Потужна махіна• 05 декабря 2024
Лозина під подушку без подарунка на Миколая…Хто так робив?
Хочу так зробити. Сину 8 років, сил вже немає від його «гарної поведінки» . Хочу покласти лозину без подарунка, але так шкода, в школі всі будуть розповідати кому і що Миколай приніс, а моєму лозину…Подарунок вже куплений, залишилось все ж таки набратися сміливості на лозину
Лялька в колисці• 05 декабря 2024
Зволіть до дитячого психіатра. Звучить страшно але реально допомогає виявити проблеми.
От у мене співробітниця мала схожу проблему з сином 14 років. Сходили виявилося, що у нього депресивний стан, почав пити таблетки і життя заграло прекрасними барвами для нього, батьків і в школі теж видихнули.
Мій син РДУГ, теж на препараті, то з таблетками нормальна людина, без шалений динозавр🤯
Ядвига Юсьлегко• 05 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Кабаки оленя для нечемних діточок
’Здесь была лошадка!’ Это анекдот есть про ребенка-оптимиста.
дама_из_декрета• 05 декабря 2024
Не треба так робити
Я так не робила, але мої колеги на роботі поклали хлопцеві своєму, на той час йому було 6-7 років
Так він так образився, плакав потім.
Краще виховуйте, не треба щоб дитина образилася і плакала на свято
Так він так образився, плакав потім.
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Так, нам теж психолог порадила, дякую. Можливо у сина РДУГ…
Забрызжу ядом• 05 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
А коли вже гречку за хорошу поведінку видавати будуть, ми вже зачекалися....!
Та вже ж по 1000 дадуть самим ’слухняним’
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляBLUE_SKY
а от вище ви писали що батько накричав
що саме він кричав?
Що так робити не можно, що боляче в т.п. Але не обзивав
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А скільки Вашому сину? Як виявили РДУГ? Які симптоми були?
Будьте так ласкаві• 05 декабря 2024
це жорстоко.
Розберіться в проблемах дитини, а не усугубляйте їх.
Ви сама ще емоційно не зріла, якщо вибираєте насилля. Емоційне чи фізичне - не важливо.
Покладіть скромний подарунок, солодощі. Напишіть листа в якому перерахуйте його гарні вчинки, досягнення в школі, навіть, якщо це просто гарний почерк.
А в загальному - сходіть до хорошого сімейного психолога, всі разом, бо буде гірше.
Сонячний зайчик• 05 декабря 2024
Моему 14, как раз собиралась лозинку положить..
Но не знаю. Я вообще этот праздник не воспринимаю..
Наверное таки положу сладости +лозинку)..
Будьте так ласкаві• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Він почав вибачатися, але тільки для того, щоб віддали телефон, це було так, на відвали… І це ж вже не вперше. Ми йому пояснювали, що насадив, треба вибачитися…
Чому ’треба’ вибачитись?
Треба - ну то він і вибачається, для галочки. Бо треба. Бо така хронологія дій..
Треба пояснювати свої відчуття, вплив його вчинків і т.д., так щоб він з часом сам зрозумів, що причинив біль і щоб він сам захотів її загладити, щоб він потребував того вашого вибачення.
Санта Барбара• 05 декабря 2024
Поводитись краще не стане, а от образу запам´ятає на все життя. Нам так один раз зробили, мені було 6, сестрі 8. І я не скажу, що ми в такому віці якось дуже погано поводилися. Просто нас вирішили приховувати таким дурним способом. Досі пам´ятаю, як принизливо було і як довелося брехати в школі, коли вчителька запитувала всіх дітей, які подарунки вони отримали. Образу і злість пам´ятаю, а от що це якось допомогло у вихованні - не пам´ятаю
Завжди з рушником• 05 декабря 2024
Скажите, а он всегда такой был? Ну сложный? Или это вдруг в одночасье как-то случилось, что он стал грубить, не слушаться?
У меня старшему сыну 7 лет, пока сложно представить что он может себя так вести. И такие посты пугают, вдруг это как-то в один миг меняется и ребенок становится неуправляемым?
Будьте так ласкаві• 05 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
сладости +лозинку
Який непослідовний Миколай) Авторитет вб´єте повністю. Типу ’нічого страшного’)))
Санта Барбара• 05 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
Як він ще має усвідомити причинно-наслідковий зв´язок?
Ви його не усвідомлюєте в такій ситуації, а хочете чогось від дитини. Крім образи і болю ніякого причинно- наслідкового зв´язку дитина не відчує
Ответ дляПотужна махіна
Забрав, тому що є правило, спочатку уроки- потім телефон, і також це було як наказані за поведінку. А якби би Ви поступили?
ну який телейон у вільному доступі у восьмирічки? встановвть дома чіткі правила і дотримуйтесь їх
іграшки ( а телефон це іграшка) видавайте чітко на оговорений час, після зроблених уроків)
Сонячний зайчик• 05 декабря 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Хоть и не мне вопрос, но отвечу)Меняется, в большинстве к подростковому, у меня лет до 10 норм был)
Потом понеслось.
Ну не критично, конечно, я понимаю, отстаивает границы там свои, но..
Ох ,помню свои мысли, как видела 11_12летних как общаются и ведут себя а родителями и думала, не умеют воспитывать( хи хи)... И тут пришло время и моего.. ну больше, конечно лет с 13 р сейчас 14..
Не, ну бывают исключения, я даже знаю такое исключение, но там девочка оч хорошая, и даже слишком, такой тоже нельзя быть.так что оце таке
Потом понеслось.
Будьте так ласкаві• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Бо не допомагає з першого розбору, справа більше не в телефоні, а загалом агресія, робить, тільки, те що хоче і т. п
він емоційно не стабільний, імпульсивний. Йому важко контролювати свої емоції, тут погрози не допоможуть.
Ведіть дитину до невролога, дитячого психіатра чи психоневролога. Йому явно потрібна допомога внутрішня, щоб врівноважити, зібрати до купи нервову систему.
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Чому ’треба’ вибачитись?
Пояснюємо наші почуття, а вибачитися., це скоріше щоб розумів, що треба вибачитися, якщо когось образив (якщо буде не нас стосуватися)
Забрызжу ядом• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Я згодна, але коли він мене вчора штовхав і вдарив, а на тата сказав «ти дебіл», то окрім розпачу, я нічого не відчуваю, ні любові ні щастя😕
То вам не лозинку, а до психолога чи й психіатра. І то терміново.
Сонячний зайчик• 05 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
сладости +лозинку
Ну 14 летка вряд ли верит в Николая..)
Я могу положить только лозинку, но у нас баб рядом живёт, все равно что то будет из сладостей внучечку любимому)..
Будьте так ласкаві• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
якщо дитина вибачається не відчуваючи свою провину і відповідальність за свій вчинок, то це ігнорування проблеми.
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Дякую
Ищу-брожу• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Та ні, поведінка не єдине, що цікавить. Кожного дня розмовляємо, запитую, що було в школі, з ким дружив, чим займався і т.п Про причини такої поведінки також розмовляли, він каже, що він злиться
Виглядає як допит.
А ви запитайте, що він думає, про що переживає, що відчуває, що цікавого для нього трапилося?
Тільки й це не перетворіть на допит.
Менше самі говоріть, а більше слухайте.
Тільки й це не перетворіть на допит.
Менше самі говоріть, а більше слухайте.
Забрызжу ядом• 05 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
А мій син тоді тільки в першому класі взнав, що на Миколая всім дарують цукерки.
І в нього таке розчарування було, що в нього нічого немає!
Чому розчарування? - бо він був відмінником і дуже такий правильний в поведінці «треба слухатись вчительку, треба гарно вчитися» - такий ото малий заучка.
І тут вони цілий урок присвячують Миколаю, традиціям. Кожен встає і розказує що під подушкою і мій починає плакати, бо в нього нічого.
І не зрозуміло чому!
Вже 10 років минуло, а мені за це досі соромно.
Хоча особисто мені цукерки під подушку поклали один раз, років в 10. Я не зрозуміла приколу! Що за Миколай? - і навіщо мені то насипали. (Привіт СРСР)
От під ялинкою, то був справжній подарунок. З такими установками я і виросла)))
І не зрозуміло чому!
А в якій частині України ви выросли без традицій? На Західній Миколай був і в совку.
Будьте так ласкаві• 05 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ну 14 летка вряд ли верит в Николая..)
та під ’Миколаєм’ я Вас і мала на увазі)
Бити і гладити одночасно - це не педагогічно
Горлаю зрання• 05 декабря 2024
Я б так не робила б, яким би він не був, він дитина, зараз такий час, війна, дітям і так не весело, ще лишати без подарунків. Слава Богу, що живий-здоровий. Говоріть з ним, доносьте, водіть до психолога , але не треба псувати свято дитині. Можна просто купити якусь маленьку шоколадку чи шоколадну фігурку і все, більше ніяких подарунків, але не різку.
Вкуси мене• 05 декабря 2024
Я ще з дитинства знаю, що Миколайчик приносе солодощі. Які подарунки??? Навіщо ви привчаєте 3 рази на місяць отримувати подарунки, та ще закликаєте інших так робити, бо діти потім вихваляються один перед одним.
Неслухняним можна щось простіше із солодощів
Сонячний зайчик• 05 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та ниче не работает.
Ни хорошее, ни плохое, вернее с попеременным успехом
Хорошее не понимает - читала всякие книги, см психологов.
Типа старайтесь там на 1 нет 5 да ребенку (ну образно)- ни х..на не помогает.
На неделю забрала мышку от компа,как бабка пошептала.
Стараюсь и по хорошему и по плохому , ну и так же получается по разному, то да, то нет
Наверное из детства идет, я была послушным, удобным ребенком, чего ждала и от сына, но не тут то было)(.
Вроде и понимаешь все, но ресурса у меня не хватает, да, уговаривать, объяснять, не малышок однако..
from Ukraine• 05 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Лично я бы такое не сделала никогда... Ребёнка можно наказывать в любое время, но не в праздники... Он расстроится, потеряет веру в Св. Миколая, а с возрастом это перарастёт в обиду на Вас, и вспоминать он её будет очень долго... И далеко не факт, что его поведение после этого улучшится, скорее даже наоборот...
P.S. Картинка ещё из довоенных времён, когда в нашей стране не был запрещён ни Дед Мороз, ни русский язык, но это никак не влияет на её суть...
😡
А зараз рос заборонили?