Chaterbox• 05 декабря 2024

Хто повертав сінсей

Читаю інструкцію, треба заповнити онлайн-форму повернення. Раніше дивилася, вона була, зараз її немає в моєму замовленні. Шо робити, чи можна просто з паперовою формою надіслати повернення? Чи обов´язково ту онлайн заповнювати? Пишу їм у підтримку, відповідає робот, взагалі не по темі. Підкажіть, будь ласка, може, хтось знає.
Реанимация• 05 декабря 2024
Онлайн оформлять обязательно. Там же ваши данные вводите, номер счета куда деньги возвращать.
База_птеродактилей• 05 декабря 2024
повертала. на сайті є інструкція. віднесла на нову пошту, назвала дані куди відправлять і все. кошти повернулися на ту картку, з якої платила