Пампушечка• 09 декабря 2024
Ваши дети часто мамкают?
У кого-то дергается от этого глаз? Или мне пора к психиатру?
АфродитаПетровна• 09 декабря 2024
У меня подросток, девочка, если она ко мне обращается, значит нужно что-то купить.
И предподросток, мальчик, значит хочет есть🤣
Конечно, бесит. Хочется спрятаться под кровать.
Радикальная• 09 декабря 2024
Постоянно,именно от этого ма стаю психом,это как красная тряпка для быка.У меня двое детей
КучМала• 09 декабря 2024
Хай мамкають, то прикольно. Мій син ніколи не мамкав і називав всіх по імені років до 5. А потім перестав і не називає ніяк. Просто говорить без звертання.
Сирожено_пирожено• 09 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Він з діагнозом?
КучМала• 09 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Він з діагнозом?
Він дев‘ятий клас закінчить зі свідоцтвом з відзнакою ;)
Сирожено_пирожено• 09 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Не ображайтесь, але, наприклад, аспергера, може бути і високофункціональним. Свідоцтво з відзнакою ні про що не говорить.
КучМала• 09 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Взагалі то я теж не мамкаю і чоловік теж, то мабуть спадкове 😀
Такий діагноз - немамкання.
Налитое яблочко• 09 декабря 2024
Ответ дляКучМала
А этикета обращения так и не усвоил.
КучМала• 09 декабря 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А этикета обращения так и не усвоил.
Зате українську мову вивчив.
Налитое яблочко• 09 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Зате українську мову вивчив.
Прям достижение) Мову знают все.
Сирожено_пирожено• 09 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Такий діагноз - немамкання.
Не смішно. Ви описали не ’мамкання’, а те, що дитина ні до кого ні як не звертається. Наче ж очевидні речі.....