Докладальниця• 08 декабря 2024
Оливкові штани. Так норм буде ходити?
Чи порадьте з яким верхом носити
Мой завтрак• 08 декабря 2024
кто эти люди, которые настолько пошагово планируют майку к штанам
Дівчина заглядєніє• 08 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Писец просто
Докладальниця
• 08 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Вони зелені
ЦібаФу• 08 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Тот же вопрос 😂
Мой завтрак• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Не говорите. Это ж какая степень перфекционизма?
я таких боюсь
Ответ дляМой завтрак
я таких боюсь
Я вот уже третий час не могу с канала Медфильм вылезти на ютубе. Там видео с комиссий в психлечебницах. Интервью докторов с реальными пациентами. Психозы, шизофрения и прочие диагнозы как они есть. Вот в тему зашла - такое чувство что анонс к очередному видео посмотрела...
Я тут с краю постою• 08 декабря 2024
Не полосату. Чорна норм, можна ’капучіно/кава з молоком’, тобто беж темніше сумки.
Мой завтрак• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
смотрю подобное периодически , стала толерантнее общаться, мало ли..
Докладальниця
• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Я боюсь таких людей які дивляться такі фільми😄
Ответ дляМой завтрак
Там пациенты ох..енны. В наше время каждый из них мог бы вести свои блоги и поднимать бабки на тренингах по уверенности в себе, харизме, нестандартных реакциях на манипуляции и прочее, прочее. А их в дурку( несправедливо вообще(
Указка• 08 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Як мінімум ті, хто на сезон має 1-2 штанів і три майки, і треба купити так щоб воно все разом носибельне було, а не стояло в шафі
Докладальниця
• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
А вы сходите. Тоже залипнете. Некоторые эпизоды мы прям с мужем вдвоем смотрели, в восхищении)
Мені пацієнтів вистачає, дякую
Мой завтрак• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
а вы думаете многие ’блогеры’ так уж и здоровы?)...
Докладальниця
• 08 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Здорових людей немає, є недообстежені😄
Мой завтрак• 08 декабря 2024
Ответ дляУказка
та как-то мало на сезон три майки
Мой завтрак• 08 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Здорових людей немає, є недообстежені😄
это точно))
ТаЕщеОптимистка• 08 декабря 2024
Я не люблю сіро зелено чорних кольорів, тому важко оцінити. Для мене жінки, які так одягаються, мають мати або яскравий макіяж і стильну зачіску плюс класичне взуття. Або це сіра пляма в натовпі
ЯблокоРаздора• 08 декабря 2024
Ответ дляPrervana
А нафига вам эта инфа?
Ласунка• 08 декабря 2024
Я купила на літо зелені лляні кюлоти, так і не визначилась, що з ними носити. В кінці літа купила до них гірчичний топ з бахромою Зара, але так і не встигла вдягнути. Хочу ще кольорову блузу якусь купити. Ваші образи мені не подобаються, хіба що до фото 2 замість футболки в смужку додати футболку в зелено-жовтих тонах.
КвартираЧья• 08 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
За кордон виїхали, а майку до штанів самостійно не підберуть, ну, буває...
Вже й забули, що там, звідки виїхали, зима
Докладальниця
• 08 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
Я якраз повернулася, але знаєте там всім пофіг у кого яка майка зі штанами🤣🤣🤣
КвартираЧья• 08 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
О, то несіть в студію шуби, якісь чепчики трендові, лижі...