Капитошечка• 09 декабря 2024
Что витаминного есть зимой?
Едим морковку, свеклу и капусту, репчатый лук, чеснок. Что-то маловато мне кажется. Накидайте еще идей, чтоб витаминное было.
Телячі ніжноСті• 09 декабря 2024
чеснок и квашенную капусту, запивать натуральным сухим красным вином
Метелик• 09 декабря 2024
беру редьку в атб, таку білу, велику...тру на крупну терку, сіль, оливкова олія і їмо такий салат
ще подобається салат: корінь селери і яблуко на крупну терку, заправка йогурт чи майонез ( на ваш смак), можна додати грецькі горіхи
Мелочунь• 09 декабря 2024
Салат, шпинат, редьку, батат, цветную капусту, брокколи. Фрукты ещё.
Эта_Шикарна)• 09 декабря 2024
Да полно всего - ферментированные овощи, цитрусы, шиповник, зелень (тот же микрогрин), яблоки и груши, корнеплоды, гранат.
Майор Медуза• 09 декабря 2024
Ответ дляМетелик
Я тру селеру, моркву і яблуко на терку для корейської моркви, або з капустою. Заправляю маслом оливковим,лимонним соком
Я б такое не носила, но продаю• 09 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Чеснок с вином - интересное сочетание
Метелики на душі• 09 декабря 2024
Люди, я для себе зробила відкриття є така добавка як Холосас, типу жовчогінне, але у складі екстракт шипшини і цукор, я не стала використовувати його як жовчогінне, а стала робити з нього напій з шипшини, гаряча кип´яча вода, лодка чайна холосасу і напій готовий і смачний чай, компот.
Капитошечка
• 09 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
Я шиповник натуральный завариваю.
Метелики на душі• 09 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Я шиповник натуральный завариваю.
Можна, але він довго заварюється.
Телячі ніжноСті• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Чеснок с вином - интересное сочетание
можно по отдельности. Проявите выдумку и фантазию.
Телячі ніжноСті• 09 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
вы настолько бедны что не в состоянии купить просто в аптеке шиповник и запаривать?
Щедрик ведрик• 09 декабря 2024
Клюква,шиповник,облепиха.Перетереть один к двум с сахаром,очень вкусно,полезно,а запах какой!!!
Метелики на душі• 09 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Блін, ви що не читаєте відповіді при чім тут бідність, та Холосас дорожчий за ту шипшину, це зручніше набагато і швидше і менше витрат на електроенергію☝️