Бува і таке• 05 декабря 2024
Польща чи Словаччина ВУЗ
Добрий день, матусі. Питання до тих, хто вже зробив цей вибір і діти навчаються в Польщі, чи в Словаччині у ВУЗі. Що для вас було вирішальним у виборі? Чи шкодуєте про зроблений вибір? Якщо дитина навчається в Польщі, навчання у вас платно, чи безкоштовно. Де більше перспектив в подальшому працевлаштуватись, на вашу думку.
Кредитная• 05 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
Спасибо, успокоили
А с общежитием, просто повезло или зависит еще от факультета и института? И смог ли ваш ребенок найти подработку, читала, что это официально разрешено?
Да, бригадует. Подработок для студентов очень много. Он с 16 подрабатывает, есть ребята с 15. Все официально через агенства.Наверное повезло. Потому что сейчас поток студентов большой. А у него тогда спрашивали с кем лучше поселить с украинцем или словаком , то есть места были
Бува і таке
• 05 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Словаччина дешевше виходить. Друзі рахували
Згодна, теж вже рахувала, але ще оцінюю перспективність країни для подальшого працевлаштування і можливостей
Вся в кредитах• 05 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
Польща?
Ви така дивна, це може статися в любій країні, питання наскільки ваші діти готові до самостійного безконтрольного життя.
Вся в кредитах• 05 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
Теж часто чую таку думку (про Словаччину). Мене у Польщі лякає, що багато молодих людей вживають заборонені препарати.
А що завадить вживати препарати в Україні ? Вживають препарати ті, хто підвержений впливу і не має свої стійкої позиції, країна тут ні до чого ,ще раз Вам про це кажу.
Вся в кредитах• 05 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
Ви вже навчаєтесь, чи тільки плануєте вступ? Цікавлять мовні курси і через кого вступаєте, самостійно чи залучили агенцію? Краще обирати Кошице, чи Братиславу.
Братиславу, але там при подачі документів потрібен сертифікат мовний. Кршице ’циганське містечко’ перенаселене нашими студентами.
Головний кошак• 05 декабря 2024
мій буде намагатись вступити в Чехію, по ціні дешевше ніж Польша + освіта безкоштовна
Словаччина мені не дуже сподобалась по відео обзорам, а Польша зараз взагалі під великим питанням
Бува і таке
• 05 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Цей мовний сертифікат можна отримати в Україні, чи потрібно, як в Польщі здавати лише там?