Статус Ква• Изменено 07 декабря 2024
Мені 43. Хочу дитину. Та мабуть я стара вже...
Привіт!
По правилам я знаю, що я маю бути готова до всього тут. Ви можете мене ображати, що я стара. Але хтось мене підтримає.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
У нашому класі є мама в якої донька та онучка +- одного віку. 4 ро дійтей
І що?
Вона така щаслива, обожнює свою четверту дитину!
І що?
Ой, у мене є знайома, то там взагалі алес - другий шлюб, у неї є донька 20 років і у чоловіка син 20 років від попередніх шлюбів.
Народжують спільну дитину, хлопчику років 5 було. І тут одночасно вагітніють і мама, ,і старша донька, народжують з різницею в місяць. Потім через рік чи два донька ще раз народжує.
І тепер наша знайома няньчить дитсадок - двоє своїх дітей і двоє онуків, які всі майже одного віку.
Люблю_смаколики• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Історію вам розповім про мою знайома. Народила вона доньку пізно, років в 40, а потім і донька народила десь після 30.
І коли доньці було 38 років, вона померла від серцевого нападу.
А слідом війна і біженство
І живе зараз бабуся 78-років з онуком 12 років у Берліні і мусить доростити його хоча б до повноліття, тримається, як може.
І такі історії непоодинокі.
Тому не про те ви думаєте, дітей виростити зазвичай встигають, а от онуків-сиріт ростити не дай Бог, але і це наш обов´язок.
А слідом війна і біженство
І такі історії непоодинокі.
А я вам свою історію можу розказати. Коли мені поставили діагноз, мені було 45, а моїй дитині було 6. І я не можу передати словами той біль, який відчуває жінка, яка розуміє, що вона може залишити сиротою свою малу дитину. Цей діагноз взагалі важко прийняти, але особливо важко, коли в тебе дитина ще мала і несамостійна. Я чекала, поки донька засне, щоб не лякати її, лягала поруч, обіймала її і плакала так гірко, що думала серце розірветься. Я падала в таку глибину чорного відчаю, якого я не побажаю жодній людині, навіть своєму ворогу. І це я зараз тільки про моральний стан. Я не хочу детально писати, як воно опікуватись мало дитиною і намагатись бути звичайною мамою, коли ти після хімії ледве пересуваєшся, блюєш, тебе ламає, ніс кровить, в роті вавки такі, що не можеш їсти.... всі побічні лікування я не буду перераховувати. І коли ти ведеш дитину до школи 1го вересня в перуці (бо лиса) і з обличчям роздутим від декси. Як твоя дитина приходить зі школи в сльозах, бо там їй сказали що ’твоя мама скоро помре’, а ми ж їй кажемо, що це просто хвороба, яку треба полікувати..... Я ще багато чого могла б написати, але не буду. Люди здебільшого бояться і не хочуть цього читати. Дистанцюються. Впевнені, що з ними цього ніколи не трапиться. Так от, щодо наукових фактів. Рак є спадковий (через генетичну поломку) і спорадичний (такий, що може трапитись з будь - ким). Спадковий трапляється здебільшого в молодому віці, має агресивний перебіг і вплинути на його появу практично неможливо. Спорадичний - його ризик тим вище, чим більше людині років. Бо там є комбінація різних факторів. Це не означає, що він загрожує всім. Це означає, що його ризик із віком зростає. І повірте, трохи легше прийняти свій діагноз, коли твої діти дорослі, ніж коли вони малі. Тому просто думайте. Чи стане сил, якщо раптом що, витримати всі випробування долі. Це просто порада від людини, яка через це проходить і бачить ще багато жінок, які через це проходять.
Olenka_bum• 07 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовка
Подруга народила третю в 43 :) але виглядає на 30
От мене завжди цікавило, як саме виглядають на 10-15 років молодше. Маю на увазі середньостатистичну жінку
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Можна я вам жорстко відповім? Ви вижили? І це головне.
Коли моїй дитині було 3 роки, я потрапила в інвалідний візок. Піднялася, кульгаю, але хожу сама.
Болячок у світі безліч.
Ідеально народжувати у 16 років, тільки чомусь майже ніхто не хоче це робити.
Болячок у світі безліч.
Oksania_mama• 07 декабря 2024
Ви не хочете дитину заради дитини. Ви хочете собі Бренд_з_інвестицієй.
Щаслива та дитина, яка є Плодом Любові. Всім іншим матері дорікатимуть, що вони не виконують задачу, яка на них покладена.
Весела моль• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви одужали?
Бажаю реміссіі до старості.
У мене зараз у тата рак, який відмовляються лікувати. Мені 37, скоро 38
Хотіла другу дитину, але без нервів і сліз не можу.. напевно не буду народжувати вже.
Ваша історія довела до сліз.
Але хіба таке не можливе у молодих?
Рак не обирає…
Моєму татові 57
А середній вік раку легень 65-70
І знову ж таки. Татові 57, мені 37. Різниця 20 років
Наймолодші батьки серед всіх друзів знайомих і що?
у всіх знайомих батькам по 65-75 і слава Богу все добре, а моєму татові 57 і …
Ридаю…
Автор, пробачте, що з сумною темою влізли
Бажаю реміссіі до старості.
Ваша історія довела до сліз.
Але хіба таке не можливе у молодих?
Рак не обирає…
Моєму татові 57
А середній вік раку легень 65-70
Ридаю…
Весела бджілка• 07 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
А что это
Антимюллеров гормон, овариальный запас, позволяет узнать если ли время ещё подождать с рождением детей или надо поторопиться
Люблю_смаколики• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Болячок у світі безліч.
Ви впадаєте в крайнощі. Ніхто не пише про народжувати в 16 років. Але все ж існує оптимальний вік. І що значить я вижила? Ви не знаєте, що цей діагноз майже завжди пожиттєвий? Я все одно не знаю, чи побачу я коли-небудь свою дитину дорослою.
Olenka_bum• 07 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Да все в 40+ уже не те. Я по подруге смотрю, родила в 41. Ей очень тяжело сейчас. Хотя с первыми детьми и материнство особо не заметила
Может сейчас ей трудно не и-за ребенка? Может причина в войне и ее сопутствующих?
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
А слідом війна і біженство
І такі історії непоодинокі.
А слідом війна і біженство
І такі історії непоодинокі.
Шото у вас с математикой не то))) 40+30плюс+12=78?
Люблю_смаколики• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
Ви одужали?
Бажаю реміссіі до старості.
Ваша історія довела до сліз.
Але хіба таке не можливе у молодих?
Рак не обирає…
Моєму татові 57
А середній вік раку легень 65-70
Ридаю…
Бажаю реміссіі до старості.
Ваша історія довела до сліз.
Але хіба таке не можливе у молодих?
Рак не обирає…
Моєму татові 57
А середній вік раку легень 65-70
Ридаю…
Ну, в мене такий варіант, що про повне одужання навряд йдеться. Але дякую за побажання. Я лише хотіла донести, що з віком цей ризик зростає. І це потрібно враховувати при плануванні життя. Бажаю вам багато сил і надії, що знайдеться рішення для вашого батька.
Трактор Віка• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Тому що, якщо він піде на війну, то я лишуся сама з дитиною. Бо він чекає повістку...
А я хочу лишити дитину від нього
То ви вже маєте починати не просто планувати, а працювати над вагітністю - це в 20 років з першого разу виходить, а після 30 ще потрібно постаратися
энциклопУдия• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
А я хочу лишити дитину від нього
Ви написали ось тут ключове. Ви хочете дитину. Хочете від конкретного чоловіка. Значить йти в лікарню і попередньо здати аналізи які скажуть лікарі, генетики можливо і удачі Вам.
Я Вам так скажу про старість і т.д. Моя подруга в 35 вийшла заміж і до 40 + народила 3 дітей. Я в 20 вийшла заміж і в 24 народила 1, в 30 народила вдруге. Моя кума старша за мене, але здорова, активна і рухлива супер мама , я ж - букет хвороб в свої 35, коли вона виходила заміж. Тому вік - це лише частково показник. Аби все вийшло!
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2024
Ответ дляOlenka_bum
Нет, они выехали всей семьёй, плюс ещё и мама. То есть особо ничего не изменилось, жильё есть, выплаты, у неё подработка, только теперь ещё взрослые дети помогают и мама мужа, и муж. Она такая уставшая, по ней и видно, и не скрывает, говорит очень тяжело
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А я там пам´ятаю точні цифри, думаєте? Ну може в 37 народила. І хлопчик тоді менший був, як його мама померла, років 7.
Я про те, що і бабуся, і її донька народили нерано. От тільки ростить онука бабуся.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ніхто цього не знає. Але треба тримати себе в руках і якомога менше лякати дітей.
Котики-муркотики• 07 декабря 2024
Якщо є житло, робота і заощадження і велике бажання - терміново вагітнійте. Є від кого родити?
Як нема від кого, то беріть опіку над дитиною з притулку. Помагайте стати на ноги, помагайте любов´ю, терпінням, фінансово, дайте освіту, будьте другом. І няньчитимете скоро внуків і не буде самотності.
Весела моль• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дякую і вам всього найкращого❤️
Юпитерная• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дети это геморрой
В прямом и переносном смысле
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Ну я поняла уже, что вы с цифрами не дружите) вы и своего сына неправильно посчитали)
А поводу мальчика, жаль конечно. Но хорошо хоть бабушка есть. Дай бог ей вырастить мальчика хотя бы до 18-20.
Юпитерная• 07 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Закончит ребенок школу,а вам 60....
Это вообще самое последнее что должно волновать
На Сумщині триденному малюку зробили щеплення БЦЖ у пологовому будинку. Через 7 годин хлопчик помер. Згоду на вакцинацію мати дитини медперсоналу не давала! Лікарі розводять руками: в той день щепили 10-х, помер тільки один - значить вакцина ні при чому...(((
Кидстаффовка• 07 декабря 2024
Ответ дляOlenka_bum
Ну я ж не можу її фото виставити :)
Потішаюся• 07 декабря 2024
Я бы рожала. Я и была готова но передумала, но у меня уже 2 и я устала. А без детей рожала бы и не спрашивала бы даже. Вам не 63
Потішаюся• 07 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Мне 43 а сыну 14.6лет,и мне тяжко
Вам было бы тяжко даже если бы вам было 33. Это такой тип людей
Брехушечка• 07 декабря 2024
Автор,если бы я хотела родить в 43, то не писала бы здесь в надежде,что меня от говорят или позволят мне рожать.Принимать решение вам,сначала попробуйте забеременеть,а там видно будет.Тем более у вас нет детей,как я поняла.
Потішаюся• 07 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Нет. Не одинаково. Больше опыта самостоятельной жизни играет роль. Уже есть работа, карьера какая никакая и понимаешь что уже многого не успеть, как в 25 лет, когда все еще впереди.
Я в 25 детей не хотела. Как раз потому что вся жизнь впереди