Не люблю натовп• 03 декабря 2024
Питання по направленню на безкоштовні аналізи
Лікар виписала направлення на безкоштовні аналізи - три показники. Сказала, що їх можна здати у Сінево.
На сайті пишуть, що зараз можна здати два аналізи на місяць. Чи можна скористатися направленням двічі? Здати два аналізи в Сінево, а третій в іншій лабораторії?
ротцвеники• 03 декабря 2024
Мабуть потрібно друге направлення, безкоштовні є і в інших лабораторіях
ротцвеники• 03 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
Також цікавить, у мене не вийшло записатися, може не розібралася
Там можна записатись по телефону
Меряю от 0• 03 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
Через сайт рееструйтесь , не всі відділення Синево надають таку послугу
Звоночек• 03 декабря 2024
Ответ дляМеряю от 0
Через сайт в сінево зареєструвалися на 2 аналізи, а на третій хотіла в сі ес ді то не дало
Не люблю натовп
• 03 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Це за направленням тільки така акція?
Це безкоштовні аналізи від НЗСУ. У лікаря можна взяти направлення. Загалом є великий перелік аналізів, які можна за цією програмою здати безкоштовно, але Сінево постійно скорочує їхню кількість. Коли я брала направлення, їх було три, а зараз вже два.
Хи хи, ну ну• 03 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Влітку ще було 4...
Якщо за одним номером направлення кількість більша ніж дозволяє сінево (в мене було 5, коли дозволялось до 4х), на сайті записатись не давало. Система бачила весь список за номером направлення і давало помилку.
Не люблю натовп
• 03 декабря 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Влітку ще було 4...
Вдалося записатись на 2 аналізи, третій система запропонувала ’докупити’
Леся Українка• 03 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую, дізнаюся, бо вперше чую
Хи хи, ну ну• 03 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
О, значить щось ’підправили’, бо я б може і докупила, але взагалі не змогла скористатись.
Але є цікавий ’лайфхак’, інша лікарка пояснила. Є можливісь призначити пакет досліджень, і він вважатиметься як одне дослідження. Але треба знати коди цих пакетів. Ендокринолог в цій темі була продвинута і зробила мені правильне направлення з двома пакетами, там купа всього була.
Не люблю натовп
• 03 декабря 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Дякую. Буду знати! Лайфхак дійсно супер🤩
Хи хи, ну ну• 03 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
А34012 - мульти-біохімічний
Т34015 - функція щитовидної залози
Знайшла в погашених направленнях. Можливо, комусь знадобиться. Лікарю підказати, якщо не знає.
Т34015 - функція щитовидної залози
Не люблю натовп
• 03 декабря 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А34012 - мульти-біохімічний
Т34015 - функція щитовидної залози
Щиро дякую! Це те, що треба! А то мені дали направлення по щитовидній лише на ттг
Хи хи, ну ну• 04 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ттг, т4 вільний, атпо в цьому пакеті
Якось так і живу• 04 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Цікаво, робила місяць тому дофіга аналізів один пакетний ( там 3 їх) + ще 2 все у Сінево, столиця якщо що
Якось так і живу• 04 декабря 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А34012 - мульти-біохімічний
Т34015 - функція щитовидної залози
Т34015 я теж такий робила, там ттг+т4 вільний+атпо
Нічна жриця• 04 декабря 2024
Запишитесь в csd лабораторию с этим же направлением, тоже будет бесплатно