Аноним ФЕЯ• 04 декабря 2024

Моно, Гороховський і вовина тисяча

Поясніть будь ласка, що має на увазі Гороховський, публікуючи цей пост. Я так розумію, що він пішов проти влади і натякає людям, що зетисяча не така проста і не варто спішити з її оформленням?
Ніка Найз• 04 декабря 2024
Договор там один в один как в привате! кто не верит может сам почитать!
GirlSuper• 04 декабря 2024
Нікому не вірю , грошей не треба
Ніка Найз• 04 декабря 2024
1000 буду получать, точнее 3000
оформила 1.12
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляGirlSuper
Нікому не вірю , грошей не треба
Я теж проти цих афер, навіть петицію проти тисячі підписала. Але сам пост Моно є дуже цікавим
Ніка Найз• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Петиция против 1000 это потужно!
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
1000 буду получать, точнее 3000
оформила 1.12
Ви «особливий» учасник цього форуму. Дуже прошу вас без вашого улюбленого іпсо в цій темі.
Це прохання на майбутні ваші відповіді в цій темі.
Daimyo• 04 декабря 2024
Тысяча не миллион, пусть себе её оставят.
Я даже договор читать не буду, потому как их срань не интересует меня.
inneska-85• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Петиция против 1000 это потужно!
тому, що ми потужники.
Ніка Найз• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
А как вы определяете ципсо от ипсо?
Ніка Найз• 04 декабря 2024
Ответ дляDaimyo
С 2025 все пенсов и госов перводят на е гривну! Читали?
Olga Zelenyak• 04 декабря 2024
Пошел против влады?
Да, это очень дерзко просто взять и прочитать договор, условия которого ты принимаешь.

Вы его не полностью прочитали. Он еще приписал, что другие банки так не делают. В частности его банк. То есть что? То есть надо выбирать его банк)
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляDaimyo
Питання не в тисячі, а в тому, на що натякає Гороховський? Він попереджає людей про пастку
Santander• 04 декабря 2024
Гороховський проти влади. Ви серйозно?)
Він озолотився за три роки
Ніка Найз• 04 декабря 2024
Ответ дляinneska-85
тому, що ми потужники.
Их бы потужность да на борьбу с запорами!
Prervana• 04 декабря 2024
Это он Приват обосрал. Перевожу😆
Daimyo• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Вчера на каком то канале в ТГ читала об этом, пишут что это пока бета тестирование, если всё хорошо пойдёт, будут внедрять полностью.
LudaSHS• 04 декабря 2024
Він на приват накатал
Може ця їх програма менше збирає бажаючих
Ось моно
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Він на приват накатал
Ось моно
МЕні здався дивним такий пост. Гороховський ще й злий на гетьманцева через підвищення податків. Подумалось, шо попер проти влади.
liss• 04 декабря 2024
Так я спецом и открывала в Привате все потому что не пользуюсь этим банком вообще 😹…после получения закрою карты и все .
Daimyo• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та это понятно, только многим людям, что в лоб, что по лбу, будут брать аж бигом, потому что это на халяву.
LudaSHS• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вони всі десь критикують владу, але працюють в системі, і плюшки мають, банківська сфера в топі найвищих прибутків в Україні в умовах війни.
Скан вище це з моно. Діло в критиці договору від приват
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Шкода тоді. Я зраділа вже що люди з грошима і статусом пішли проти влади. Мабуть я наївна і повірила в казку
LudaSHS• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вони будуть точково критикувати,десь буде опозиція ( петя юля) критикувати, але систему не зрушиш до виборів. Бо всі повʼязані.
Ну якщо там сирий поганий договір, то людей попередив, що інші банки !! так не роблять (цитита)
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Дякую, Люда , за вичерпний коментар
Ane4ka-9cee• 04 декабря 2024
Ответ дляDaimyo
Думаю вони дуже розтрояться, що ви не взяли 1000
SARA Abramovнa• 04 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Ні,четвертуються
Volnat• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
причом тут це, коли на моно теж, як і на приваті, можна отримати тисячю
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляVolnat
Я подумала шо він закликає взагалі не спішити оформлювати цю карту ніде, ні в якому банку. Бо це карта з особливими умовами.
Volnat• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
карта там та що і кешбек, умови у всіх однакові,просто горох може із конкурентами так поводиться
vasilisa-l• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я її давно заблокувала