Статус Ква• Изменено 07 декабря 2024
Мені 43. Хочу дитину. Та мабуть я стара вже...
Привіт!
По правилам я знаю, що я маю бути готова до всього тут. Ви можете мене ображати, що я стара. Але хтось мене підтримає.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Ну в 25 и в 45 побегать,это разные вещи
Не?
Нє. В 25 у тебе нема ні майна, ні фінансів, ні посади, ні досвіду, ти маєш рватися на всі сторони одразу, чоловік може зникнути, як роса на сонці, і всі кругом тільки поради дають, ’бо ти молода і життя не знаєш’.
А в 45 вже є якась подушка безпеки і кар´єра і здоровий пофігізм. Особисто я насолоджуюся материнством, бо як виріс старший син, я й помітити не встигла.
Сметчица• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
І що?
Шо тоді буде казати як відчуєте на собі що таке старість по самопочуттю, а особливо всі прелесті пенсії в Украіні
Девальвация• 07 декабря 2024
Можно рожать, если очень сильно любите мужчину от которого хотите ребенка ну и конечно при наличии здоровья и финансов.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так смішно таке читати. Розкажіть про ’ресурс’ дітям тих жінок, що померли від онкології, наприклад. Бо життя, воно таке - сьогодні в тебе ресурс, а завтра - вже його немає і все поділилося на ДО та ПІСЛЯ.
Моя тітка померла від онкології мозку в 25 років, будучи вагітною другою дитиною. Залишився чоловік і син 3 років.
Життя таке.
То що ви ще розкажете?
Життя таке.
То що ви ще розкажете?
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Энергии и здоровья в 20 намного больше чем 40 , вот вам и отличие
А грошей і майна в 40 років більше, чим в 20. Фінансова допомога чудово компенсує недостаток енергії, няні людство придумало.
Люблю_смаколики• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Життя таке.
То що ви ще розкажете?
Життя таке.
То що ви ще розкажете?
Розкажу, що ризик онкології з віком підвищується, а не навпаки. То навіщо грати у рулетку?
Весела пiсенька• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Розкажіть це юним мамам, які тут постійно обурюються, що іх мами і свекрухи мало няньчать онуків. Онуків в 40 глядіти сил, значицця, вистачає у бабусь? Що вони і роблять здебільшого.
Что за бред ?
Я вообще не знаю бабушек в 40 лет .
В основном это 50+
Плюс бабушки не 24/7 с внуками , такого тоже не знаю .
Я вообще не знаю бабушек в 40 лет .
В основном это 50+
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так влаштований світ, жінки народжують дітей. Пологи - також рулетка, до речі.
От не бачу я нічого трагічного в тому, щоб народити і виростити дитину немолодій жінці, якщо може і хоче.
Мая твая не панимать• 07 декабря 2024
Ответ дляMs. Доброта
В 25 лет можно оставить дома одного 5-летнего ребенка и уйти тусить в ночь? или уехать в путешествие? А в 30 10-летнего? Серьезно?
Не одного,а с бабушками, сейчас понятное дело если бы родила в 43-45 я маме уже бы не дала няньчить,бо уже у бабушки не те года
Весела пiсенька• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Я например не хотела рожать и спихивать на няню . Сама растила , бабушки редко помогали , потом сад .
В 40 хочется спокойствия , а не оров , памперсов и недосыпов .
И где автор писала , что у нее есть деньги на няню ?
Не все могут нянь позволить, даже после 40
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Что за бред ?
Я вообще не знаю бабушек в 40 лет .
В основном это 50+
Я вообще не знаю бабушек в 40 лет .
В основном это 50+
Брат коли женився, його тещі було 35 років.
Бабусі різні - одні відсторонюються, а інші няньчать цілодобово, бо донька кар´єру будує/загуляла/на заробітки поїхала, повно таких родин.
Весела пiсенька• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Так вы сидите на халявном пособии с двумя и ничего не делаете , это совсем не то , что работать с младенцем .
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Наша пісня гарна й нова. А в 25 років вам спокойствія не хотілося? Проте сиділи в пелюшках і на дитячих майданчиках, світ не перекинувся, витримали.
Весела пiсенька• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Нет , не хотелось . В 25 была куча энергии и здоровья .
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Я народила старшого сина в 1992 році, ’посиділа’ я тоді на пособіях знатно
А меншого народила в 2012 році, ще до війни.
Безліч жінок працюють з немовлятами, бо чоловіки щезли після розлучення, виростають діти і мамки витримують.
Гидроусилитель руля• 07 декабря 2024
Автор, помощь есть? Финансовая, моральная, человеческая? Если нет, вы не представляете, какая сложная задача вырастить ребенка. У меня трое, и это ппц, я себе не принадлежу уже 17 лет, и это при помощи мужа, иногда дедушек бабушек. Да, я пониманию ваше желние, но нужно трезво оценить и возможности. Если рядом никого, вы должны быть готовы, что работать в ближайшие 10 лет у вас возможности не будет.
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
А как младшему 8 тогда получилось в начале полномасштабной?
Мальчижка• 07 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дети разные. Никаких бессонных ночей это не про возраст и искусственное кормление) я искуственница, орала практически круглосуточно. По ночам носили по очереди качали и часто засыпали под стенкой или шкафом)
на грудном кормлении дети чаще просыпаются
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ой, 9, майже 10 було на початок війни. Ну добре, хоч не рік, і то легше.
Люблю_смаколики• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Ви не зрозуміли, про що я.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви не зрозуміли, про що я.
Я зрозуміла. Щоденні теми про лімфовузли, фіброміоми і інсульти ніяк не трркають мою душу. Жити взагалі небезпечно, машини їздять, літаки літають, та ще й ракети під час війни.
Але життя ніхто не відміняв, воно триває.
Милота• 07 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Якщо еко, то дійсно можна. Але ж тільки після народження відстрочка... А як же ще 9 місяців протянути чоловіку?
Яка відстрочка після народження?
Люблю_смаколики• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Літаки і машини ви практично не в змозі контролювати. Як і ракети. А народжувати дитину в період підвищених ризиків - це вибір жінки.
Сапай вазони• 07 декабря 2024
Якщо здоров´я та фінанси дозволяють - то чому б ні.
Сходіть до гінеколога, здайте необхідні аналізи, УЗД, щоб зрозуміти чи є ще шанс на самостійну вагітність.
Ну і фінанси - це першочергово також.
Цветочница• 07 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Как это модно хотеть и почему не хотели не хотели и вдруг в 46 пробило ?
Я хотела, но не решилась. Теперь понимаю что зря. Надо было пять лет назад рожать.
МЕСТО_Встречи• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Зачем так часто тролить на эту тему. Уже все давно по этому поводу высказались.
Видимо не все)) животрепещущая тема
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Історію вам розповім про мою знайома. Народила вона доньку пізно, років в 40, а потім і донька народила десь після 30.
І коли доньці було 38 років, вона померла від серцевого нападу.
А слідом війна і біженство
І живе зараз бабуся 78-років з онуком 12 років у Берліні і мусить доростити його хоча б до повноліття, тримається, як може.
І такі історії непоодинокі.
Тому не про те ви думаєте, дітей виростити зазвичай встигають, а от онуків-сиріт ростити не дай Бог, але і це наш обов´язок.
А слідом війна і біженство
І такі історії непоодинокі.
Ms. Доброта• 07 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Мне 45, и моя мама вполне активна и может взять и ребенка и собаку на передержку, если нужно. А если не мама, то сестра или подруга могут помочь. Но у кого-то и в 20 некому оставить ребенка - родители и другие родственники в другом городе. Это не от возраста зависит, а от круга общения.