Пліткарка• 05 декабря 2024

У кого був або є шампунь L´Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox?

Як вам цей шампунь? Він не жирнить корені? Як впливає на колір та стан волосся?
Зупка_цем• 05 декабря 2024
Гамно а не шампунь
автор Пліткарка • 05 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Гамно а не шампунь
Що саме не сподобалося?
Зупка_цем• 05 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Що саме не сподобалося?
Обычный шампунь. Берите
Алина-1240• 05 декабря 2024
Обычный самый.
Ясамаякрасивая)• 05 декабря 2024
У мене вся серія L’Oreal professionnel absolut repair , дуже подобається
автор Пліткарка • 05 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Обычный шампунь. Берите
Мало конкретики.
У мене проблема з вибором шампунів, тому тему і створила. Мені важливо, що волосся було ще нормальне на 2й день і щоб довжину не сушило. І важливо, щоб був без сульфатів.
Зупка_цем• 05 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Мало конкретики.
Удалено администрацией...
Форс мажор• 05 декабря 2024
шампунь как шампунь - запах нравился
не более
фан L.O.S.T.• 05 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Мало конкретики.
Так це ж від типу шкіри голови залежить,в мене абсолютно при всіх шампунях,наступного дня голова чиста, немає проблем з жирністю
автор Пліткарка • 05 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Удалено администрацией...
Я Вас здивую, але не всі миють волосся і тіло одночасно. Душ це душ, волосся мию окремо.
автор Пліткарка • 05 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Удалено администрацией...
Зупка_цем• 05 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Удалено администрацией...
автор Пліткарка • 05 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Удалено администрацией...
Зупка_цем• 05 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Удалено администрацией...
автор Пліткарка • 05 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
У мене зараз шампунь Lakme з аргановим маслом, з ним волосся чисте 2 дні. Але вже трохи набрид, хочеться, щось нове спробувати.
КоролеВешна• 05 декабря 2024
Мені не підійшов, віддала мамі. Чим не підійшов- чешеться голова від нього
75В• 05 декабря 2024
Чесалася від нього голова, хоча дуже рідко у мене подібні реакції.
Коли мовчу- приємна жінка• 06 декабря 2024
Мені подобається цей шампунь, уже велику пляшку купила. Питає волосся. Якшо у вас нормальне, то може буде жирнити. У мене пошкоджене, мені ок.
автор Пліткарка • 06 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую, підкажіть, як часто миєте волосся з ним та чи не вимиває він пігмент?
Мона_Лиса• 07 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Обычный самый.
А что для вас необычный шампунь ?
Алина-1240• 07 декабря 2024
Ответ дляМона_Лиса
А что для вас необычный шампунь ?
Для меня это 3 параметра-визуально красивые волосы,комфорт кожи головы и отсутствие выпадения
Алина-1240• 07 декабря 2024
Ответ дляМона_Лиса
А что для вас необычный шампунь ?
+я не люблю замороки с кучей банок,маски,масличка,спреи и прочее.для себя нашла шампуни которые после мытья дают красиво лежащие волосы без всяких средств
Мона_Лиса• 07 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Порекомендуйте пожалуйста свой шампунь 🙏🏻