Ms. При теле• 08 декабря 2024
Покупці житла, та рієлтори, питання щодо об´яв
Цікавить на що ви особисто звертаєте увагу читаючи об´яву в пошуках купівлі житла.
Об´ява має бути коротко і по суті. Чи детально розписано, навіть що є поруч з інфраструктури?
Щодо фото краще всі і план, чи не варто.
І як відноситеся якщо об´ява звучить не стандартно?
Чи це все немає ніякого впливу на зацікавленість щодо об´єкту?
Оле Лукойе• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Я вам і не пропоную. В мене є обставини через які я не можу зменшити ціну як тут пишуть
Ну не зменшуйте. Просто за Вашу цю квартиру не куплять.
Аноним_1859• 08 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Коли оголошення звучит нестандартно, це зазвичай лякає, що господар не в адекваті. Й звісно, треба й фото, й план
Ну не знаю) у нас в доме сосед продавал квартиру, там такой текст был, что мы хохотали всем двором. Но продал он не за 3 дня по нереальной на тот момент цене.
Да, наш дом сильно отличается от остальных. Да, квартиры дороже процентов на 30. Но он продал дороже рынка на 75% и он в жизни на самом деле не сильно в адеквате)) квартира его без ремонта толком.
Аноним_1859• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Квартира виставлена ще в липні. Практично немає зацікавленості. Були одні тільки в розтермінування, ми не погодилися. Квартира в області. Вже й вартість знизили. Є рієлтор. Але тиша. А я так надіялася що швидко продам.
Не всегда дело в цене и даже местоположении.
Аноним_1859• 08 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
На олх саме краще продається.
Місцеві групи-це ні про що
Я продала одну оторвав номер телефона на остановке «куплю квартиру в этом районе». Позвонила, на следующий день женщина дала задаток и все, продано. Она была первой кто посмотрел.
Вторая квартира продалась ещё интереснее. Висела на олх, ноль реакции. Я начала мебель оттуда распродавать старую в местной группе. Приехала женщина за тумбами, пока их грузили мы разговорились. Она спросила не продаем ли случайно? Я сказала, что да, выставлена. Через два дня задаток и квартира продана.
Это все о том, что дело явно не в месте размещения.
Аноним_1859• 08 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Покупатель не платит риелтору. Продавец платит
Отдает деньги продавец, но платит фактически покупатель
Ms. Любмая жена• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Там не робити капремонт. Достатньо косметичного. Кухня ’с ремонтом’ такого в моїй обяві немає. Санвузол немає. Бо він малий на фото виходить темний толком нічого не видно. Але там так стара плитка. Ну це ваша думка. Я б таку купила якби мені не було де жити. Бо я шукаю купити, і дивлячись які продають, і їздячи на перегляди, то моя в дуже хорошому стані.
А нащо вона людям, у яких все ж є 30 тисяч?