Не зви чайна• 05 декабря 2024
Сколько в холодильнике в бутылочке может храниться грудное молоко?
Если сейчас сцедить, завтра вечером можно давать ребенку?
Птица секретарь• 05 декабря 2024
Давати можна, поки не скисне, але чи потрібно. Кожна додаткова година зберігання - це мінус корисні елементи, які містяться в молоці.
Якщо разово, мабуть, нічого страшного. Якщо регулярно, то не варто
Кицюююня• 05 декабря 2024
Автор, якщо давати завтра ввечері, тоді зцедити завтра зранку.
Якщо вам вже зараз треба поїхати , то напевно краще заморозити.
Або в стерильну ємність перелити і не відкривати до завтрашнього вечірнього годування , зберігати в холодильнику , у відділі де температура 0-2 ´
Ще ж відключення світла кожен день.
Невісточка ж• 05 декабря 2024
До 18 лет.
Автор, Вы серьезно?
Или это крайняя необходимость? Хранить молоко больше суток чтобы дать ребенку?
Автор, Вы серьезно?