Дідова баба• 07 декабря 2024
Підкажіть будь ласка, коли ви вибирали і заключали декларацію з педіатром?
до народження дитини чи після?
Треба ось так• 07 декабря 2024
не підписувала декларацію 🤷🏻♀️
але логічно що після народження дитини треба вибирати і підписувати
Бринзолетта• 07 декабря 2024
До рождения ребенка у вас нет документов для ее заключения. Как вы себе представляете подписать договор с человеком, которого еще нет?))
Ясамаякрасивая)• 07 декабря 2024
Який на нашу ділянку, з таким і підписала. Мої діти рідко хворіють, у педіатра нема ппоблем з записом, дає направлення до спеціалістів без проблем