Я тут с краю постою• 05 декабря 2024
Щоб його подивитись накшталт: гаррі потера, рубінова книга
Володар перснів…
Щоб якась типу фантастична казочка подалі від реальності хочеться!!
Порадьте фільмів.
Ms. Откровенность• 05 декабря 2024
Мэрайа Мунди
Нарния 3 части
Золотой компас
Тайна Мунакра
Звездная пыль
Эрагон
Город Эмбер: Побег
Мой домашний динозавр
Нарния 3 части
Золотой компас
Тайна Мунакра
Звездная пыль
Эрагон
Город Эмбер: Побег
Мой домашний динозавр
Ms. Откровенность• 05 декабря 2024
Легенды ночных стражей - это мультик про сов, очень классный)
Боневтікла• 05 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Чудесный
Ms. Откровенность• 05 декабря 2024
Из фильмов еще:
Ученик чародея
Седьмой сын
Джон Картер ( классный фильм про Марс)
Варкрафт
Ученик чародея
Седьмой сын
Джон Картер ( классный фильм про Марс)
Варкрафт
Ms. Откровенность• 05 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Персі Джексон
Локвуд і ко
Темні матерії
Локвуд і ко
Темні матерії
Да, У Перси 2 части, жаль 3ю не сняли
Еще
Принц Персии
Еще
Принц Персии
Коварная Зая• 05 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Да, У Перси 2 части, жаль 3ю не сняли
Еще
Принц Персии
Еще
Принц Персии
Зараз є ще перезапуск у вигляді серіалу, один сезон, другий в розробці. Мені не зайшло, хоч серію книг люблю, але як варіант, може автору сподобається
Ms. Откровенность• 05 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Я не видела, но скорее всего бюджет и видение не то, что у фильмов)
Коварная Зая• 05 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Бюджет великий, у виробництві задіяний і сам автор, також вік акторів першого сезону відповідний до книг на відміну від фільмів, але є багато інших нюансів, притаманних Діснею, який вміє налажати на рівному місці. І я навіть не про вибір акторів
Коварная Зая• 05 декабря 2024
Ще в тему може бути Аватар - Останній маг повітря (2024), наразі теж перший сезон лише
Ms. Откровенность• 05 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Колесо времени сериал еще есть)
Ms. Откровенность• 06 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Персі Джексон
Локвуд і ко
Темні матерії
Локвуд і ко
Темні матерії
Кстати, если нравится Локвуд, есть сериал похожий и тоже закрыли после 1 сезона(( Призрачные детективы. Жалко так... но все равно советую.
Такого плана похожий еще Школьные духи.
И Лок и ключ.
Такого плана похожий еще Школьные духи.
И Лок и ключ.
Коварная Зая• 06 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Такого плана похожий еще Школьные духи.
И Лок и ключ.
Такого плана похожий еще Школьные духи.
И Лок и ключ.
До мертвих детективів у мене упереджене ставлення, бо вони, ймовірно, є однією з причин, через яку закрили Локвуд і ко ;) Тобто, звісно, причини, через які нетфлікс закриває серіали то окрема розмова, і в мережі гуляло багато чуток, в тому числі і те, що основна аудиторія - американці, а серіал начебто надто британський, але вони також в одній тематиці, тому це теж могло зіграти роль... Я чесно спробувала, не пішло. Може ще колись повернусь. До Локвуд і ко у мене особлива любов, для мене це одна з кращих екранізацій книг, дуже атмосферна і особлива вийшла, хоч і з відмінностями. Окремо класні книги, окремо класний серіал, і навіть немає дисонансу ))) Локі і ключ надто з елементами жахастиків, я такого не люблю. Шкільні духи бачила, було непогано, але його теж закрили, чи ні?
Ms. Откровенность• 06 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Нет, вроде должен быть второй сезон.