Тут как тут• 09 декабря 2024
Последний день работы перед декретом
Какой же я тревожник.
Была всегда такой…
Сейчас начинается новый этап своей жизни. Позавтрааала, пью кофе, и вот последний день на работу,после декрета
Как же мне тяжело покидать работу. Дело во всем: общение с людьми, заработок, и тд
Не могу представить, что меня ждёт дальше. Ребенок первый и желанный. Но очень волнительно и страшно. Вдруг не справлюсь, или начиталась про депрессии, и то, что больше сама себе
Не буду принадлежать. Эти мысли крутятся, и от них не могу избавиться.
Иду на работу со слезами на глазах…
Но ли от счастья, то ли от страха нелпределенности…
Была всегда такой…
Иду на работу со слезами на глазах…
НеКонец-Света• 09 декабря 2024
Не знаю, чи легше вам буде від цієї поради, але декрет - це зовсім не відпочинок, а дійсно складна робота.
Рік пройде дуже швидко, далі вже будете дивитись, чи продовжувати, чи шукати няню і виходити працювати «в люди».
Котогосподиня• 09 декабря 2024
Все будет хорошо! Вы не заметите как напишите « пью кофе, первый день после декрета»))
КвартираЧья• 09 декабря 2024
Чудово вас розумію, я на 20 тижні і абсолютно такі ж думки.
Успіху вам, нехай усе складеться якнайкраще для вас!
Тут как тут
• 09 декабря 2024
Ответ дляНеКонец-Света
В тому і справа, розумію, що це не відпочинок, і часу на себе не буде від слова ніколи…
ВільнаНазавжди• 09 декабря 2024
Перший раз шла у декрет з такими думка, як у вас. Другий я чекала і насолоджувалася декретом)
Мой_ужин• 09 декабря 2024
Розумію вас , автор!
Я працювала до останнього і дуууже не хотіла в декрет. Не тому, що дитину не хотіла. Не хотіла бути дома!
Але звикла)))
Мой_ужин• 09 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Буде у вас час!
Мала дитина півдня спить)))
фрау Гітта• 09 декабря 2024
Автор я не пішла в декрет ось уже рік сину, але моя робота хороша по графіку.
Тяжко, бо весь час розриваєшся мізками. Але є підмога 2 доньок підлітків
Думаю про декрет хоч на півроку
Але ви народите і все стане на свої місця
Ця тривога до
Зараз син це така любов-любов, насолоджуюся материнством і вам бажаю
Думаю про декрет хоч на півроку
Ця тривога до
Розбещена цяточка• 09 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Це правда.
Використовувайте помічників максимально.
Зашла на 5минут• 09 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
И будет ещё груснее)
Балаболка• 09 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
та какой кофе ? она будет писать- пью ад.
ВільнаНазавжди• 09 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
У всіх по-різному)
Як міряти?• 09 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Что вы имеете в виду под временем на себя?
Не у всех его нет совсем. Конечно, это не так, как до декрета/материнства. Но если у вас кто сможет посидеть с ребенком, вы сможете и пойти куда вам надо. Как мать уже двух детей, я вам скажу, что первый один - это мелочи)) и можно нормально и график выстроить, и привыкнуть и тд. Главное - здоровье. Готовьтесь по тихоньку к роддому, делайте покупки, проводите для себя с удовольствием свободное время от работы. И лёгких родов впереди вам и спокойного малыша! Не накручивание себя!
КошкинДом• 09 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
А навіщо себе накручувати? Може дитина спокійна буде, звідки ви знаєте) вас чекає стільки приємних моментів, посмішка маляти, як він грається - ви пʼєте каву, а за вікном сніг.. прогулянки разом. Це все прекрасно! Якщо що - я мама двох дзиґ і маю карʼєру. Не нервуйте, а насолоджуйтесь👌
Там-тарарам• 09 декабря 2024
Какие глупости вам в голову лезут. Я наслаждалась двумя своими декретами. Для меня это была желанная передышка от работы и возможность погрузиться в счастье материнства.
КокошинЭль• 09 декабря 2024
Главное на работе не выставляйтесь, а то у нас уже традиционно идёт очередная в декрет, притащит торт, который нафиг никому не нужен, а начальница с нас по 300 грн сдирает, причем принудительно и все мысленно только плохого и желают, потому как всем начхать на чужих детей, а выкинуть 300 грн за вонючий кусок торта никто добровольно не хочет
ПоЗиТиВнАя• 09 декабря 2024
Я наоборот хочу взять перед декретом ещё 3 недели отпуска и уйти пораньше. Уже дождаться не могу этого. Но я на опыте)) второй раз собираюсь. Первый раз тоже: ой, как я буду, ой, общение, ой работа. Сейчас понимаю, что эт овсе прекрасно проживет без меня три года, и я без этого не хуже)) очень классно, что мы идём в зиму в декрет. Так тяжело рано утром вставать мне зимой, а это будет возможность спать до обеда, спокойно ходить по магазинам выбирать вещи ребенку, гулять, а потом родится, вообще весело будет. В общем, я буду наслаждаться этим временем, если здоровье позволит и вам этого желаю.
Сама не знаю• 09 декабря 2024
Все будет хорошо. Окситоцин и любовь к ребёнку вас будет так штырить, что вы забудете обо всем на свете
Но в декрете старайтесь учиться и как можно быстрее вернуться к работе
Дона Ко Ко• 09 декабря 2024
Я працювала до останнього дня. В пʼятницю була на роботі, в понеділок народила. Працювала з 18 років, народила в 33, за цей час у мене взагалі не було перерв в роботі окрім відпустки по тижню. Я також думала - що ж мені робити, я без роботи не зможу і т.д.
Як же я помилялась! Це саме кайфовий час за усе моє життя! Я так багато ніколи не гуляла, я вперше звернула увагу на зміну пори року. Я буквально насолоджувалась часом з дитиною, багато спала разом і їла домашні страви стільки скільки хочу. На роботі завжди стрес, біготня і нерви, я так добре від цього відпочила і розумію чого дінки затримуються на усе життя в декреті))
Бажаю вам легких пологів, народити здорову дитинку і насолоди в декреті, головне прислухайтеся до себе і не вимагайте забагато від себе
Аноним Советчик• 09 декабря 2024
Ответ дляМой_ужин
Буде у вас час!
Мала дитина півдня спить)))
У мене був час перші пів року дитини, а потім потрохи він зменшувався бо дитина дедалі більше гуляла і менше спала, і як в місяців 21 перешли на один сон, та ще й дитина пішла, то часу вільного не залишилось, тільки якщо спати менше мені
Христя в тiстi• 09 декабря 2024
Ответ дляНеКонец-Света
для кого як, так перший рік, навіть декілька місяців складно, але потім - це прям свято!
Ответ дляКокошинЭль
От Вас больше воняет, чем от торта. Даже на расстоянии.
ПоЗиТиВнАя• 09 декабря 2024
А ще стосовно часу. Його, як не крути, бвльше га себе. Саме в першому декреті я дуже схудла, бо їла корисну їжу, яка сама собі готувала, а не як на роботі що попало, а ввечері шо пошвидше, саме в першому декреті в мене був час пообирати одяг, ходячи по магазинах і приміряючи а не купувати в інтернеті, коли є вільний час на роботі, в декреті я експериментувала з зачісками і кольором волосся, був час ходити по салонах і сидіти там по декілька годин, бо фарбування це завжди довго. Не знаю, яка у вас роботи, але особисто в мене 5 днів з 8 до 17 і це краде весь час. В декреті є більше можливостей планувати щось в будні дні і жити для себе.
Попадалочка• 09 декабря 2024
Чудово Вас розумію. Сиджу вже місяць в декреті. Незвично, часом нудно. Але потрохи звикаю. Заставляю себе щодня вийти з дому, нарізаю задачі, навіть елементарні, як от піти кави випити в кав´ярню, купити якусь дрібничку, в гарну погоду просто пройтися в парку. Але чим ближче до пдр, тим важче пересуватися. Тому добре, що є можливість відпочивати
МеняАЖтрусит• 09 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
Прям сказали, как моя начальница) та даже на похороны 10 грн скидывается) демонстративно)
МеняАЖтрусит• 09 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
А вообще, хорошо, что честно говорите, а то я думала торт перед декретом нести) принесла конфеты и мартини, сказала, сами выпьете без меня и ушла в закат) никто мне ничего не скидывался, да и не надо мне таких подачек.
КокошинЭль• 09 декабря 2024
Ответ дляlisa2101
Не судите по себе
КокошинЭль• 12 декабря 2024
Ответ дляlisa2101
Я ж не про себя, про Вас написала. Меня поддержали, Вас нет. Кто из нас воняет?
Та ладно, то что вас поддержали , не значит что кучу проклятий не послали в ваш адрес, вслух все поддерживают, а на деле лучше вам и не знать сколько негатива вылилось на вашего ребенка. Наши декретчицы тоже уверены, что все так рады за них, но это не так. Но не снимайте розовые очки, дурам живётся намного легче
Ответ дляКокошинЭль
Действительно, дурам легче. Сами не поняли, что написали.