Поясніть будь ласка, що має на увазі Гороховський, публікуючи цей пост. Я так розумію, що він пішов проти влади і натякає людям, що зетисяча не така проста і не варто спішити з її оформленням?
Ответ дляGirlSuper
Нікому не вірю , грошей не треба
Я теж проти цих афер, навіть петицію проти тисячі підписала. Але сам пост Моно є дуже цікавим
Ответ дляНіка Найз
1000 буду получать, точнее 3000
оформила 1.12
Ви «особливий» учасник цього форуму. Дуже прошу вас без вашого улюбленого іпсо в цій темі.
Це прохання на майбутні ваші відповіді в цій темі.
inneska-85• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Петиция против 1000 это потужно!
тому, що ми потужники.
Olga Zelenyak• 04 декабря 2024
Пошел против влады?
Да, это очень дерзко просто взять и прочитать договор, условия которого ты принимаешь.
Вы его не полностью прочитали. Он еще приписал, что другие банки так не делают. В частности его банк. То есть что? То есть надо выбирать его банк)
Ответ дляDaimyo
Тысяча не миллион, пусть себе её оставят.
Я даже договор читать не буду, потому как их срань не интересует меня.
Питання не в тисячі, а в тому, на що натякає Гороховський? Він попереджає людей про пастку
Ответ дляLudaSHS
Він на приват накатал
Може ця їх програма менше збирає бажаючих
Ось моно
МЕні здався дивним такий пост. Гороховський ще й злий на гетьманцева через підвищення податків. Подумалось, шо попер проти влади.
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вони всі десь критикують владу, але працюють в системі, і плюшки мають, банківська сфера в топі найвищих прибутків в Україні в умовах війни.
Скан вище це з моно. Діло в критиці договору від приват
Ответ дляLudaSHS
Шкода тоді. Я зраділа вже що люди з грошима і статусом пішли проти влади. Мабуть я наївна і повірила в казку
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вони будуть точково критикувати,десь буде опозиція ( петя юля) критикувати, але систему не зрушиш до виборів. Бо всі повʼязані.
Ну якщо там сирий поганий договір, то людей попередив, що інші банки !! так не роблять (цитита)
Ответ дляLudaSHS
Дякую, Люда , за вичерпний коментар
Ane4ka-9cee• 04 декабря 2024
Ответ дляDaimyo
Думаю вони дуже розтрояться, що ви не взяли 1000
SARA Abramovнa• 04 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Ні,четвертуються
Ответ дляVolnat
причом тут це, коли на моно теж, як і на приваті, можна отримати тисячю
Я подумала шо він закликає взагалі не спішити оформлювати цю карту ніде, ні в якому банку. Бо це карта з особливими умовами.
vasilisa-l• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я її давно заблокувала