Вільний митець• 06 декабря 2024
Кто Вы на этом фото?)
Лівий Локіть• 06 декабря 2024
Я на первом. Но такое отношение к жизни пришло с опытом. А этот малый уже опытным родился)
Несу пургу• 06 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
меня на нём нет, я вне пъедестала, в проигравших))
Меня по другой причине нет, не соревнуюсь ))
КаваЗМолоком• 06 декабря 2024
О, да, я отот, что слева) Я ещё и всегда сомневаюсь, а точно ли ничего не перепутали и я реально могу быть на первом месте)
Перловая Кашка• 06 декабря 2024
Я на 1. Только эмоции победителя. А вот мои старшие дети не достигаторы вообще. Типо зачем это надо, мне лень.
Василина Семеніч• 06 декабря 2024
Нет меня на этом фото.
Не соревнуюсь, не сравниваю, не плачу из-за глупостей.
Радуюсь всему и всегда. Чувствую себя победителем, везунчиком и любимицей Бога.
Железобетон• 06 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Тут суть не в місці
Перловая Кашка• 06 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Тут суть не в місці
Суть во всем. И в месте и эмоциях
Солоденька цукОрка• 06 декабря 2024
І як завжди, більшість не зрозуміла автора і всю суть малюнку.
1. Той хто завжди всим незадоволений і все йому не так в цьому житі навіть тоді коли все добре виходить.
3. Той що радується всьому в цьому житті незалежно де він і як. У всьому бачить позитив
Перловая Кашка• 06 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Звідки ви знаєте що виходить добре якщо ти на 1 місці? Дуже часто це довгий і малоприємний шлях.
Вільний митець
• 06 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Именно так )
И те, кто вообще не соревнуется, но вместе с тем умеет радоваться жизни, тоже на 3 месте на этом фото)
Творческий типаж• 06 декабря 2024
О, це я і мій чоловік. Я на третьому, чоловік на першому місці.
Сиджу тихенько• 06 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Добре виходить - це про результат а не про сам шлях. На першому місці - отже все получилось. А наскільки це було довго і неприємно -інша справа, але ж вийшло. І чого хмуритися, озиратися, замість того щоб щиро порадіти і насолодитися моментом що все чого ти прагнув здійснилося
Солоденька цукОрка• 06 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ви є самі відповіли на ваше питання. 1 місце, це дуже багато зусиль, це досягнення цілей. Хотіли перемоги всі, а отримав її лише один і він досягнув мети свого життя і всерівно незадоволений.
Перловая Кашка• 06 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ні! Не тільки. Може це була мрія матері, якої вже немає. Може поки ти йшов пережив таке що краще б не йшов взагалі. То не все так плоско і однозначно як задається
Солоденька цукОрка• 06 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ви в цій картинці номер 1.