Паспортний стіл• 03 декабря 2024
Кашель не дає спати, порадьте чим ви лікували?
Цілу ніч не спала, кашель лоскоче і не дає спати. П´ю Пульмолор, чи можна ще щось додати?
Хата на мати• 03 декабря 2024
У меня был коклюш, помогало только уснуть. Подушка выше, увлажнитель, питье. Может ваш сиропчик и провоцирует еще больше кашель. Сходите к врачу.
Обнимашкина• 03 декабря 2024
пішла до лікаря. якщо у вас бронхіт,то пульмонора мало. кашель самому не лікують,бо можна долікуватися
Паспортний стіл
• 03 декабря 2024
Ответ дляХата на мати
Я таблетки пью
Паспортний стіл
• 03 декабря 2024
Ответ дляT_Sp
Кашель - це симптом, а хвороба може бути різна. Є причина кашлю?
Вірусняк, була нежить, спустилося вниз на кашель
Паспортний стіл
• 03 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
У вас була температура?
Обнимашкина• 03 декабря 2024
Ответ дляПаспортний стіл
ну так у вас може бути бронхіт чи пневмонія після вірусняка. в батька ось так була пневмонія після вірусу. ось відлежав 2 тижні в лікарні. кашель був такий,що спати не міг. заставила піти до лікаря. здав кров,рентген- картина маслом. заперли в лікарню. пив пульмобриз. а він до сраці при пневмонії
Обнимашкина• 03 декабря 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Я таблетки пью
то що ви п*єте- до сраки. треба щоб лікар послухав. Скоріш за все у вас бронхіт чи пневмонія. а вони не завжди з температурою і пульмолор до одного місця.