Дюймовочка• 04 декабря 2024
Яке місто найбільше вразило ваших підлітків 12-16р?
Чим саме?
Муркошечка• 04 декабря 2024
Мой с 6 лет влюблен в Вену. Не знаю что так его там прёт. Сейчас 12 ничего не изменилось, любимый город на земле, через день туда мотается
Маю декілька думок• 04 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Зажралась вона.
Мої такі самі. Теж вже нікуди не хочуть їздити. І на море теж відмовляються, типу то не їх тема, їм набридла моя Турція, Єгипет, коли пропоную інші місця, кажуть нічим крім дерев воно відрізняється не буде. І все, не їздять
Голена блондинка• 04 декабря 2024
Мою доньку Помпеї вразили. Я щоправда шкодувала, що на Везувій не потрапили. Вона вже потім про те все читала і каже добре, що не потрапили. Але ось я планую на Сицилію в наступному році, побачимо що вона за Етну скаже)))
aljonyshka• 04 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Да, а мою Колизей и особенно его история, мы много читали до поездки- и Эйфелева башня- так же читали и смотрели, как ее строили) а в Лувре больше всего понравился египетский этаж
Голена блондинка• 04 декабря 2024
Ответ дляaljonyshka
А моїй чомусь Колізей не дуже, та й мені він якось для галочки, що була і бачила. Мені більше дух Неаполя сподобався ніж Риму
aljonyshka• 04 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Я была и там, и там-Неаполь волшебный, колоритный, невероятный) Но Рим вечный город, эти закаты, краски, история, я влюблена в Италию навсегда)
aljonyshka• 06 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
В Парижі Лувр вразив?
Этаж с древностями да) Мона Лиза да) А так больше подьем на Эйфелеву Башню и катакомбы)
ЛижТолько• 08 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Можна не місто а країну?
Ізраїль, бо там просто шалені дитячі майданчики майже в кожному дворі, з безпечним покриттям і захистом від сонця
в 16 майданчики???