Бабулька• 09 декабря 2024
Повернення Росан, Укрпоштою в Львів, індекс
У формі повернення (конкретно магазин Сінсей) вказаний індекс 79000. Але коли оформляю ттн на сайті УП, то цей індекс не знаходить. Пропонує для вулиці Словацького 1 індекс 79007.
Може хтось повертав недавно, на який індекс відправляли? Дякую.
Завжди повертаю без самостійного створення. Оператор на пошті, вже знає та підтягує правильну адресу. А ще поділюсь останнім досвідом, посилка застрягла на два тижні на логістичному центрі. Вже думала загубили. Та і загалом зараз у УП трабли і посилки застряють.. Краще переплатіть та надішліть НП. Я заріклась більше УП робити повернення
КоролеВешна• 09 декабря 2024
Змінився індекс, робила повернення Резервед, опаратор на УП сказала.
Бабулька
• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Дякую!