Виниловая пластинка• Изменено 09 декабря 2024

Гра на публіку? Чоловік вже в пошуку

Їдемо з дитиною закордон від проблем з чоловіком. Він купив загран, оплатив білети. В неділю виїзд. Весь місяць казав мене буде не вистачити. Просив не їхать. Але якось відчувала не щиро, тому не відмінила. Сьогодні дивлюсь давав запрос в друзі дівчині колезі з роботи. Це шо гра на публіку? Цирк? Я то сама розумію не хотів би не відпустив нас, але навіщо п-діти? Як йому помститися?
автор Виниловая пластинка • 09 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так у вас есть проблемы или нет? У меня были и мне пофиг кому он отправлял запросы, и что делал с марта 22го - я просто петляла от него.
Військовий?
ХтоЯкщоНеЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Військовий?
Вообще нет, но пошел добровольцем
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну так, мені повинно бути байдуже...
Мелочунь• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Вона така ж ущербна як і мій чоловік, не мій круг спілкування
а дитина в кого від ущербного?
Поддакиваю иногДА• 09 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Він трохи блядун. Намагається це заперечити. Якби ми ще одружені, а він в пошуку
И что? Он просил не ехать, но вы уезжаете. Он готовится строить новую жизнь
Чем вы невольны?
Поддакиваю иногДА• 09 декабря 2024
И что значит это ваше «не хотел - не отпускал бы»?
Наверное, срок не хочет мотать за ограничение вашей свободы, потому и не может запереть вас где-то и не отпускать
Поросенка• 09 декабря 2024
Вибачте, не по темі. А де ще наших приймають так щоб з дитиною 5 років туди поїхати?
Мелочунь• 10 декабря 2024
Ответ дляГотова до другої
Он блядун и вы едете от него навсегда и думали что он завяжет писю на узелок навсегда?
автор, як та курка, що тікає від когута і переживає чи не зашвидко біжить
Мелочунь• 10 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
та від автора і кадилом у найсуворіший піст не відмахатись мужикові))))
Поддакиваю иногДА• 10 декабря 2024
Ответ дляПоросенка
Там же, где и раньше принимали
Гуру троллинга• 10 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Не так образно було б якби це робив після від´їзду
у вас уже всё, вы едете в новую жизнь.
вот и у него своя, новая жизнь без вас в стране ,где людоловы бегают за мужчинами.
а вы требуете соблюдать нормы приличия, бо вам образливо))) ахаха