Да Щас же• 03 декабря 2024
Порадьте, чим обігрівати квартиру (електрика)
Потрібно прогріти 2 приміщення: спальню 25м2 і вітальню 35м2 (вона без дверей, тож площа навіть більша за рахунок коридору). Стеля 2.8м, всі вікна в підлогу.
За поганою порадою встановила внутрішньопідлогові конвертори природньої конвекції, і запізно розібралася, що вони взагалі розраховані на малі площі з гарною теплоізоляцією. По факту - що з ними +18 у приміщенні, що без них. "Як мертвий дише". Тож вимкнула взагалі.
В обох кімнатах є кондиціонери, і фактичне споживання енергії мене влаштовує (12ий - 0.8квт*г, а 09 - 0.6квт*г в режимі silent). Але через деякий час закладає ніс через сухе повітря.
Тиждень тому купила в спальню інфрачервоний обігрівач aeno. Взагалі не розумію, чи то я забагато від нього хочу за його вартість, чи він так і має працювати. Тепло лише біля нього, і то якщо виставити темп панелі 100-120 градусів. При цьому навіть в іншому кінці ліжка буде прохолодно. Споживає менше 0.8квт*г, але щоб він вимкнувся, він має набрати задану темп., а це буквально нереально. Треба виставляти ті ж 20, щоб він вимикався і менше споживав. І 20 це десь поруч із ним, а не по всій кімнаті (розташовувала його по-різному, байдуже). Думаю, чи не повернути його.
І це у мене проблема обігріти спальню, з вітальнею взагалі не знаю, що робити.
Може щось порадите із власного досвіду? Потрібне щось на ніжках, що жере менше 2-2.5квт
Смайлик• 03 декабря 2024
Я старовер.Масляный Делонги дракон,пашет как зверь.Тепло и уютно.
Лет 20 ему уже.
Смайлик• 03 декабря 2024
Инфракрасный так и работает.Он греет Вас.У нас на работе одно время стояли.Направил на себя-тепло.Отошелтв сторону-дубарь.
Ленивица-красавица• 03 декабря 2024
Когда ещё не включили отопление ( сентябрь) пользуюсь конвектором Noirot
Ленивица-красавица• 03 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
Так это по типу Уфо,он не греет помещение
Кондуктор троллейбуса• 03 декабря 2024
Перед покупкой инфракрасного обогревателя, надо было почитать принципы его роботы. Он греет тело. Ни мебель, ни вещи, только тело.
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Читала. Вони нагрівають людей і ПРЕДМЕТИ
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляПростецкая
в кровать электропростынь )
У мене ковдра така, що дай Боже. Холодно саме поза ліжком... Ще й мерзлячка
Ганцю в кєдах• 03 декабря 2024
У меня масляный. Он в целом нагревает неплохо, но чтобы был эффект, ему надо реально долго работать.
Смайлик• 03 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Предмети майже не нагрівають.Я те ж читала,але на практиці єрунда
долой_лама• 03 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
Лет 20 ему уже.
Масляный не сушит относительно 👍
Смайлик• 03 декабря 2024
Ну а взагалі,найефективніше це тепла підлога.З ким не спілкуюсь-найкращий варіант.
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
довго - це скільки?
Подмигашка• 03 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
Нагрівають чудово, на дачі користуємося інфрачервоним типу Уфо, дивани/ліжка та інші речі гарячі, дивлячись куди направите
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
У мене вона також є... але тільки у вітальні частково в зоні кухні. Плитку може 3 години прогрівати. Чула, що для декого це економний вид опалення, якщо постійно на мінімум ставити і не вимикати. Але я перевіряла свій - споживає 1.2квт незалежко від режиму ’3’ чи ’6’ (максимум).
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
У мене у бабусі у ванній УФО, він точно нагріває предмети, все стає тепле. А цей, що я взяла, ну взагалі ніякий за 10к, направила спереду на диван, так спинка дивану холодна за 3 години в режимі максимум
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну.. часов 10)
І Ви його потім не вимикаєте?
Редиска Я• 03 декабря 2024
Ответ длядолой_лама
Масляный не сушит относительно 👍
абсолютно всі обігрівачі роблять відносну вологість нижче (сушать повітря), це фізичні закони, які нікому ще не вдалось обійти :)
ДеньгиНеСдаю• 03 декабря 2024
купите увлажнитель и не парьтесь
воздух зимой сухой у всех
меньше чем берет ваш кондиционер вы не найдете
воздух зимой сухой у всех
ДеньгиНеСдаю• 03 декабря 2024
конвектор по мне греет лучше всего - но он же берет 2 квт... вы от счетов офигеете
Подмигашка• 03 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Це дуже дивно, бо у нас недорогий обігрівач на 1,5кВ, вітальню на 25 квадратів нагріває гарно, за 4-5 годин роботи додає десь +5 градусів
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Мій до ввімкнення пише, що в кімнаті 17, потом ледь до 20 підіймає (стрибає з 19 на 20, потім назад на 19 і так по колу). Це на повному максимумі. Спати біля нього норм, але він реально нічого більше не нагріває, дубак. А в додатку можна виставити температуру 40. От цікаво як виробник собі це уявляє
Да Щас же
• 03 декабря 2024
Ответ дляparele
Посмотрите такие, ТМ Африка.
Греют хорошо, экономные. Обязательно с термостатом, чтобы держали нужную температуру.
Дякую. У Вас такий? Відповідає заявленій площі обігріву?
Смайлик• 03 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Так,в знайомих на прогрів приміщення йде десь дві доби спочатку сезону.Потім вони вмикають систему підтримання температури за таймером.Не знаю як воно працює,але принцип такий,що автоматично на ніч температура знижується,під ранок трохи підвищується.А потім,коли всі на роботі,воно теж лише трохи гріє.Десь біля 17.00 знову вмикається.
Смайлик• 03 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
І Ви його потім не вимикаєте?
В мене масляний з термостатом і годинником.Я можу встановлювати коли він починає працювати,і коли припиняє.В розетку увімкнений,але не працює.Починає працювати за встановленим таймером.
Також вмикаю потрібну температуру.Зазвичай 22°С Він її підтримує автоматично.Як праска-вмикажтьсч-вимикається.Потужність три положення 800Вт,1500Вт,2000Вт.Ставлю середню.
Голодаю• 03 декабря 2024
Как обогреть не подскажу, но посоветую от сухости воздуха и заложенности носа купить увлажнитель воздуха. Отличная штука