ДолькиКабана• 10 декабря 2024

В якому віці ви перестали допомагати доньці митися?

Коли має настати цей час самостійності гігієни?
Дівка в намисті• 10 декабря 2024
Купаться - лет с 6, а вот волосы младшей и в 9 мою я, тк очень длинные, очень густые и вьющиеся.
Файна дівка• 10 декабря 2024
После 5 примерно. Если что то просит помогаю до сих пор. 10 лет.
Цукрові вишні• 10 декабря 2024
Младшая моется сама лет с 5, старшая тоже примерно с этого возраста, еще и трусы стирала, как могла. Мелкую балуем, не заставляем
Чумачечая Весна• 10 декабря 2024
з 6, але голову мою, тому що волосся по коліна
Ворую вкусняшки• 10 декабря 2024
Лет до 6-8, и дочки и сыновья. С 10 уже и ванна закрыта у них
Чебураха з перцем• 10 декабря 2024
Десь з 10 років мабуть так щоб повністю сама. До того часу допомагала.
Зараз 12-ть, то часом ще мию голову, як дозволить мені))) бо буває не вимиває сама, помиє, а біля голови як не мите.
Кудлата хмаринка• 10 декабря 2024
Купається щодня сама з 6 років. Зараз 10.
Коли мити голову, то кличе мене, бо поки що не може гарно виполоскати шампунь з волосся і воно потім мов і немите.
В шоколаде• 10 декабря 2024
Голову иногда мою и сейчас (11 лет), до 10ти лет голову всегда я мыла.
АБВГДейка• 10 декабря 2024
В мене хлопчик 5,5 р.сам приймає душ, єдине просить воду налаштувати і голову помити.
Безпринципова• 10 декабря 2024
Мабудь десь з 8. Але волосся допомагала мити, бо довге і густе було.
Невгамовна сила• 10 декабря 2024
Моется сама 12 лет, но голову не сушит.
Коренная киевлянка• 10 декабря 2024
лет с 7..
но волосы мою, т .к в свои 9 еще не справляется
сама ходит каждый день в душ без напоминаний
Бибер-анонимер• 10 декабря 2024
Органи років із 4х сама миє, душ приймає сама років із 6ти, голову миє десь із 8-9
сЛАдКОежКА• 10 декабря 2024
Ого, у многих с 5...
Моей 6, переодически пытаюсь оставить её помыться саму, но промежность все равно нормально не вымыта после этого.
Одяг та сумки• 09 января в 14:30
після бассейну сама миється - показує мені тільки щоб я глянула чи змила вона шампунь. А після кака - коли вдома я мию їй 7м років. Ввечорі сама миється. Років до 8 ми буду мити після кака- поки не напряжно. в нас нема біде де встановити. гігієнічний душ не встановлювали
Анонимарик• 01 февраля в 09:15
Ответ дляОдяг та сумки
Це в другому класі ви ще дупу миєте? Триндець...
Одяг та сумки• 01 февраля в 12:15
Ответ дляАнонимарик
у вас може дупа у нас попочка. щоб дитина лазила у ванну щоб її помити мені не зручніше
Анонимарик• 01 февраля в 15:02
Ответ дляОдяг та сумки
А в 13 будуть цицулькі і менструаційка і вона буде непривчена лазити у ванну,...
Одяг та сумки• 04 февраля в 20:38
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Анонимарик• 04 февраля в 20:40
Ответ дляОдяг та сумки
Удалено администрацией...
Сказала мамка, яка миє дупу у 2 класі...ви до заміжжя будете в трусах копирсатися у доньки...педофілією попахує.
Одяг та сумки• 04 февраля в 20:44
Ответ дляАнонимарик
який 2 й клас- при чому тут це ? Педофілією від вас попахує- зіцікавленість чужою дупою у вас. Зніміть анонімність, а потім поговоримо. А так тільки гадити анонімно можете- ссикливістю тут пахне
Анонимарик• 04 февраля в 20:52
Ответ дляОдяг та сумки
Чому гадити, вам правду пишу, а ви розкіпішувались, бо розумієте, що мити дупу в другому класі- це зашквар, на голову не налазить, невже до цього часу не навчили гігієні дочку? Для чого лазити їй в труси в цьому віці? Я представляю, як хтось в класі дізнається, що мама їй сраку миє....
Одяг та сумки• 04 февраля в 22:40
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...