Тишком_нишком• 05 декабря 2024

Операція безкоштовно, Київ

Поділіться досвідом, хто в Києві робив операцію по заміни кришталика ока по безкоштовній програмі. Чи все ок? Як роблять, яке ставлення? Який кришталик ставлять? Де саме робили?
Заюшка_хозяюшка• 05 декабря 2024
Знаю, що роблять у 9 лікарні за безкоштовною програмою, там і черга досить велика, треба надати доки і очікувати черги і дзвінка, при мені бабусю інструктували, що якщо ми подзвонимо і ви трубку не візьмеие, то телефонуємо наступншму у черзі.
Іншої інфи не маю.
автор Тишком_нишком • 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Іншої інфи не маю.
Дякую А досить велика черга — це місяць чи більше чекати? Чи не знаєте? Будуть телефонувати наступному, якщо не візьме трубку – дивна умова.
ДваДваВісім• 05 декабря 2024
Ответ дляТишком_нишком
Чому дивна? нормальна умова)
Заюшка_хозяюшка• 05 декабря 2024
Ответ дляТишком_нишком
Точно не місяць, ці кришталики якось партіями приходять, наскільки я зрозуміла, їх використали і потім чекають на нову. Зателефонуйте у відділення та запитайте або заїдьте, буде інформативніше.
автор Тишком_нишком • 05 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Дякую