Ноунэйм• 03 декабря 2024

Як передати документи з України до окупованого міста Донецької області?

Питання у темі. Потрібно передати документи на квартиру. Хто знає як це зробити?
Як ухурделю• 03 декабря 2024
Через знакомых кто будет ехать.
Сито для думок• 03 декабря 2024
Я передала через знакомых,все прошло хорошо.Хотя волновалась,что могут забрать.
БеллаДонна• 03 декабря 2024
Якщо питання в темі, то ніяк або на власний ризик особисто. Пояснюю для тих хто гальмує: фільтрація в Шереметьево /Внуково чи в інших аеропортах це завжди ретельний догляд всіх речей та особливо документов. Переглядають та питають за усі дрібниці. Ризик потрапляє перевізник, нащо йому таке щастя? Відповісте? За 100, ну за 500 уе в кращому випадку?
автор Ноунэйм • 03 декабря 2024
Може через Польщу можно якось відправити посилкою чи перевізником?
Оно само купилось• 03 декабря 2024
Ответ дляНоунэйм
О, автор, мне тоже нужно.
Я подумала может посылкой как-то в Польшу, или Германию, а оттуда в Москву, а там могут знакомые забрать, они ездят домой.
Вы не узнавали за посылки?