Сиренькая• 10 декабря 2024
Як швидко ви приймаєте рішення?
Скільки часу проходить між задумом/планом та реалізацією, якщо у вас є на те сили/гроши і ситуація того потребує? Питання о побутових та кар´єрних речах середньої важливості
(важкі складні речи типу кинути палити,переїхати в ін.країну, купити квартиру-НЕ беремо)
Приклад - треба обрати зимовий одяг дитині, полагодити кран, купити бойлер, треба почати вчити іншу мову, треба почати ходити на бассейн, треба здати планові аналізи (не терміново). Тобто уявіть не критично важливі речі на які у вас є час для роздуму, вагання, і т п,але зробити такі надо.
Водійка хімарса• 10 декабря 2024
У мене страшна прокрастинація, тому я спеціально себе змушую робити це одразу.
Сиренькая
• 10 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
ЯКОГО ... У ВАС БОЙЛЕР ПОЛАМАНИЙ.
Ххах. Ну в мене і центр. гаряча вода є на такі випадки))Але згодна,пункт непродуманий
Сиренькая
• 10 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Я и квартиру купила за один просмотр, а вещи тому подобное мгновенно. Я знаю что хочу и не усложняю процессы, сапоги или курсы это не сердечный клапан.
Вы всегда такою (таким) были или вы как-то развили эту способность?
Ответ дляСиренькая
Да, я невротик. Свои + и -. Я, например, тяжело переношу когда люди опаздывают и сама практические не то, что не опаздываю, прихожу раньше. Из этой же оперы, меня раздражает когда люди медлительные (если я с ними как-то связана, естественно).
Если моя задача по какой-то причине быстро не решается, опять же, это отрицательные эмоции.
Я быстро хожу, легкая на подъем, конструктивно подхожу к своим задачам, но есть и ’побочки’.