В курсі діла• Изменено 08 декабря 2024
Продажа коляски
Девочки, подскажите, пожалуйста, выставила на продажу коляску. Мне написали несколько мужчин и все хотят купить наложенным платежом. Какие мои риски, прокатать за свои деньги туда-сюда, а еще есть? Цена коляски 12000, вроде и не сильно много, но в тоже время не хотелось бы их потерять
В курсі діла
• 08 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
аа, так і знала)) таку гарнюню і так чудово продасте, головне ціну адекватну поставте. Я так в ідеальному стані за 12 взяла (і всім добре), а хто не міг ціни скласти - досі на олх висять.
У мене прогулянковий блок взагалі новий
Личко Невеличке• 08 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
я продаю візок, є на нього олх доставка
Формально є, але габарити на укрпошті не пройдуть, у них сторона максимум 75 см має бути
В курсі діла
• 08 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Автор, не вздумайте відправляти наложкою! Тільки передоплата.
В мене є негативний досвід продажу коляски. Замовили в мене люди коляску 2 в 1. І передоплату скинули 1000 грн. Але подивились на пошті і передумали її купувати, поїхала коляска назад мені. Це була відправка в якесь село, то дуже дорога доставка вийшла туди. В сумі вийшла доставка туди назад 1500, я 500 грн віддала своїх..То такий в мене досвід, взагалі не хотіла відправляти поштою , тільки самовивізом. Потім купили в мене коляску по повній оплаті. Але сума була невелика
Дякую велике!
Танцепесенная• 08 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
нова пошта ще є. автор же не пише про укрпошту
Сегодня сержусь• 08 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
У мене прогулянковий блок взагалі новий
і протектори на колесах не стерті, і модель чудова, не ведіться на різних халявзиків
Личко Невеличке• 08 декабря 2024
Ответ дляТанцепесенная
Я це в першому повідомленні написала, взагалі то
В курсі діла
• 08 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Дякую, їй півроку, ми перший раз з нею вийшли 12 червня на прогулянку, я її носила на руках по сходах, важке не грузила ніколи, прогулянковий блок новий взагалі. Нам просто подарували батьки нову прогулянку
В курсі діла
• 08 декабря 2024
Ответ дляsvetolino
Не заморачивайтесь! Продадите в своем городе!там ещё нужна упаковка за ваш счёт☹️
Спасибо большое!
Карамелька• 08 декабря 2024
Что за тупорылые тут советуют олх доставку? Вы хоть правила читали? Коляска не влазит в отведенные 70 см!!!! Лишь типа трости и то некоторые.
А Новая почта- так по объему не проходит.
Автор- никак, многие очкуют залог даже 500 грн скинуть, все им мошенники мерещатся. По своему городу лишь... А Вы ни в коем просто так не отправляйте, есть любители не забрать...
В курсі діла
• 08 декабря 2024
Ответ дляКарамелька
Поняла, спасибо!
MarinkaRam• 09 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Они хотят новой почтой наложенным платежом
У меня Сайбекс миос покупали Новой почтой, предоплата 500, 15000 наложенный. Люди порядочные.
В курсі діла
• 09 декабря 2024
Ответ дляMarinkaRam
Меня напрягает, что написали исключительно мужчины, не задали ни одного вопроса, просто высылайте новой почтой
Анонім Перший• 09 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Дякую, буду чекати краще в своєму місті покупця, ми в Дніпрі, місто велике
А,тем более. Ищите самовывозом.
Ane4ka-9cee• 09 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
90% , що це шахраї. Вони Вам у вайбер писали? Я багато продавала дитячих речей, і коляску теж. Мене дивувало, що людина не задавала питання по колясці, а зразу готові були купити. Такі речі в основному купують, коли вживу подивляться
В курсі діла
• 09 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Ні у Вайбер не писали, я просто зразу відповіла, що тільки повна передоплата, то вони і не відповідали більше, я теж здивувалася, ну як можна не задати жодного питання, все, купую, не буду я поспішати, почекаю, дякую!