PORKA• 05 декабря 2024
Виручайте. 12 р дівчинка, потрібен топік. Груди почали рости
Але не знаю як він має виглядати
І де його купити на Позняках
В неї буде виступ на сцені і буде костюм якій все просвічує
І де його купити на Позняках
Мания-Величия• 05 декабря 2024
А собі білизну де купуєте? В H&M їдьте, на ринку тих топіків валом там де і обичні ліфони, в магазинах білизни завжди є бюстикик для підлітків.
Тепличная• 05 декабря 2024
Вам нужен бежевий. У моей дочери есть обычный НМ, но для выступления тоже нужно купить. Смотрите в магазине для танцев и гимнастики
Ниф_ниф• 05 декабря 2024
В Вайкики есть топики, с вкладышами или без, хлопковые. Я дочке уже несколько бюстиков в Синсее брала, хорошее качество
Булькаю• 05 декабря 2024
Дуже зручні з вкладками в сміку, моїй 12-ть, вже років пару, як носить. Зайдіть в любий ТРЦ і в магазах запитайте у продавців, але для виступу мабуть х/б не дуже, дивлячись які костюми.
Бабка-байкерша• 05 декабря 2024
Я купую своїм донькам в Центрумі топіки, там є відділ з білизною, шкарпетками на першому поверсі.
Також великий вибір в магазині Фунтік (Драгоманова, 2а).
Виробник з Туреччини, якість класна.
Для виступу беріть бежевий колір.
Виробник з Туреччини, якість класна.
Для виступу беріть бежевий колір.
Невгамовна• 05 декабря 2024
ви вже прямо як блогери, які шукають шось на халяву) ’порадьте готель в карпатах, бо не можу вибрати’) Та ж є магазини. Я в селі живу і то тут є де купити, чи в інеті замовити, а ви як маленька