РокерША• 04 декабря 2024

Куди їдете з дітьми на канікули? 9,11р

Розглядаю Словаччину, Угорщину, автобусні тури на термальні води. Ще можливо Польща на власному авто, але сама ніколи не їздила. Я мама з 2 дітьми. Буду вдячна за поради)
Леди_в_ночи• 04 декабря 2024
Нікуди. Немає грошей
Реанимация• 04 декабря 2024
Теж їду на своєму авто з сином 12 років, перший раз так далеко сама за кермом. Але ми у гості, нас зустрінуть у Польщі, бо по Європі за кермом я боюся.
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Мої летять на Гаваї, я лечу з подругою в Нью Йорк
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Забула дописати…і вам раджу
Шаманю второпях• 04 декабря 2024
Если все будет нормально - поедем в Карпаты на лыжах кататься
автор РокерША • 04 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Забула дописати…і вам раджу
У дітей немає візи, на жаль…
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Ответ дляРокерША
У дітей немає візи, на жаль…
То тим більше- вам в НЙ
автор РокерША • 04 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
Я не катаюся на лижах)
Полонянка SexShop-а!• 04 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
Не бійтеся, по Україні страшніше)
Реанимация• 04 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не бійтеся, по Україні страшніше)
Дякую, перший раз хочу пасажиром проїхатися, ніколи не була там, а наступного разу може вже й сама ризикну.
А шо сталося?• 04 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Забула дописати…і вам раджу
вам бы ума немного добавить
Коханозадовільна• 04 декабря 2024
До бабусі у село.
А то ці повітряні набридли.
Нехай хоч відпочинуть.
автор РокерША • 04 декабря 2024
Ответ дляКоханозадовільна
До бабусі у село.
А то ці повітряні набридли.
Нехай хоч відпочинуть.
Теж чудовий варіант)
Як ухурделю• 04 декабря 2024
лижі, море. канікули аж 3 тижні, задовбаємося вдома сидіти. то трішки покататися, трішки покупатися
Сирожено_пирожено• 04 декабря 2024
мож в Будепешт сьездим, если таки рискну, с ребенком. Сломал руку, только гипс снимут - горнолыжка вся мимо идет, как планировала, как его таскать что-то смотреть я тоже слабо представляю - он ’турист’ еще тот, но тут я и сама умом тронусь, если обстановку не сменю хоть дней на 5-7... Хотя и ехать вообще не хочется, но психика явно требует передыха от этого пизд... вокруг. Потом приеду - буду рыдать опять как так: там жизнь нормальная бьет ключом, а у нас тут ж... беспросветная, и приходится тут сидеть пока. . Вот такие они, отдыхи, нынче. В страшном сне не могла бы представить
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
вам бы ума немного добавить
Не варто людей судити по собі
А шо сталося?• 04 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не варто людей судити по собі
я по себе не сужу, я вас сужу по вас же
автор РокерША • 04 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Прямо як про мене, настрою їхати немає взагалі, але тут просидіти ті 2 тижні теж варіант так собі. Кукуха вимагає гір і термалів…
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
я по себе не сужу, я вас сужу по вас же
Ні, ви судите будь кого виключно через свою призму
А шо сталося?• 04 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
нет, ошибаетесь
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
нет, ошибаетесь
Розумна людина не дозволить собі давати непрохані поради , розповідати іншим що він помиляється і тд. І ні, я не помиляюсь
Полонянка SexShop-а!• 04 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви така суперечлива))