ЭкстрасенсиХаЯ• 06 декабря 2024
Пенсія по втраті годувальника? Чи є тут фахівці?
Добрий вечір! Може хто підкаже , що робити і куди звертатись?
Син закінчив навчання в коледжі , колишнє ПТУ. Змінилась тільки назва, а суть та сама. Пішов навчатись в інший більш серйозний коледж, на іншу професію вже на контракт. До того отримував пенсію за батька- військового. В вересні відніс в ПФУ довідку, що навчається на денній формі навчання.
Кожен місяць з жовтня ходимо в ПФУ , дзвонила на гарячу лінію, запевняють ,що в наступному місяці пенсія точно буде . І ось вже грудень і знову пенсії нема і в кабінеті не включена.Звичайно , в понеділок знов буду дзвонити. От що мені робити? Просто чекати чи куди ще звертатись?
Ну ниче се• 06 декабря 2024
Я бы написала письмо, обычное бумажное письмо, и отнесла бы сама в ПФУ. Пусть регистрируют и отвечают в течение 30 дней, что происходит. На письменные обращения они реагируют,в отличие от телефонных звонков
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ дляНу ниче се
Дякую!
волосатое стекло• 06 декабря 2024
Через главное управление областное подавайте, так будет на контроле
Шикаю і викаю• 06 декабря 2024
Треба не просто здавати довідку, а писать заяву на перерахунок на подовження виплати пенсії і разі втрати годувальника. До заяви додається довідка з місця навчання, паспорт, код, довідка про реєстрацію місця проживання
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ми все це зробили ще в вересні. Кожного місяця нам кажуть, що в наступному пенсія точно буде.
Шикаю і викаю• 06 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Якщо все здали офіційно і пройшло все реєстрацію то рішення про призначення або відмову виноситься на протязі 10 днів. Інших варіантів не має
АБВГДэшница• 06 декабря 2024
А где выплаты сыну от того что отец военный погиб?
Они выплачивают положенные миллионы?
АБВГДэшница• 06 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Пенсія тільки прокурорам і чиновникам
Всем детям до 18 лет, если учатся до 23года
Танцепесенная• 06 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
То був сарказм якщо що.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Там одразу трохи виникла плутанина. Син пішов сам, йому дали заяву про призначення цивільної пенсії. Потім кинулись, що він отримувач військової пенсії. Написали заяву про військову, відмову від цивільної. Все це зробили до 15 вересня. В жовтні сказали , що пенсії нема через цю плутанину, буде в листопаді. В листопаді те ж саме, все в порядку, буде в грудні вже точно. І ось грудень і знов те саме.
Танцепесенная• 06 декабря 2024
Автор, підкажіть які і куди документи подавати? Теж потрібно оформлювати((
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Они выплачивают положенные миллионы?
Чоловік помер від хвороби, набутої під час служби. Мільйони платять загиблим на фронті.
АБВГДэшница• 06 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ясно,но до 23 лет обязаны платить
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Військову в військоматі в 2022р.
АБВГДэшница• 06 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Пусть теперь выплачивают за все месяцы
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Пусть теперь выплачивают за все месяцы
Та я згодна. Тільки ж нема її.
АБВГДэшница• 06 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Та я згодна. Тільки ж нема її.
Добивайтесь,а то они вообще обнаглели
когдадеЦкие• 06 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Они выплачивают положенные миллионы?
Відчуття такту вам незнайоме ?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
В військоматі дадуть перелік документів. Пенсія призначається з дати подачі. Перша виплата через 3 місяці, виплачують всі кошти за ці 3міс. І далі 4 чи 5 числа кожен місяць.
АБВГДэшница• 06 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Відчуття такту вам незнайоме ?
Мы без вас разобрались
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Відчуття такту вам незнайоме ?
Дякую за підтримку. Я вже звикла за 2 роки до таких запитань. Одразу було дуже боляче. Чоловік таке пекло пройшов, на нулі воював, майже цілий залишився. А вбила хвороба.
когдадеЦкие• 06 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вашому чоловікові дякую за захист🥲🥲🥲
А нам усім Перемоги ,процвітання і Божої благодаті.
Анти-анонім• 07 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Всё, дочитала, почему через пенсионный оформляли. Подскажите, кто в теме. Если военный погиб на войне, его матери 78 лет. По документам на его иждивении не была, проживали отдельно. Можно оформлять пенсию за сына?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 07 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім
Так, можна. Моя свекруха живе в іншому місті, отримує за сина пенсію.