Роза в вазі• 08 декабря 2024

Потяг Київ-Хелм часто запізнюється?

Збираюсь їхати потягом Київ-Хелм, він прибуває в Хелм о 5-42. А електричка на Варшаву о 7-04. Чи достатньо такого запасу?
Бо коли їхали через Перемишль, часто запізнювались і потрібно було мати більший запас.
kissaniya• 08 декабря 2024
На Перемышль поезд опоздал??? Всегда минута в минуту приезжал. Другое дело контроль паспортный вещь не прелсказуемая
автор Роза в вазі • 08 декабря 2024
Так, запізнювався. Один раз довго на українському кордоні тримали. Декілька разів довго не випускали в Польщі.
Міс Всесвіт• 08 декабря 2024
Ответ дляkissaniya
постоянно опаздывает
Цветов Мне срочно• 08 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
На Хелм не чула про запізнення.
Но там і інтерсіті чекає Київський потяг.
автор Роза в вазі • 08 декабря 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
На Хелм не чула про запізнення.
Дякую!
ЗдесяЯ• 08 декабря 2024
Хелм не часто спізнюється і не набагато. Пшесисль часто. Запасу вам вистачить.
Але зараз вокзал в Хелмі на ремонті, щоб почекати. Поруч Бедронка є. Я до того, що вдягайтесь тепленько. Ще є недалеко кафе і далі ресторанчик в готелі. Щоб почекати інтерсіті
Царевна в уггах• 08 декабря 2024
Залежить від того скільки чоловіків у поїзді призовного віку. На українському кордоні їх виводять з потягу для перевірки документів
автор Роза в вазі • 08 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Дякую!
Показушница• 09 декабря 2024
двічі їхали інтерсіті Перемишль Київ (ми сідали у Львові) і обидва рази поїзд спізнювався на 1-2 години.