Допоможіть обрати ялинку. На фото вони мені однакові. Еліт бачила наживо, подобається. Ковалівська дешевше, це зараз актуально.
Еліт і ковалівська.
Єдина Країна• 04 декабря 2024
У меня есть смерека, я в этом году смотрела на коваливська, и она мне понравилась больше.
Copy-Paste• 04 декабря 2024
Я ковалівську обрала, тому що пишніше і гілочки не спущені до низу. Ще не ставили, недавно приїхала, візуально гарна.
Лика-прилипка• 04 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
Веточки можно самим направлять
Copy-Paste• 04 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Веточки можно самим направлять
Я знаю, но в неокторых они уже опущены а в других ровные и уже сам регулируешь, я их сотни пересмотрела пока выбрала)
Катруся 777• 04 декабря 2024
Ми сьогодні якраз забрали з пошти Еліт від Смереки. Скажемо так, вау не відбулося. Так, симпатична. Але на фото сайту була гарніша і по фото була акуратніше зроблена. Хто писав ’як справжня’- не бачили мабуть справжньої. Так, вона лита, зроблена якісно в плані що не розвалиться, не обсипеться, але мені не сподобалося, що на самій гілочці вона мала би бути коричнева,а голки зелені, а виявляється оте коричневе то фарба, яка вживу то є то немає, де-не-де взагалі тяп ляп намальована, на гілочках прямо. Короче якщо близько дивитися то трохи топорна робота з цими гілочками. Якщо хочете завтра можу сфоткати ближче скинути. Ковалевську не бачила вживу, на фото подобалася, але як показує практика з Еліт - фото то таке собі...
Колгоспниця• 04 декабря 2024
Не подскажу, но у сига они шикарные. Я вот в процессе установки. Сегодня только приехала. Их новая модель Аляска
Катруся 777• 04 декабря 2024
Ответ дляВот Она Я
А подскажите девочки сайт, где заказываете ?
Я замовляла на
Але виробник Смерека, у них на сайті майже на 100 грн дешевше , це я тільки на коробці побачила
Вот Она Я• 04 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Я замовляла на
Дякую! 🌸🫶🏼
Мне без сахара• 06 декабря 2024
Ответ дляСонатта
Всім дякую за допомогу, зупинилась на ковалівській. Залишилось ще знайти саме від сіга груп, але дешевше офіційного сайта)
Підкажіть, Ви купили ялинку? Яку висоту?
Мне без сахара• 07 декабря 2024
Ответ дляСонатта
Так, замовила на олх від виробника, продавець Анна. Отримала,все добре, гарненька. 180 см.
Супер! А підкажіть, будь ласка, яка висота разом з підставкою? Бо читала у відгуках, що замовляли 180см, а в реалі 165см з підставкою( тому переживаю
Мне без сахара• 07 декабря 2024
Ответ дляСонатта
Знайшла продавця Анну з Черкас. Це вона?)
Лепетун• 07 декабря 2024
Ответ дляКолгоспниця
Покажите что получилось🥰
Лепетун• 07 декабря 2024
Ответ дляСонатта
Вауууу. Як називається ялиночка. Супер
Просто каралева• 13 декабря 2024
Ответ дляСонатта
У мене 180 з підставкою, але отой піптик маленький наверху - це 12 см)
Яка ціна такої ялиночки? 180 см теж цікавить
Катруся 777• 23 декабря 2024
Ответ дляСонатта
Підкажіть будь ласка, а вона запаху немає? Ми вчора свою Еліт нарядили, а вона смердить((( не знаю що робити.. якщо вийде повернути, то думаю яку брати іншу, щоб зовсім без запаху була