Аноним ФЕЯ• 04 декабря 2024

Моно, Гороховський і вовина тисяча

Поясніть будь ласка, що має на увазі Гороховський, публікуючи цей пост. Я так розумію, що він пішов проти влади і натякає людям, що зетисяча не така проста і не варто спішити з її оформленням?
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
Я її давно заблокувала
Зараз на час активності теми я її заблокувала теж. Не хочу читати іпсо від русо ботів. А вона саме той русо бот.
Daimyo• 04 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Думаю вони дуже розтрояться, що ви не взяли 1000
Они этого даже не заметят.
Адюла• 04 декабря 2024
от я отримую зп, перекидаю її на карту моно і купляю продукти, поповнюю мобільний.....чим мене ще залякати можна))))), вони і так про нас знають усе, нещодавно знайомий хотів брати кредит на фоп для закупки товару, то вони в тому приваті розказали таке про нього, що я просто відкрила очі, знають все, ледь не аналізи......тож ці страшилки марні
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляАдюла
Навіщо тоді цей пункт згоди? Якась в ньому є скаральність мабуть.
diamond_shop• 04 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Пошел против влады?
Да, это очень дерзко просто взять и прочитать договор, условия которого ты принимаешь.

Вы его не полностью прочитали. Он еще приписал, что другие банки так не делают. В частности его банк. То есть что? То есть надо выбирать его банк)
тсс, так нецікаво авторка хотіла зраду розігнати, а Ви їй обламали тему
diamond_shop• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Питання не в тисячі, а в тому, на що натякає Гороховський? Він попереджає людей про пастку
Ви серйозно вірите, що держава не знає які у Вас рухи по рахунках? ну не смішіть
diamond_shop• 04 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Это он Приват обосрал. Перевожу😆
але авторка хотіла сказати не про це)
diamond_shop• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
МЕні здався дивним такий пост. Гороховський ще й злий на гетьманцева через підвищення податків. Подумалось, шо попер проти влади.
на Гетьманцева злі всі фопи, а не тільки Гороховський, я його одного знаю прізвище, хоча фоп з 2007 року але ніколи не знала хто в нас податками заправляє, а от цього кадра знають та клянуть усі підприємці
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop
Чому зрада? Це було б свято, якби такі не прості люди ,пішли б проти цих злодіїв і рашистів під прикриттям, яким є зелені.
Адюла• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
точно , шо скаральність)))
diamond_shop• 04 декабря 2024
я до речі, вважаю, що якщо дають - чого б не взяти? я фоп, податки плачу, тому якщо мені держава щось дає, то беру, тим більше, що цю 1000 можна скинути на донати, а тут ті хто не збирається її брати навіть не подумали, що можна не понти кидати, а взяти у держави та віддати безпосередньо своїм рідним або друзям хто наразі у війську

у мене таких достатньо, так що ту 1000 просто додам до решти коштів, які постійно перекидаю хлопцям, з ’ковідними’ грішми ми зробили свого часу те саме, хоча це було до повномасштабки
Brita• 04 декабря 2024
Ответ дляDaimyo
Тысяча не миллион, пусть себе её оставят.
Я даже договор читать не буду, потому как их срань не интересует меня.
А миллион бы взяли?)))
Prervana• 04 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop

Прежде чем брать все что дают надо бы подумать - а зачем это дают? Какая мотивация дающего?
автор Аноним ФЕЯ • 04 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop

Це ваше право і я поважатиму ваш вибір.
Але вибір повинен бути завжди, тоді не буде проблем ні з чим.
Я не беру цих грошей.
Дашенька из Киева• 04 декабря 2024
Ответ дляvasilisa-l
Я її давно заблокувала
аналогічно, читати неможливо всі теми забруднює маячнею
nenatasha• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я подумала шо він закликає взагалі не спішити оформлювати цю карту ніде, ні в якому банку. Бо це карта з особливими умовами.
А я звернула увагу саме на акцент, що інші банки так не роблять, і побачила в цьому заклик заводити картку в моно, а не приваті.
inneska-85• 04 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop

да как-то нет желания давать доступ до своих счетов третьим лицам.
Еленнн• 04 декабря 2024
Ответ дляdiamond_shop

а все-таки..,чому, маючи скруту з грошима і випрошуючи допомогу, ті всі гроші тупо не перерахували оптом на армію?
це не дивує?