Мусик Пусик• 09 декабря 2024

Вартість ремонту однокімнатної 39 квадратів

Хто недавно робив і може зорієнтувати яка ціна робота, матеріал? На що звернути увагу. Кв.чорнова
Дідова баба• 09 декабря 2024
Як мінімум половина від вартості квартири ремонт коштує
Сиреневая цапля• 09 декабря 2024
Мінімум це 20 000 у.о
Репетиторша• 09 декабря 2024
Именно так. Ремонт квартиры - это половина стоимости этой квартиры. +/-10-15% - в зависимости от того, будете шиковать или будете экономить при ремонте.
З вишневого садка• 09 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
39 м2 на Печерську та в Софіївській Борщагівці це різна вартість. Від якої рахувати ?)
А що таке?• 09 декабря 2024
Десь від 20 тисяч доларів, якщо по скромному.
Луковая• 09 декабря 2024
Мені 50 м обійшлося в 20 на бюджетних матеріалах, із шкафами, і це було грудень 2021, зараз буде звісно більше
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 декабря 2024
мі 24 м2 летом за 7 делали под сдачу
А що таке?• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
мі 24 м2 летом за 7 делали под сдачу
З нуля? Що зробили на цю суму?
автор Мусик Пусик • 09 декабря 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Закарпаття😂
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 декабря 2024
Ответ дляА що таке?
З нуля? Що зробили на цю суму?
с белой отделки :
Мебель-икеа, ездили в Люблин
Остальное все сами
Пол - половая доска плитка
Мокрые зоні -плитка * с/у -только мокрая зона - плитка)
Окна, двери -были
Подоконики керамогранит
Свет -олх, алик
Техника олх
лофт, сканди
За три месяца с мужем и папой хералили
Квартира под сдачу, сдали за 11
Киев, м.Теремки
автор Мусик Пусик • 09 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
мі 24 м2 летом за 7 делали под сдачу
Може пам´ятаєте, скільки робота скільки матеріал пропорційно? Теж бюджет мінімальний
Сиреневая цапля• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
с белой отделки :
Мебель-икеа, ездили в Люблин
Остальное все сами
Пол - половая доска плитка
Окна, двери -были
Подоконики керамогранит
Свет -олх, алик
Техника олх
лофт, сканди
За три месяца с мужем и папой хералили
Квартира под сдачу, сдали за 11
Киев, м.Теремки
А електрика, труби сантехніки, стіни?
Сиреневая цапля• 09 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
Так дивлячись з чого починати. В нас туєва купа грошей пішла на електрику, сантехніку, стіни. Якщо квартира голі стіни це одне, а якщо вже з якоюсь базою від забудовника це інше.
З вишневого садка• 09 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
Закарпаття😂
Ну я умовно писала))
Зайченя• 09 декабря 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
500 долл за м2
Всіх підсаджую• 09 декабря 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ну по фінішу який % грошей Ви сплатили за матеріали і який - найманим працівникам за роботу?
Тріль підпільний• 09 декабря 2024
Делали этим летом, 43 м, Киев. 10 тыс. дол. (без ванной комнаты/с/у.) с частичной мебелью и техникой.
Разводка электрики уже была, добавили еще 5-6 розеток. Окна,батареи остались от застройщика. Поменяли двери в комнату, туалет/ванну, входную дверь. Плитка - коридор, кухня; ламинат - комната. Немного выравняли стены, потолок. Стены - обои, потолок - покраска. Кухня самая дешевая с Эпицентра, духовка, плита, вытяжка, стол, стулья, шкаф в комнату, диван, матрас (кровать была), шкаф-купе, вешалка, шторы, люстры.
Искали все со скидкой.
Дідова баба• 09 декабря 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
ну ви ж купляючи на Печерську за 100тис однушку на Липках ремонт явно там не за 15-20тис робити будете, да?...от і відповідь вам.
Пффф 100%• 09 декабря 2024
В нас 37 м кв обійшлося в 9 тис., без меблювання
З вишневого садка• 09 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
Я витратила на ремонт своєї квартири більше за її вартість. От і відповідь)
А квартири на Печерську часто купають під здачу і не роблять там елітний ремонт
Organic• 10 декабря 2024
Закінчила в вересні однокімнатну 47 кв.м. сам ремонт з матеріалами і роботою 6000 $, побутова техніка, меблі і текстиль+4000$. З того що не купувалося, а було перевезено зі старої квартири, то це 2 телевізори, кровать, диван на кухню і кухонний обідній стіл. Кондиционера теж ще немає. Але скажу так, що цю квартиру купували на етапі котловану за півроку до війни. І поки будувався будинок я потроху купувала все що може знадобитися для ремонту, знаходячі хороші цінові пропозиції по акціях, на уцінці, розпродажу. Та і взагалі все продумувала сама і керувала найманими робітниками, тому маю такий результат.
Organic• 10 декабря 2024
Додам що можна було і меншу суму потратити, але іноді мене заносить і хочеться гарні речі. Тому замовила скляні двері на кухню в бронзовому профілю, то вони додали вартості ремонту, в санвузлі зробила підвісний унітаз, встановила і ванну і душову кабіну, на кухонні меблі взяла якісне дсп Egger і Cleaf, італійські меблеві ручки Ferreto, купила бойлер на всяк випадок, хоча маю двухконтурний газовий котел. То якщо б не шиканула, то 1000$ можна було б і не переплачувати. Ну а так мій цінник 210$ за кв.м з ремонтом і меблями.
автор Мусик Пусик • 10 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Ви дуже молодець, захоплююся такими як Ви. Справді на таку квадратуру дешево. Це Київ?
Organic• 10 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
Дякую, в мене вибору немає, я робила ремонт, маючі невеликий дохід. По мірках порадниці на такі гроші і жити не можна. Просто в мене це розтягнулося в часі на рік активних робіт. Ні не Київ. Але з Києва замовляла плитку на фартук в Агроматі, на Розетці брала шафи, стінку, меблі в санвузол, вбудовану микрохвильовку і кухонну мийку, майже всю сантехніку. Бо як підеш в магазин, там все так дорого. А розділ ’уцінка’ на Розетці мій улюблений).Ще на олх дещо знайшла задешево. Люди продають нове, яке просто лежить. Там взяла фасади для шафи у ванну і дерев´яні фасади для тумби під взуття.
Вам побажаю втілення своїх планів і затишку в новій оселі!
автор Мусик Пусик • 10 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Дякую, про гроші на які жити не можна тонко підмітили , так само й в мене, відтепер думаю як це буде з такими доходами