Крем для арбуза• 03 декабря 2024
Хочу купить дочери айпад
Есть на выбор 2 модели АЙПАДА ПРО на М1 - вайфай и целулар, 2 ТБ и на М2 256 мб
Что выбрать? Ребенок 12 лет, рисует прокриэйт
Техпаспорт на медузу• 03 декабря 2024
Тот что новее. Будет дольше обновления получать и не глючить
Море Щастя• 03 декабря 2024
Підтримую перший комент, про новіший. І ще потрібен стілус оригінальний, дешеві - погані. У самої донька малює.
Крем для арбуза
• 03 декабря 2024
Ответ дляНалогообложу
256 памяти это очень мало.
Бюджет не резиновый. Есть два варианта доступных по цене. Увы
Крем для арбуза
• 03 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Стілус так, і клаву хочу взяти теж
Море Щастя• 03 декабря 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Стілус так, і клаву хочу взяти теж
Клава необовязково
Лінива, не каюсь• 03 декабря 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Стілус так, і клаву хочу взяти теж
моя теж малює, чоловік купив air 2022 року, 11 дюймів. я купила pencil 2.
чохол з клавіатурою вона теж одразу хотіла, але ми її вмовили поки взяти звичайний чохол, а якщо буде треба клавіатура то вже тоді купити.
в результаті виявилось що не треба :)