И.О. человека• 02 января в 14:07
Повернення
У сп купила одяг, але розмір не підійшов. В оголошенні вказано що є обмін, повернення. Повернула за власний рахунок, але організатор сп повернув коштів менше. На моє питання чому, відповіла що повернення за мінусом %. Пишу їй що в оголошенні таких умов немає. Розсудіть, будь ласка, це норм?
А я с Рио-де-Житомира!• 02 января в 14:09
Так. Нормально. Він свою роботу зробив. Це супер умови для СП - повернення навіть на таких умовах.
КрестьянинДиор• 02 января в 14:21
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Погоджуюсь, бо частіше за все, те, що не підійшло, залишається у покупця і він вже прилаштовує свій прольот
Мюллерная• 02 января в 14:39
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Сами приторговываете и обдирание таким образом покупателей?
Мюллерная• 02 января в 14:41
Сделайте отзыв плохой . Это не нормально что процент снимают , учитывая что отправка за ваш счет . Выше коменты таких же бессовестных торгашей
Мюллерная• 02 января в 14:41
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Супер условия😂😂😂
А я с Рио-де-Житомира!• 02 января в 14:43
Ответ дляМюллерная
В СП немає продавця і покупця. Люди купують спільно товар. Організатор має свій відсоток за організацію викупа.
А я с Рио-де-Житомира!• 02 января в 14:44
Ответ дляМюллерная
Автор могла купити товар напряму, без організації СП. Тоді б при повернені отримала б усю суму. Цікаво, чому автор звернулась до організатора СП?
Ответ дляМюллерная
Супер условия😂😂😂
Звісно супер. В 99% СП - повернення і обміну взагалі немає.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 января в 14:45
Ответ дляМюллерная
вы понимаете , что такое СП и за что берется процент?
Оновлена версія• 02 января в 15:13
Ответ дляМюллерная
Вы в неадеквате? СП это не магазин, это организация совмесной закупки. Закупку организовали- да. Условия выполнены, какие претензии
И.О. человека
• 02 января в 15:48
Питання в тому, що такі умови обговорюються заздалегідь, про них необхідно писати в оголошенні, а не тримати в таємниці. От і все. Тоді все чесно і прозоро
Добротная• 07 января в 15:09
Ответ дляИ.О. человека
Скільки недодали? 15грн?