Ms. При теле• 08 декабря 2024
Покупці житла, та рієлтори, питання щодо об´яв
Цікавить на що ви особисто звертаєте увагу читаючи об´яву в пошуках купівлі житла.
Об´ява має бути коротко і по суті. Чи детально розписано, навіть що є поруч з інфраструктури?
Щодо фото краще всі і план, чи не варто.
І як відноситеся якщо об´ява звучить не стандартно?
Чи це все немає ніякого впливу на зацікавленість щодо об´єкту?
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Там не робити капремонт. Достатньо косметичного. Кухня ’с ремонтом’ такого в моїй обяві немає. Санвузол немає. Бо він малий на фото виходить темний толком нічого не видно. Але там так стара плитка. Ну це ваша думка. Я б таку купила якби мені не було де жити. Бо я шукаю купити, і дивлячись які продають, і їздячи на перегляди, то моя в дуже хорошому стані.
Ви самі в це вірите?
Там повна заміна комунікацій, столярки, підлоги, санвузла, всього. Це не просто шпалери переклеїти. Ця квартира ремонту 40 років не бачила.
Над вашою є об´ява 30 тис 85 кв в Ірпені, від забудовника, будинок зданий. Ремонт в новобудові легше робити. Плюс його можна під еоселю взяти. І Німешаєво - це не Ірпінь, і не Буча
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляБешене сарі
ніби ж в Україні відмінили такий тип селищ як смт, чи ні?
Я незнаю але скло і селище різні поняття. Село для мене це корови в кожному дворі, це не завжди є школа. А тут дві , з сусідніх сел діти їздять до нас на автобусі. Є маршрутки і електричка, а в деяких селах такого немає, або їздить двічі на день. Тож не вважаю своє селище, селом. Більшість моїх наприклад однокласників так і живуть там. Мають роботу, вчать тут дітей. Є гуртки.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
щось не так з цiною. влiтку продавала квартиру, продалася за 10 хвилин. без жодного фото.
За скільки і де продавали і яку.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Ви самі в це вірите?
Ну так моя ж 85 і не коштує. Якби самі продавали, то звісно ж ви б за безцінь віддали правда?
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляЕленка14
Авторка, вибачте, але по фото то капець
Ну якщо всі такі вимогливі. Я капець не бачу. А надивилася в Києві на квартири достатньо. Отам дійсно на фото наче нічого, приїздиш на об´єкт і жах. А ціна космос.
КучМала• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Немішаєве київська область
Матір божа. Це біля Бучі? Хто ж там жити захоче?
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляЕленка14
Авторка, вибачте, але по фото то капець
В Києві такий капець по 55-65 продають,і купують, правда підлога не паркет, і вікна не нові.
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Ірпінь - 30 тис уе за 85 кв
Загальці - 30 тис 53 кв, в нормальному стані, на відміну від вашої
MacOS-ница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Квартира виставлена ще в липні. Практично немає зацікавленості. Були одні тільки в розтермінування, ми не погодилися. Квартира в області. Вже й вартість знизили. Є рієлтор. Але тиша. А я так надіялася що швидко продам.
З ріелтором я продавала 3 міс, без улетіла за тиждень
Вони все обіджнкі потім звісно ходили, люди не хочуть платити 5% цим дармоєдам
Моя порада продавайте самі
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Ірпінь - 30 тис уе за 85 кв
От загальці то взагалі діра, там навіть електрички не завжди зупиняються, і там з інфраструктури нічого немає. Ото дійсно село і далеко.
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Ключове ´у Києві´, Німешаєво трішечки відрізняється від столиці
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
Моя порада продавайте самі
Я вже писала, комісію рієлтору сплачую я. Я не можу їздити за 100км . Ключі в нього в будь-який ммомент він може показати. А я ні. В об´явах я вказую або без комісії для покупця. Або пишу що власник , бо покупець не платить рієлтору нічого
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Я про стан квартири кажу.
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
І те, і те діра, але в одну квартиру треба ще +30тис в ремонт, а інша цілком придатна для життя.
Але ви любите свій ´скарб´ і будете довго за нього триматись. Якщо хочеться швидше, треба знижувати ціну, те що вже пів року не продається має навести вас саме на цю думку. Інакше, чекайте кращих часів
MacOS-ница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Немішаєве київська область
Так, місце таке собі якщо чесно, але немає нічого неможливого
Без % ріелтора ваша квартира буде більш цікава
Ви самі як власник можете оплачувати її рекламу на олх , Дом рів, ріелтор юа і т д
Просто розберіться
Будуть дзвонити кучу рієлторів, наберіться витримки, хай приводять реального покупця, але дублювати оголошення не дозволяйте
Просто розберіться
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Починали продаж з більшої цифри. І так я теперішню ціну не вважаю ціну високою.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляMacOS-ница
Просто розберіться
Комісію сплачую я. Я вже писала.
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Ви можете вважати будь-що. Якщо вже пів року ніхто не купив, отже, станом на зараз - це дорого. Усе просто.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Ну за безцінь я теж не бачу сенсу продавати. За скільки її по вашому куплять?
Новорічна пальма• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Ви не зрозуміли
Там 85 кврґадратів квартира за 30 тис вартість
У вас реально за такий стан і розташування ціна зависока. Ще й квартира в старому будинку зі старими комунікаціями і малесенькими площами.
Невісточка ж• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Не годину а 40хв. Те саме що й у місті. Ну люди ж живуть в передмісті. Це не село. А все таки селище міського типу. Є різниця. А що з смт що з бучі наприклад люди все одно до Києва їздять
Це не перемістя. Це конкретне ’за містом’. 40 хвилин + добиратися по місту. Й не всі їздять електричками, машиною - це дуже далеко
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ви не зрозуміли
За скільки ви вважаєте її куплять?
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Для початку вона емоційно має сприйматися, як ´менше 30´, отже, ставте 29. А там слідкуйте за ситуацією, немає дзвінків - ще мінус в ціні.
Або чекайте інших часів, закрийте і не продавайте.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
31 то щоб було куди торгуватися нижче 30 то вже без торгу.
Планшетница• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Спершу треба, щоб реальний покупець до вас дійшов. Поки він бачить ціну ´більше 30´, він вам, навіть, не дзвонить. Торг - це остання стадія , коли усе підходить, але ще хочеться маленький бонус )
Оле Лукойе• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Авторко, Ви тут сперечаєтесь і торгуєтесь наче з покупцями. Ви спитали думки, що не так і чому ні продажу, ні навіть дзвінків. Вам їх озвучили, а Ви замість того, щоб взяти на олівець і обдумати, що з цією інформацією робити, сперечаєтесь і переконуєте в протилежному. Ми і так цю квартиру не купимо, що б Ви не написали.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Я вам і не пропоную. В мене є обставини через які я не можу зменшити ціну як тут пишуть
Білий Лосик• 08 декабря 2024
Ответ дляMs. При теле
Немішаєве київська область
Знаю, там картопляний інститут. Мені там подобалося.
Ms. При теле
• 08 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
Так є інститут.