4есотка• вчера в 09:21

Посоветуйте очки для защиты глаз от мониторов

самые лучшие
Чорт і Шо• вчера в 09:23
с этим вопросом в оптику
Эт вернячОк• вчера в 09:25
Ответ дляЧорт і Шо
с этим вопросом в оптику
Там редко умные бывают, к сожалению...
Мексиканочка• вчера в 09:26
Їх не існує.
Эт вернячОк• вчера в 09:28
Ответ дляМексиканочка
Їх не існує.
У меня есть. Видно разницу. Но не всегда пользуюсь.
автор 4есотка • вчера в 09:35
Ответ дляЭт вернячОк
ссылку можно?
Эт вернячОк• вчера в 09:37
Ответ для4есотка
ссылку можно?
Давно было. На Проме нашла. Консультант классная была - очень подробно рассказала.
Мексиканочка• вчера в 09:39
Ответ дляЭт вернячОк
Чистий маркетинг і ефект плацебо.
Користуйтеся зволожуючий каплями, робіть паузи в роботі, під час яких змінюйте навантаження на око (дивитись вдало), дотримуйтесь базової гігієни - відстань від ока до комп´ютера, висота стільця, тощо, провітрюйте приміщення - результат буде ще більш помітним.

Лікар - офтальмолог
Эт вернячОк• вчера в 09:41
Ответ дляМексиканочка
Чистий маркетинг і ефект плацебо.

Лікар - офтальмолог
Не скажу про маркетинг. Остальное - всё верно.
Я Головна• вчера в 09:50
Ответ дляЭт вернячОк
То самонавіювання. Бо, насправді, нічого такого небезпечного для очей в моніторі немає. Небезпечно саме безперервний і тривалий перегляд на одній відстані. Тут точно ніяк не допоможуть окуляри. Вони не стануть за вас частіше кліпати очима, виділяти сльозу для зволоження та переводити погляд для зміни фокусу/зміни навантаження на очні м´язи та рефракцю .
Эт вернячОк• вчера в 09:56
Ответ дляЯ Головна
В мониторах, как и в телевизорах, есть излучение света в своих параметрах (спектр). Это и вредно. Да, не совдеп, но...
Я чувствую разницу, если долго работать. Глаза не так устают.
Я Головна• вчера в 10:01
Ответ дляЭт вернячОк
Немає ніякого псевдоспектру. Все що ми бачимо - ми бачимо в певних параметрах спектру. Все що мимо цих параметрів - то пролітає мимо. Наприклад, ультрафіолет небезпечний для очей, його немає в моніторах/ телевізорі.
Небезпечно сидіти і дивитися - причини зазначені вище, спектр ні до чого.