Василина Семеніч• 04 декабря 2024

Де сушити одяг без сушильної машинки?

Немає можливості придбати сушилку. Де можна сушити одяг в будинку без балкону? Я думала може у ванній кімнаті на розкадній сушилці? Відкривати на легке провітрювання вікно на цілу ніч + є тепла підлога. Чи не буде від такого плісняви?
ИМХОля• 04 декабря 2024
Не будет
Крем для арбуза• 04 декабря 2024
в кімнаті сушу одяг на сушилці
So_so• 04 декабря 2024
Такая у меня
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
У вас така велика ванна ?
автор Василина Семеніч • 04 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас така велика ванна ?
7м2
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
7м2
А як там сушилка поміститься?
лаМпочка• 04 декабря 2024
я на икеевской вешлке на плечиках , и одной из комнат под подоконником выдвижная
Ответ дляSo_so
Такая у меня
Швидко сушить?
Сиреневая цапля• 04 декабря 2024
Натягиваю на ночь толстую леску в кухне возле длинной стены и в коридоре и развешиваю бельё.
Окно открываю в кухне на проветривание. За ночь половина вещей высыхает, утром снимаю. За день досыхает всё остальное.
Ответ дляLove_Love_Love_
А як там сушилка поміститься?
2×3,5, стає легко
Бавовна• 04 декабря 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
2×3,5, стає легко
Ну то які проблеми?

В мене сушка взагалі в кімнаті стоїть.
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
2×3,5, стає легко
Ну якщо ще з вікном то суші ь
Ответ дляБавовна
Ну то які проблеми?

В мене сушка взагалі в кімнаті стоїть.
Думаю, чи плісняви не буде
Бавовна• 04 декабря 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Думаю, чи плісняви не буде
У вас що немає вентиляції у ванній?
Love_Love_Love_• 04 декабря 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Думаю, чи плісняви не буде
Навряд, пліснява зʼявляється зовсім від іншого
Ответ дляБавовна
У вас що немає вентиляції у ванній?
Є. Але ж вона не увімкнена завжди
So_so• 04 декабря 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Швидко сушить?
Смотря на какой Т.
Если постель или полотенца, то ставлю 70гр, это максимум, тогда быстрее, один раз лучше перевесить по другому (чтобы быстрее просохло), а нежные вещи ставлю на 30 или 40 гр, чтобы не испортить.
Но точно лучше чем без неё.
Бавовна• 04 декабря 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Є. Але ж вона не увімкнена завжди
Так і прання у вас буде висіти не завжди.

Я перу на вихідних.
Випрала-вивісила-висохло-зібрала.

До наступних вихідних.
Даха-сваха• 04 декабря 2024
У мене на кухні сохне. На звичайній сушці..
И.О. человека• 04 декабря 2024
Сушу над ванной на верёвках.
Файно Замало• 04 декабря 2024
Купіть осушувач повітря. Він і від плісняви допоможе, і за ніч все випране висушить.
Бабка_в_кедах• 04 декабря 2024
Під батарею
Шукаю трусики• 04 декабря 2024
У меня потолочная сушилка с несколькими перекладинами из Леруа, очень удобная, за шнурок дергаешь, опускается перекладинка, вешаешь белье, поднимаешь, все под потолком в ванной над стиральными/сушильными машинами. Не всегда хочестя ганять сушилку и тратить ел/ен. Есть вещи, которые сушить нельзя в машине.
Mrs.Sexuality• 04 декабря 2024
Автор у вас балкона нет, хотя если в ванной окно открывается то норм, к меня на балконе раскладная сушилка и в ванной сушильная машина, автор лучше в кредит купить сушильную машину, а что нельзя сушить в сушке на сушилку бросать напольную
КараПузовна• 04 декабря 2024
У свекрухи на вулиці мотузки. Є просто неба, а є під навісом з металопрофілю. Спочатку там сохне, а потім на батареї в хаті. Якщо ж немає вітру і морозу, то досушує на кухні на мотузці. У ванні воно може засмердітись швидше, ніж висохнути. Але пробуйте.
Статус Ква• 04 декабря 2024
В одній з кімнат розвішую, трохи привідкриваю вікно (в тій кімнаті ніхто не спить). Провітрюю та відкриваю вікна навстіж і всій квартирі двічі на день на 20 хв. Взимку речі висихають за два дні, влітку - швидше
Деловитая• 04 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Сушу над ванной на верёвках.
Зацікавили... а як ви миєтесь і речі висихають?
Ви душем не мочете їх знову? Та і якщо просто у ванній митись це ж кожен день волога все одно...
И.О. человека• 04 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
На время мытья сдвигаю в противоположный от душа конец ванны. Сидеть в ванне не люблю, пользуюсь только душем. Когда в квартире тепло, вещи сохнут пару дней.
Мама Карло• 04 декабря 2024
сушу у ванній на елекросушці + в коридорі на звичайній.
постіль - окремо підковдри + щось дрібне, в кімнаті на сушці за день дві підковдри висихають.
якщо будете вмикати вентиляцію, то у ванній не буде плісняви, все буде добре