Некомильфо• 05 декабря 2024
Я люблю маршрутки. Для мене то якийсь кайф
Вони занадто дорогі, однозначно. (Львів) але то є якийсь такий знаєте…вайб.)) а особливо , коли хтось скандалить в них 😂
Таксі не люблю. Маршрутки обожнюю. Люблю людей роздивлятись , собі в вікно дивитись. А ви любите маршрутки?
Ласую колобками• 05 декабря 2024
Нет. Еще с тех времен, когда маршруткой была газель без возможности стоять ровно) это еще в мое студенчество в Донецке. Подергивает от них до сих пор
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Я люблю київське метро. Там вражееень
Ану розкажіть))) я ніколи не була в Києві
Стебель березы• 05 декабря 2024
А вы знаете толк в извращениях.
А как вам плацкарт, боковая верхняя полка у туалета?
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
А я жовті такі люблю. «Водію , зупиніть на зупинці туво»😂👌🏻
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
А вы знаете толк в извращениях.
Знаю знаю 😂👌🏻😂
А там я не була))))
Колупалочка• 05 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
І автобуси ті страшні,жовті😆
Ласую колобками• 05 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Когда ты стоя не видишь куда едешь…. Это просто непередаваемые ощущения
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Так) ще й коли пройти дуже важко і хтось починає кричати та почекайте , перше виходять потім заходять нє.
))
Ласую колобками• 05 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
))
И набивается такое количество в нее, что открывается задняя дверь 🙈
Колупалочка• 05 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Стоячи, зігнутий втроє,ви хотіли написати?
Ласую колобками• 05 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Вы меня поняли 😅😉
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Там сам прикол я часто попадаю на якесь вияснення стосунків )))
А це легендарне відео старе в інтернеті «пане водій , зупиніться , та пе3*а виходе»))
Файна пані• 05 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Такие же воспоминания о донецких маршрутках )) а у меня ещё рост 1,78
Колупалочка• 05 декабря 2024
А потім з´явились автобуси ЛАЗ з м´якими сидіннями. І ти їдеш така на роботу, як цариця😆
Сумчатая кошка• 05 декабря 2024
Я терпеть не могу маршрутки, если городской транспорт то это трамвай
там хоть просторней и никто не дышит в спину
Кондуктор автобуса• 05 декабря 2024
Ніт. Я предпочитаю тролейбусы, там не нужно в настолько уж интимные отношения вступать с попутчиками, больше места😅
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Я ще трамваї люблю) але бляха трамвай коштує як маршрутка
Мелочунь• 05 декабря 2024
Автор, то вы не ездили в маршрутках, когда неадекватные мамаши запрутся туда с коляской, все перегородят и им пофиг что маршрутки не предназначены для детских колясок
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Ну а що їм робити? Я згодна місця мало, але що тій мамі робити?(
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Нет.люблю комфорт а не толкучки
То для мене якийсь свій комфорт , якому дивуються всі 😂дайте мені вибір поїхати на таксі чи маршрутці - я оберу маршрутку
Може дійсно якісь збочення маю 😂
Мелочунь• 05 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Общественный транспорт, такси, а не полмаршрутки занимать своей коляской
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Може дійсно якісь збочення маю 😂
Чего извращения,каждому свое нравиться
сама себе прекрасная• 05 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
нє, зупиніть на остановкэ )))
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Вот за жизнь не виделя ни одну коляску в маршрутке)))как она по вашему поместиться в проеме ?)
Колупалочка• 05 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Заходиш в вагон,займаєш місце біля дверей і насолоджуєшся😆
І співають,і продають різну дрібіздєнь, і на лікування збирають. Хтось в´яже,хтось читає, комусь коси сусіда в рота лізуть. Особливо цікаво літом, таких персонажів можна зустріти...
Некомильфо
• 05 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
😂свій вайб короче
Колупалочка• 05 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
А якщо єдиний транспорт - маршрутка?
Банка з медом• 05 декабря 2024
Кошмар , ненавижу . Метро , трамвай , автобус намного комфортнее . Маршрутки зло