Ms. При теле• 08 декабря 2024
Покупці житла, та рієлтори, питання щодо об´яв
Цікавить на що ви особисто звертаєте увагу читаючи об´яву в пошуках купівлі житла.
Об´ява має бути коротко і по суті. Чи детально розписано, навіть що є поруч з інфраструктури?
Щодо фото краще всі і план, чи не варто.
І як відноситеся якщо об´ява звучить не стандартно?
Чи це все немає ніякого впливу на зацікавленість щодо об´єкту?
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ціна зашкалює?
31тис за 3к не вважаю що зашкалює...
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Так а це є в обʼяві чи треба дзвонити і питати?
Є все це.
Кіна не буде• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Немішаєве київська область
Місце хороше, не віддавайте за безцінь
Чекайте завершення війни. Відбудовувати знищені міста ніхто не буде, всі почнуть шукати житло, а робота нормальна лиш у Києві
От всі і поїдуть в Київ та поруч
Единорог_помог• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Ні не шахедна сторона. Он в бучі квартири купують активно. А ми поруч Немішаєве. Навіть коледж є в селищі.
Немішаєве - смт. Йому до Бучі дуже далеко. Інфраструктура так собі, село є село.
І швидше за все, ціна на житло захмарна.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
Місце хороше, не віддавайте за безцінь
От всі і поїдуть в Київ та поруч
Не можу я чекати.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Я мала на увазі що поруч територіально знаходимося, до бучі їхати 5-10хв. І що не шахедна сторона, бо в бучі купляють же. Значить люди не бояться жити в цьому регіоні. Я писала 31тис за 3к 57кв м
Невісточка ж• 08 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
31000 за 57 кв с бабушкиным ремонтом, то есть под капремонт, то есть как минимум, +25000. Санузла на фото нет, скорее всего с целью не отпугивать тех, кого не отпугнули комнаты и кухня ’с ремонтом’.
Я, будучи переселенцем, не купила бы квартиру, в которой для того, чтобы жить, нужно ещё полгода ремонт делать. Тогда уже проще взять новострой под єОселю
Кіна не буде• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Бо в Бучі є робота, багато роботи із нормальними зп
Бешене сарі• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Квартира виставлена ще в липні. Практично немає зацікавленості. Були одні тільки в розтермінування, ми не погодилися. Квартира в області. Вже й вартість знизили. Є рієлтор. Але тиша. А я так надіялася що швидко продам.
причина одна - зависока ціна
Кіна не буде• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Не можу я чекати.
Друзі в Ірпені квартиру в новобудові продати теж не можуть
Або чекайте, або за безцінь
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Там не робити капремонт. Достатньо косметичного. Кухня ’с ремонтом’ такого в моїй обяві немає. Санвузол немає. Бо він малий на фото виходить темний толком нічого не видно. Але там так стара плитка. Ну це ваша думка. Я б таку купила якби мені не було де жити. Бо я шукаю купити, і дивлячись які продають, і їздячи на перегляди, то моя в дуже хорошому стані.
Кіна не буде• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
І розв´язка. Із Бучі електричка до метро Святошино іде 20 хвилин
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляКіна не буде
Не 20, а 30 з бучі. Я 8років їздила з Немішаєве на електричках і маршрутках. Тож з Немішаєве на 10хв довше
Единорог_помог• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Трикімнатна квартира буде цікава молодим сім´ям з дітьми. І якщо вибір між Бучею та селом, то вибір очевидний.
Коледж є, але яка там якість освіти?
Невісточка ж• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Мені немає де жити й я не знаю, що робити у селі 1 год їзди від Києва (де можна знайти роботу). Якщо ж я працюю дистанційно, то мені все одно, де жити й за ці гроші можна купити квартиру в безпечнішому регіоні в місті
Невісточка ж• 08 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Коледж є, але яка там якість освіти?
Там 57 метрів, з дітьми немає де розвернутися. Можна теоретично зробити перепланування й об´єднати кухню з кімнатою, але ж це впирається в капремонт
Единорог_помог• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Бляха, чому ви пишете буча?
Є іменник в українській мові, типу зробили бучу. Тут пишемо з маленької літери. Ви пишете про місто і щоразу з маленької. Чому? Назви міст пишуться з великої!
І з Бучі еоектричка їде 20 хв. Були раніше такі, що й за 15 заїжджали. До Немішаєво на електричці +15 від Бучі. Так само, як на авто не 5-10 хв
Думаю, тепер зрозуміло, чому немає попиту
Единорог_помог• 08 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Я й про те кажу.
Людям на пенсії може буде цікавим село, але нащо їм трикімнатна квартира?
Планшетница• 08 декабря 2024
Коротко і по суті. Полотна не читаю. Літературні тексти - зайві.
Важливі гарні фото квартири, підготовленої на продаж - без особистого хламу господарів.
Але головне ціна і розташування
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Коледж є, але яка там якість освіти?
Нормальна якість. Цей коледж відноситься до аграрного університету. Особисто для мене великої різниці немає. Я виросла в Немішаєве. Не живу там 12років. В бучі була не одноразово там працювала мама. В бучі ціни на квартири як у Києві не нижче зовсім. Аренда квартир теж як у Києві. Пробки по Бучі, колись її можна було проїхати за 5хв а зараз до 20...
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Отже, ціна на відповідає попиту. Навіть, якщо вам вона здається низькою.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Не годину а 40хв. Те саме що й у місті. Ну люди ж живуть в передмісті. Це не село. А все таки селище міського типу. Є різниця. А що з смт що з бучі наприклад люди все одно до Києва їздять
Без QR коду• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Фото санузла обязательно
Бешене сарі• 08 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Я й про те кажу.
57 метрів? це е не повноцвнна трикімнатна
вона якраз для двох нормальна
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
На олх саме краще продається.
Місцеві групи-це ні про що
У Німешаєво такі важливі місцеві групи, там швидше купить хтось з місцевих. На олх мало хто , навіть, в пошук цей населений пункт введе
Бешене сарі• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
ніби ж в Україні відмінили такий тип селищ як смт, чи ні?
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Чому немає місця? Дві окремі одна суміжна. Кухня 6кв м. Кімнати 14 10 і 16 . Ту що прохідна можна зробити як окрему.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Бляха, чому ви пишете буча?
Ні не зрозуміло. Ну ви мені про час будете казати коли я там жила ?! Їздила на навчання і роботу. Ціна на мою квартиру не така як у Бучі ( в мене автоматично телефон виправляє на малу букву, це немає значення). Я не кажу що в Немішаєве краще ніж у Бучі... Територіально поруч. Що є позитивним моментом.
Трактор Віка• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
щось не так з цiною. влiтку продавала квартиру, продалася за 10 хвилин. без жодного фото.