babagalamaga• 25 февраля в 19:18

Атестат про закінчення щколи

Доброго дня. Син закінчує сімейне навчання. Сьогодні отримала повідомлення від класного керівника, про те, що атестат про закінчення української школи видається лише після того, як пришлемо фото учня. Це дійсно зараз так? Паспорту громадянина України в нього ще немає, лише закордонний. Шукала інфо в інтернеті і нічого подібного не знайшла. Чи правомірно це? Якийсь збір даних, на зразок « де ви будете на канікулах, напишіть адресу і час».
жар-птица Нюра• 25 февраля в 19:32
Він нмт планує здавати? На Свідоцтво фото не треба. І не паспорт, а свідоцтво про народження, якщо за віком нема паспорту
автор babagalamaga • 25 февраля в 19:35
Ответ дляжар-птица Нюра
Ні, не планує
Почемучка• 25 февраля в 19:46
нам взагалі сказали що без паспорта свідоцтво про освіту не оформлюють. попросиди не затягувати с паспортом. паспорт на 14-річчя замовили та отримали ще в жовтні. а чого з ним затягувати?
Одеса
автор babagalamaga • 25 февраля в 19:48
Ответ дляПочемучка
Одеса
Ну ми не в Україні. В консульство попасти по-перше складно, по-друге дорога займе 8 годин, по третє я на роботі, мені складно відпроситися. І чому не можна надати закордонний?яка мотивація? Постановка на облік?
Почемучка• 25 февраля в 19:53
Ответ дляbabagalamaga
про те що ви за кордоном-ви не написали у старт пості.

тоді не допоможу. я зробила паспорт, як мене просили, але ж я все одно збиралась його робити. всі мої знайомі хто за кордоном однокласники-все приїжджали та робили, або планують це зробити найближчим часом.

намагайтеся запитати на сайті міносвіти, або вимагайте закон чи постанову де це прописано, якщо не можете надати паспорт
автор babagalamaga • 25 февраля в 20:02
Ответ дляПочемучка

Величезне дякую за відповідь!🌷
СкрипяСердцем• 25 февраля в 20:15
Без паспорта і кода не дадут атестат, а на паспорті все одно є фото.
Фото має бути.
Або не буде атестату.
СкрипяСердцем• 25 февраля в 20:16
Ответ дляbabagalamaga
що у вас в голові, я перепрошую, до чого тут одне до одного??
СкрипяСердцем• 25 февраля в 20:16
зробіть фото телефоном на фоні білої стіни, відправте комусь в Україну, вони роздрукують 3х4 і передадуть до школи. Інакше школа не зможе замовити дитині атестат
СкрипяСердцем• 25 февраля в 20:19
бідні школи
у нас одна така антицифранутая вимагала через суд атестат ’на звичайному папері книжечкою без фото’.
В результаті її син дочекався 18 років в Україні і сам подав документи на отримання атестату. Поступити нікуди не міг, звісно, до отримання
-Ань-• 25 февраля в 20:26
Ответ дляПочемучка
Одеса
Вам набрехали. Українські освітяни дуже брехливі.
Насправді нічого додатково приносити не потрібно. Які документи ви подали при зарахуванні - з такими і закінчуєте.
У них є копія свідоцтва про народження, цього достатньо.
-Ань-• 25 февраля в 20:36
Ответ дляbabagalamaga
Збір даних. Освітяни з вас по-максимуму витрясуть персональні дані, а потім будуть ваші дані продавати-передавати зацікавленим особам.
Вам не надали офіційне звернення директора: з підписом, печаткою, кому адресовано (ваші ПІБ), з вимогами і посиланням на закони, якими керуються освітяни, коли щось у вас просять/вимагають.
А переписка у вайбері, телеграмі нікого ні до чого не зобов´язує.
Херсон це Україна• 25 февраля в 20:43
Ответ дляbabagalamaga
Величезне дякую за відповідь!🌷
закінчував син в 2024, на сімейному без фото, по свідоцтву, нічого не вимагали
-Ань-• 25 февраля в 20:45
Ответ дляbabagalamaga
Можна, хто вам заборонить розсилати фото паспорта своєї дитини всяким стороннім особам. А освітяни ще комусь перешлють, ті ще комусь...

Атестати уже років 8 не видають в Україні.

По закону ’Про повну загальну середню освіту’ повинні видавати свідоцтво про освіту. Але всупереч статті 18 закону дають лише свідоцтво про здобуття. Тому що у заклада нема ліцензії!

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/463-20#Text
-Ань-• 25 февраля в 20:50
Ответ дляСкрипяСердцем
Темний народ. Закони не читають. Роздають дурні поради.
Ви за останні роки бачили хоч 1 атестат у випускника?
Прочитайте хоча б статтю 18 закону України ’Про повну загальну середню освіту’:
Почемучка• 25 февраля в 20:56
Ответ для-Ань-
можливо. але якщо в першому класі я вже приносила ідентифікаційний код, свідоцтво про народження, мій паспорт та ІПН-хіба про дитину не знають все шо ім потрібно? вони ВЖЕ все знають-склад сім´ї, всі ПІБ, адресу, всі телефони та на всяк випадок емейл

що змінить надання чи не надання паспорту ?
я не прихильниця теорії змови-кому треба-все про вас дізнаються, якщо буде потреба

але так, згодна з вами, що законодавчо це ніде не прописано мабуть. я не вивчала. але це той випадок коли щось доказувати, або йти проти системи не маю аня бажання, ані сил фізичних.

у іншому випадку піду проти кого завгодно, коли буде потреба
-Ань-• 25 февраля в 22:39
Ответ дляПочемучка

Діти не є платниками податків, тому дітям не потрібен код. Та й деякі дорослі прекракно живуть без кодів.Для зарахування в школу потрібно було лише заява батьків (одного з батьків), копія свідоцтва про народження і медична довідка.
А зараз для зарахування в школу потрібна тільки заява батьків (в якій будуть вказані дані свідоцтва про народження і мед.довідки). Що не заважає освітянам вимагати багато зайвого. Хочете скористатись правом на першочергове зарахування - показали їм свій паспорт з реєстрацією місця проживання і в заяві вказали, що місце реєстрації на терирорії обслуговування школи. Або документ на квартиру. Або договір на оренду. Або ще якийсь документ, їх 10+ щоб підтвердити проживання на території обслуговування школи.
Зі своїх рук показали, хай освітяни оченятами дивляться, а не загребущими ручками хапають. І звичайно ніяких ксерокопій.
Наказ МОН № 367 ’ПОРЯДОК зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#Text
-Ань-• 25 февраля в 22:49
Ответ дляПочемучка

А коли буде потреба відстоювати свої права і права своїх дітей?
Шкіл (загальноосвітніх) уже нема. В тих приміщеннях тепер інші заклади освіти - ліцеї і гімназії.
Замість учнів - здобувачі освіти.
Вчителі не вчать, а надають освітні послуги.
Школи перетворили на заклади для хворих дітей: раніше в школу приносили медичну довідку учня про результати медичного огляду (форма 086-1/о), а тепер для зарахування потрібна форма 086/о витяг з медичної картки амбулаторного хворого. У здорових дітей нема картки амбулаторного хворого, і відповідно не може бути витягу з неї.
Почемучка• 26 февраля в 00:17
Ответ для-Ань-
Замість учнів - здобувачі освіти.
слухайте, дуже добре що ви така обізнана та підкована

коли буде потреба, тоді й буду боротися. ось з вашого посту вище-я відстояла право дитини на першочергове зарахування, плели мені казочки та натякали на хабар, та казали що дитина геть не підготовлена, і в них ’престижний’ учбовий заклад з рейтингом, і ми цей рейтинг будемо псувати

відстояла.
нормальний приклад? схожих ще купа
кожен сам вирішує-де відкривати рота, а де можна по другому врішити питання...
автор babagalamaga • 26 февраля в 11:02
Ответ дляСкрипяСердцем
Я відправила фото закордонного.просять укр
автор babagalamaga • 26 февраля в 11:03
Ответ дляСкрипяСердцем
По темі є що сказати?
СкрипяСердцем• 28 февраля в 17:48
Ответ дляbabagalamaga
По темі є що сказати?
я вам все написала, але читати - це ж теж робота
СкрипяСердцем• 28 февраля в 17:50
Ответ дляbabagalamaga
так, без укр. паспорту не видають атестат. Св-во за 9кл можемо видати по Св-ву про народження, а Св-во ПЗСО - ні
автор babagalamaga • сегодня в 18:27
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну я прочитала про роздруковане фото))тобто ваша «ідея» краще ніж фото загран паспорту чи свідоцтва))читати це робота, і я вмію читати. А ви думати?