Невидимка• 06 декабря 2024

Рак. Татові відмовили у лікуванні. Безкоштовна таргетна терапія

Татові відмовили у лікуванні 😢
Я писала раніше: 57р, карценома легені 2ст, ниркова недостатність, серцева недостатність, діабет.
Операцію не рекомендують всі 4 лікарі, з якими консультувалися. Хімію також. Були надії на промені, але у Львові відмовили і від них. Сказали єдиний варіант - таргетна терапія. Але це 6-7 тис дол в місяць.
І приймати постійно.
У нас немає таких грошей на постійно(
Чи є варіант виїхати на безкоштовне лікування закордоном?
В яку країну? І чи варто?
Чи краще не чіпати і жити так. Лікар сказав, що тато проживе з тим кілька років. Я знову розгублена, не знаю що робити?
Підтримайте порадами, поділіться досвідом. Щиро всім дякую.
So_so• 06 декабря 2024
Я уже Вам писала. Не мучить его, а сделать эти пару лет комфортными.
Угги в горошек• 06 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У автора питання в коштах (
Пи Пи Пилюля• 06 декабря 2024
Конечно пробовать выехать.Но выпустят ли в 57?Это все время,сняться с учёта.Начинайте заниматься этим прямо сейчас.
So_so• 06 декабря 2024
Ответ дляУгги в горошек
У автора питання в коштах (
Нет. Сопутствующие заболевания там очень серьезные, это не тоже самое, что просто лечить человека с карциномой, тогда да, надо было бы всё бросить и уезжать.
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Я пам‘ятаю вашу пораду. І розглядаю і цей варіант, як крайній випадок. Але збираю інформацію і вирішуватиму потім як краще
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Він давно має інвалілність і виїздний
Пи Пи Пилюля• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Він давно має інвалілність і виїздний
Тогда читайте про Германию,Нидерланды,Данию,Австрию,Швейцарию.И выбирайте,куда ехать.Под временной защитой у украинцев лечение по страховке бесплатное.
So_so• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Він давно має інвалілність і виїздний
Если он выедет, Вы поедете с ним?
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую.
Але не знаю де питати, де читати, як діяти. Мови звичайно не знаємо.
Треба жити в таборі, а потім шукати сімейного лікаря там?
Пи Пи Пилюля• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую.
В телеграм группы по странам,ищите информацию там.В лагере или по приезду первый вопрос,нуждается ли человек в экстренной мед. помощи .
Мама Карло• 06 декабря 2024
Знаете, вам страшно его потерять, это ваш папа, вы его любите, но спросите его, как он хочет. Попробуйте услышать. Ехать по лагерям и беженство не просто и для здоровых. Я к чему, что этим всем вы можете лишь ускорить его смерть. Эти все переезды усиливают стресс. Я согласна с первым комментарием, подумайте не только о себе, а и о нем. Болезнь у отца, спросите его, какое его желание в этой ситуации
Попихтю та й годі• 06 декабря 2024
Ви не дізнавалися, чи існують зараз в Україні програми безкоштовного експериментального лікування? Можна спробувати туда потрапити
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Не дізнавалася. Спробую поцікавитися
Помидорина• 06 декабря 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
В такі програми навряд чи візьмуть людину з таким букетом хвороб, нажаль...
No problems• 06 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Согласна
Мой отец проболел 4 года. Запутался капельницы эти уколы обследования ...
Чесно брешу• 06 декабря 2024
Знайдіть на фейсбук групи Афіна жінки проти раку та Insperation family, вам допоможуть грамотною порадою і можливо навіть з медичною евакуацією.
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу
Дякую, я вже спитала і там і тут
Любовь Калистратовна• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Не дізнавалася. Спробую поцікавитися
Не надо, зачем? Эксперимент это одному дают лечение а второму плацебо. В какой вы группе, вы не знаете.
nabludatel• 06 декабря 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
В експериментальні програми не беруть з важкими супутніми діагнозами
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Серйозно?
Любовь Калистратовна• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Серйозно?
Так, моя мать приймала участь в експерименті, я читала договір. Беруть тільки відносно здорових. Потрібні гарні аналізи крові, моча.. Ті аналізи роблять постійно, кожні 2 тижні. Як тільки показники падають ти вилітаєш з програми, або піднімай крапельницями
Алина-1240• 06 декабря 2024
Идти в больницу,пусть вам пишут на бумаге что отказывают в том то и том то,потом в другие инстанции,поднимете хай,найдется лечение
Алина-1240• 06 декабря 2024
В украине увы так,еще не привыкли?
Попихтю та й годі• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Серйозно?
Так. Але все ж таки є шанс потрапити в лікувальну групу
Алина-1240• 06 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Вы серьезно?больничка выпихнула больного,а ему идти и подыхать?
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Тато каже, що це була не відмова пряма а порада. То я такивисловилася неправильно. Тато спитав лікаря «скажіть свою думку чесно, варто чи ні»
А лікар і каже «серце близько. Вилікуємо умовно пухлину, почнуться серйозні проблеми з серцем. Це опромінення. Я раджу не робити»
Якось так
Хомо_сапиенс• 06 декабря 2024
Коллега по реальной инвалидности выехал вначале войны и вылечил рак кости в Германии.
Попробуйте.
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Та краще вже дожити в колі сім‘ї. Ми близько живемо, щодня приходимо до них пити чай вечорами.
Він радий, бо онучку обожнює. Щодня разом
А я відправлю його кудись по лікарнях з ризиком на пустишки.. страшно це
Алина-1240• 06 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Якось так
Обьязанны и сердце и опухоль лечить.насчет того сердца,на основании чего та ибс?написали хоть в скобках?
автор Невидимка • 06 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Попробуйте.
Спасибо❤️