В гости звали?• 26 декабря 2024

Після стресу все зжалося зсередини і не відпускає. Вже 2 тижні

Була стресова ситуація. Приймала рішення переходити на нову роботу чи ні. Стару ненавиджу, нова робота теж така собі. Написала заяву про звільнення, на старій роботі всі 2 тижні просили лишитися. В передостанній день я все ж таки здалася і лишилася. Вийшло дуже негарно перед новим потенційним роботодавцем. На старій роботі тепер теж скоса дивляться, бо коли я йшла сказала, що мене не влаштовує функціонал і що вони на мене все згрузили. Пообіцяли все змінити. Частково змінили але тепер ті хто взяли на себе мої функції невдоволені. А це саме ті люди, що вмовляли залишитися))) місяць я вже в цьому варюся. Організм дав сбій. Весь час плачу, фізіологічно взагалі важко, не можу дихати. Докори сумління замучили і страх, що мене будуть підгризати не минає. Погано сплю. Плюс тепер повне нерозуміння, як мені шукати нову роботу ( з часом). Звільнитися не можу, бо матеріально не витягну. Моя робота це обов´язково стажування. Хоча б 2- 3 дні. На старій роботі тепер це взагалі не можливо, бо всі будуть розуміти куди я зникла ( лікарняні не беру, за власний рахунок - треба пояснити куди, а я не хочу брехати), відпустка тільки за графіком. Стосовно поганого самопочуття зараз - деякий час я приймала гідазепам ( 0,5 таблетки на день на роботі, щоб спокійно працювати і не нервувати), тепер вирішила злізти, п´ю магній б6 антистрес, нічого не допомагає. Пригнічення, відчуття наближення панічної атаки...
Смайликівна• 26 декабря 2024
Треба душ Шарко
Підводний гідромасаж
Спа масаж
Свекруня• 26 декабря 2024
До невролога сходіть
Смайликівна• 26 декабря 2024
Почитайте трансерфінг Зеланда
Попускає добре і життя стає прекрасним
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Треба душ Шарко
Підводний гідромасаж
Спа масаж
Дякую. Ходжу раз на тиждень в басейн. Попускає але ненадовго.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
До невролога сходіть
Дякую. Мабуть пора але вони весь час мені виписують антидепресанти, а я не хочу їх пити
Свекруня• 26 декабря 2024
Чоловіку в аналогічній ситуації прописали адаптол, німесулід та вазолайф
Смайликівна• 26 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Все те
Що ви написали - суєта суєт і пил
А себе треба любити і лєлєяти
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Почитайте трансерфінг Зеланда
Попускає добре і життя стає прекрасним
Дякую,що нагадали. Колись слухала. Треба відновити. Він справді гарно впливає, хто б що не говорив
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
Дякую.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Все те
Що ви написали - суєта суєт і пил
А себе треба любити і лєлєяти
Знаю. Я з дитинства така дурна. Дуже емоційно слабка, знецінюю себе постійно. Намагалася це виправити але ніяк.
Единая страна!• 26 декабря 2024
К остеопату сходите пару раз, они очень классно эти внутренние раздраи останавливают
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Дякую
Смайликівна• 26 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ну треба ж колись мінятися врешті решт
Вчитися новому йти вперед

Не приносить задоволення - кидайте і йдіть в інші двері і т д
Сегодня я не я• 26 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Антидепрессанты не изменят ваш характер, не поменяют работу, не наладят отношения и так далее. Пока не решите проблему, будете так реагировать.
Сегодня я не я• 26 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
В какой способ?
Точно в психотерапии вас не было
Чупокабра• 26 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Щож у вас за работа, що ви потребуєте АД.
Сформуйте грошовий запас на 3 місяці і звільняйтесь спокійно.
Я сама така як ви..алеж привчаю себе приймати рішення.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Ну треба ж колись мінятися врешті решт
Вчитися новому йти вперед

Не можу. Мені треба оплачувати навчання дитини. Раніше легко. Зараз ні.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Отож, я розумію. Тому і не сідаю на них. Але відчуваю, що стан погіршується.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
В какой способ?
Точно в психотерапии вас не было
Ні не було. Тільки роліки на ютубі прослуховую різні. Вистачає на дві години.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляЧупокабра
Бухгалтер. Не хірург, не пілот, не адвокат від яких залежить життя людини. А простий бухгалтер.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляЧупокабра
Я втомилася від себе. Зп, яку я отримую зараз, йде на життя. Вона становить 16000 грн. Дуже не сформуєш нічого за нинішніх цін.
Чупокабра• 26 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Шукайте іншу, навчайтесь щоб заробляти більше.
За 16000 то дуже багато стресу
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляЧупокабра
За 16000 то дуже багато стресу
Дякую за пораду
Сегодня я не я• 26 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ролики - это прикладывание подорожника) создание бурной деятельности
Идите в психотерапию, если правда хотите решить вопрос, в психодинамическое направление
Село пахане• 26 декабря 2024
Похоже на начало невроза. Если не лечить, то может перерасти в СРК. Надо к неврологу, он пропишет шонить типа эглонила или аналоги.
автор В гости звали? • 26 декабря 2024
Ответ дляСело пахане
Дякую!