КучМала• 09 декабря 2024
Червоніє носогубка після вулиці
Може хто знає, що це може бути. Раніше ніколи в себе такого не помічала. А останнім часом після перебування на вулиці в холодну погоду червоніє частина обличчя, коли заходиш додому. Трикутником - ніс, носогубка. Виглядає дуже дивно, аж смішно. В чому може бути причина?
Бджолина королева• 09 декабря 2024
Перша стадія розацеа - з´являється від холоду, потім шкіра сама заспокоюється до наступного разу. Сходіть до дерматолога.
КучМала
• 09 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
Ого. Дякую.