Потужна махіна• 05 декабря 2024

Лозина під подушку без подарунка на Миколая…Хто так робив?

Хочу так зробити. Сину 8 років, сил вже немає від його «гарної поведінки» . Хочу покласти лозину без подарунка, але так шкода, в школі всі будуть розповідати кому і що Миколай приніс, а моєму лозину…Подарунок вже куплений, залишилось все ж таки набратися сміливості на лозину
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
Виглядає як допит.
А ви запитайте, що він думає, про що переживає, що відчуває, що цікавого для нього трапилося?
Тільки й це не перетворіть на допит.
Менше самі говоріть, а більше слухайте.
Та ми ж так і робимо, не допит а розмова
Покращена• 05 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
😡
А зараз рос заборонили?
А то сами не знаете - зачем спрашивать?
Ищу-брожу• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Якщо всі будуть робити, що їм хочеться, то мабуть буде не ок…Сперечатись не буду, точно сказати не можу, я не експерт
Оййо, як все запущено.... то може, ви й собі ніколи не дозволяєте робити те, що вам хочеться?
Бандитка Сью• 05 декабря 2024
Ответ дляBLUE_SKY
скажцть, а звідки він дізнався що на інших можна кричкти дебіл? невже не від батьків? дітт це наша копія
Вы раньше на товарищеском суде председательствовали? Или что за мохнатые представления о жизни и как все устроено? Оглянитесь. Мир изменился.
Будьте так ласкаві• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Та ні, поведінка не єдине, що цікавить. Кожного дня розмовляємо, запитую, що було в школі, з ким дружив, чим займався і т.п Про причини такої поведінки також розмовляли, він каже, що він злиться
Ну такий допить не дуже сприяє розмові і не комфортний для дитини. Та і для дорослого теж...
Спробуйте задавати такі питання, на які б йому було цікаво відповідати.. Наприклад: З ким ти сьогодні сидів за обідом? Яка страва в школі найсмачніша? Що тебе сьогодні розсмішило? Тобі було сумно? І т.п.
На такі питання відповідати цікавіше, вони розвивають розмову і практично не дають дитині шансу відповісти ’нормально; нічого; все ок’.
осень харашо• 05 декабря 2024
Так еще до Миколая 2 недели.
BLUE_SKY• 05 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
у смысле? а где по вашему еще восьмилетний ребенок осваивает паттерны поведения? он копирует маму и папу
чтото автор ни разу не написала что в их семье не принято орать друг на друга
даже писала что муж на сына орет
что он орет? ЗАЙЧИК ТАК НЕЛЬЗЯ МЫ ЖЕ ТеБЯ ЛЮБИМ?
Гигиенишвили• 05 декабря 2024
Колись поклала лозину і подарунок. І лист від Миколая, де він пише, що засмучений через поведінку сина і сподівається, що той виправиться. Що мама в тебе одна і треба її поважати і допомагати. Йому 6 чи 7 років було. Його тоді це дуже вразило
Нехай щастить• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Любов і розуміння є. Чому дресура? У кожного є обовʼязки, робити щовечора уроки- це обовʼязок сина. Тобто заобіймати його, зацілувати і нехай не робить уроки?
Він не вміє робити уроки, вони йому не подобаються, він не знає і не розуміє для чого їх робити, йому складно, ліньки, незручно. В школі стомлюється, дома чомусь нема світла, і мама різко вимагає сідати за уроки, тато кричить, що забере телефон. Як вижити 8 річній дитині у цьому середовищі? Хто його захистить? Звичайно це має бути любляча матуся.
У школі 30 учнів, вчителька не зможе навчити кожного окремо любити школу, розуміти всі предмети. Вчіть любити школу дома, сідайте поряд і допомагайте, роз´яснюйте, складніші моменти робіть разом, будьте поряд, так домашні завдання будуть зроблені швидше й охайніше, а завтра вчителька вашого сина похвалить. Всім дітям потрібна підтримка дома і слова ´ти справився, ти молодець´ від вчителя. Допоможіть своїй дитині почути ці слова. Це не буде швидко, інколи це може бути рік, інколи три, а з кимось треба сидіти й до 8 класу. Він може бути навіть відмінником, зараз все залежить від вас. Я сама через це все пройшла, з донькою сиділа до 4 класу, лише у 2 семестрі 4 класу вона стала повністю самостійно виконувати домашні завдання, школу закінчила з золотою медаллю, сьогодні у вузі у рейтингу найкращих студентів. Син підліток, теж були проблеми, навчилися й з ним любити школу. Це треба робити разом. Дітей зручних нема, ними не народжуються, ми їх виховуємо.
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та такі теж задаємо, довго писати, розписувати. Дівчата, повірте, всі методи задіяні, руки вже опущені далі немає куди. Ось зараз записуємося до психіатра, до невролога вже записались
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляBLUE_SKY
даже писала что муж на сына орет
Один на одного буває, що підвищуємо голос, але це не на постійній основі. Вчора чоловік кричав , «що ти робиш, мамі боляче, так не можно… і т.п»
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ви говорили з дитиною про його почуття і емоції, які він відчув після того, як батько забрав телефон і наорав
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляНехай щастить
Мама якраз і не різко вимагала, тато не кричав, поки він не почав мене штовхати і тата обзивати. Ми ці всі «закони» про мʼякість, любов, розуміння і т.п знаємо, вже довго спілкуємося з психологами і самі багато читаємо, але ж не допомагає
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Саме вчора не говорили, минулого разу говорили.
Анонимарик• 05 декабря 2024
автор, я так сделала, когда сыну было лет 5-6. До сих пор удивляюсь - где были мои мозги. Праздник должен всегда оставаться праздником, а привязывать его к поведению - полная фигня
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
Та йому важко щось заборонити, але ж уроки ми робимо кожен день і він про це знає. Бажаю, щоб у Вас не запустилось, а все було просто і чудово
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Всім дякую за поради. Гарного дня. Більше не маю часу відповідати, для себе багато чого винесла з цієї теми. Мирного неба:)
Докладальниця• 05 декабря 2024
я робила. десь в такому ж віці приблизно. до цього сина багато разів попереджала, шо Миколай може не прийти. він сміявся. а потім просто чуть не розплакався. шкода його було сильно, але ...
Жерица ночи• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
а если буйным и неуравновешенным?
Всегда нужно лечить родителей.

Я развелась в 7 лет сына, ему 20 сейчас. Когда спрашиваю, что помнит, то говорит, что помнит только, как мы ругались.
А ведь не только ругались, но именно это запомнилось, т.е. мы как родители видели одно, а дети считывали общий эмоциональный фон другим - не доброжелательным. И так как атмосфера мне не нравилась (пилой в нашей семье был муж), а повлиять я не могла, то я развелась, чтобы дальше не травмировать психику детей.
Сиреневенькая• 05 декабря 2024
Я своїй якось книжку положила під подушку, досі пам´ятає.....
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Тобто практика ’наказування’ шляхом відбирання особистих речей і порушенням кордонів - у вас нормальна і часта практика
Распутница• 05 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Ну то скажіть що якщо не збреше у школі про подарунок то получить лозиною по жопі. Хай скаже що отримав класний подарунок,хто там буде перевіряти
аааа, Вы сделали мой день!
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ дляНехай щастить
Агресія породжує агресію. У сім´ї автора так все і відбувається, як ви написали, дитина втомлена після вулиці не сідає за уроки, тато бере телефон з полички й кричить, що він його забере і не віддасть. Дикуни. І ваша порада найгірша в цій темі.
не треба кричати, треба перед тим як дитина прийде забрати телефон і все і не дитина командує і управляє батьками, а батьки дітьми, а якщо дитина щось не зрозуміла з першого разу, то забрати у неъ все, що в неї є із розваг, хай сидить цілими днями і ночами волає. Заспокоїться, подумає над своєю поведінкою, потім поговоримо. Не дитина має свої умови батькам диктувати, а всі ці виховання сюсі-пусі, сходіть до психологів.. потім виросте маніпулятор, який або дтп з летальним скоїть, або вб’є когось і будуть тоді батьки думати... і взагалі понапридувували у нас, що півдержави з депресією (чисто тому що кожен другий із освітою психолога і треба десь грошенята заробляти), куди не глянь усюди ідіть до психолога, бо ви дурні.. з якого дива.. цікаво як люди першу і другу світову пережили, скільки психологів з ними працювало, це все розвод на лоха і народ це їсть
from Ukraine• 05 декабря 2024
Ответ дляПокращена
А то сами не знаете - зачем спрашивать?
Не знаю . Тому й питаю .
Бо ж пишете ви рос . То така заборона ?
Блондинка в Шоколаде• 05 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
Моя старша теж чудила в 9 років. В 13 - небо і земля. Підліткові вибрики то ніщо в порівнянні.
Що чудила в 9 років?
І що в 13?
Покращена• 05 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Не знаю . Тому й питаю .
Бо ж пишете ви рос . То така заборона ?
Я и в магазинах, и на НП на русском разговариваю, но это лично мой выбор... Как говорится - ’языкового патруля’ на меня нет:))
Нехай щастить• 05 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це у вас побочка від якихось препаратів?
Идууу--уууу блин• 05 декабря 2024
Ответ дляГигиенишвили
Тоже такое дочке делала . Так она потом втихаря написала ответное письмо Николаю- мол исправлюсь и так не буду больше делать. До сих пор дома в блокноте лежит (
ТебеОноНадось• 05 декабря 2024
Мой ребенок верит в волшебство. Поэтому как бы он себя не вел, к нему приходит и Святой Николай (только сладости) и на НГ под елкой подарок.
Ёшки_Матрёшки• 05 декабря 2024
Считаю, что родители имеют право показать свою эмоцию. Посидит с дулей. Может обижаться сколько угодно.
И вообще, все претензии к Николаю. Не пришел значит не пришел. А подарки от родителей нужно заслужить.