Виниловая пластинка• Изменено 09 декабря 2024

Гра на публіку? Чоловік вже в пошуку

Їдемо з дитиною закордон від проблем з чоловіком. Він купив загран, оплатив білети. В неділю виїзд. Весь місяць казав мене буде не вистачити. Просив не їхать. Але якось відчувала не щиро, тому не відмінила. Сьогодні дивлюсь давав запрос в друзі дівчині колезі з роботи. Це шо гра на публіку? Цирк? Я то сама розумію не хотів би не відпустив нас, але навіщо п-діти? Як йому помститися?
Не цілуюсь з бодуна• 09 декабря 2024
Не зрозуміла з приводу запиту колезі - до чого це до вашої поїздки? Чи йому неможна це робити?
автор Виниловая пластинка • 09 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Він трохи блядун. Намагається це заперечити. Якби ми ще одружені, а він в пошуку
Мати тріля• 09 декабря 2024
А как там Мирося?)
Ответ дляМати тріля
А как там Мирося?)
Сумує за ним. Я відписала їй що він з наступного тижня сам, хай дзвонить
Готова до другої• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Вы на отдых едете или навсегда?
Мати тріля• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Вы с ней подружились?)
Ответ дляГотова до другої
Вы на отдых едете или навсегда?
Назавжди. Але якось сумно було все залишати. Довго вагалась
Не цілуюсь з бодуна• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
То що саме вас засмучує? Що він гулящий, чи те, що ви й виїхати не встигли?
Ответ дляМати тріля
Вы с ней подружились?)
Вона така ж ущербна як і мій чоловік, не мій круг спілкування
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Не так образно було б якби це робив після від´їзду
Готова до другої• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Он блядун и вы едете от него навсегда и думали что он завяжет писю на узелок навсегда?
Ответ дляГотова до другої
Ні, просто брехав. Зачинявся в ліній кухні і казав по роботі вирішує. І так кожен день до 21 а мені каже залишся. Навіщо?
Пукимончиг• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Козел і сцикло
Не цілуюсь з бодуна• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Що, не материться, як ви?
Пукимончиг• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ооооо, тут все печально… мандруйте в нове життя ❤️
Ответ дляПукимончиг
Та отож. Все одно якось образно
Мати тріля• 09 декабря 2024
Ответ дляГотова до другої
Та никуда автор не уедет) он ее не первый год выгоняет, бил, а она уцепилась и не отпускает его)
Крошка Енот• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
А нащо Ви слідкуєте кому він кинув запит, це ж само собою не вилізе в сповіщеннях, треба серйозно заморочитись щоб знайти. То ви збираєтесь за кордон і замість того щоб думати як там налагоджувати життя лазите вишукує е всяке про чоловіка. Розберіться в собі що ви хочете
АнтиТанкист• 09 декабря 2024
Ответ дляМати тріля
А как там Мирося?)
Ви мене випередили 🤣
Пукимончиг• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Та отож. Все одно якось образно
Це зрозуміло, але корінь проблеми в вашій неповазі до себе. Їдьте, не буде подразника - відновитеся. Потім будете згадувати з посмішкою)
Ответ дляКрошка Енот
Це вилізло в повідомленні фейсбука, не шукала. Тел лежав на зарядці
Крошка Енот• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Чий телефон, його?
Ответ дляКрошка Енот
Чий телефон, його?
Його
Крошка Енот• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Його
Ага, і ви чисто случайно мимо проходили) і навіть не думали дивитися, все так чарівно співпало. Господи собі хоч не брешіть
Ответ дляКрошка Енот
Його на зарядку ставила я в той момент і випливло, чол заснув
Крошка Енот• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Навіщо вам ставити на зарядку телефон людини від якої ви вже їдете назавжди? Він сам розбереться зі своїм розрядженим телефоном, котлетами с холодильнику, брудними носками. Не лізьте. Ви ж вже все вирішили
Ответ дляКрошка Енот
Ви праві
Пез Году Неделя• 09 декабря 2024
Я, чесно кажучи, не зрозуміла що образливого в тому, що в соцмережі в чоловіка в друзях жінки? Мені зі сторони виглядає, що вам ні до чого доколупатися і з чогось треба розвести на пустому місці трагікомедію в трьох актах з антрактом
Ответ дляПез Году Неделя
Раніше він не кидав заявки дівчатам
ХтоЯкщоНеЯ• 09 декабря 2024
Так у вас есть проблемы или нет? У меня были и мне пофиг кому он отправлял запросы, и что делал с марта 22го - я просто петляла от него.