Maybe 1• 12 декабря 2024

Чи вірите ви в закінчення війни цього року?

Збираємося за кордон з малечею, не знаю чи є сенс, якщо ось ось війна може закінчитися, яка ваша думка?
Letruaa• 12 декабря 2024
Цього?
dulenok• 12 декабря 2024
те, кто выезжал в 22, тоже ехали на 2-3 тыжни. Езжайте
Alex_Kri• 12 декабря 2024
фантастика
Fashion4• 12 декабря 2024
Ответ дляdulenok
Я уехала на 2-3 недели. А дома не была уже третий год
HupBaHa• 12 декабря 2024
ага, именно этого)
Светлый День• 12 декабря 2024
Нет конечно, более того, прекрасно осознаю, что после войны будет ой не сладко😥
serebro16-72be• 12 декабря 2024
В этом точно нет...в следующем под вопросом...а в этом когда...
begovelik• 12 декабря 2024
20 января закончится и защиту давать перестанут. Я бы ехала сейчас, кто думает ехать. Потом будете локти кусать (я так думаю)
ПлевалаНаВсе• 12 декабря 2024
а что так что кофе в крыму как там говорил буданов уже отменяется?
lilu1990• 12 декабря 2024
Автор, все йде до переговорів. А покидати Україну чи ні - дивіться на те які гарантії безпеки нам будуть надані. Не гроші, нє, бо гроші всі украдуть

А гарантії безпеки, хоча б у вигляді наявності іноземного контингенту
Шматочок хмарки• 12 декабря 2024
Вона закінчується ще з 2022-го. Хотілось би звісно, але не вірю в такі дива. Хоч би до 3000-го закінчилась.
Letruaa• 12 декабря 2024
Ответ дляdulenok
Так вони чекають,що війна не закінчиться,бо їх випруть
kohanyachko• 12 декабря 2024
Ответ дляСветлый День
Абы ракеты не летали над головой
Мама Никитки-2• 12 декабря 2024
Війна не закінчиться щедовгою де ви взагалі почули про закінчення війни?
Всі навкруги говорять і працюють над замороження війни.
Но при тих умовах, кацапня років через 2-3 прийде знов. Особливо якщо помаранчевий Доні зніме санкціі з кацапів
Мамина черешня• 12 декабря 2024
В этом нет
В первой половине 25 да
df364tye3• 12 декабря 2024
не цого , не следующего ,,,
Аюшка• 12 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

С чего вдруг все идёт до переговоров?
Басина• 12 декабря 2024
Аби до кінця наступного закінчилась...
Sonnig• 12 декабря 2024
Я вірю. І сподіваюсь
lilu1990• 12 декабря 2024
Ответ дляАюшка
С чего вдруг все идёт до переговоров?
Бо кожен намагається набрати собі козирів
Манула• 12 декабря 2024
’Трамп визнав, що укладення мирної угоди між рф і Україною за «24 години» є складнішим завданням, ніж він думав ’

Щось пішло не так ... Якесь дежавю як було у потужника
Мамина черешня• 12 декабря 2024
Ответ дляМанула

Потому что два идиота не хотят друг другу уступить
Natal_ka91• 12 декабря 2024
Тобто ще 2-3 тижні?)
Ні, цього не вірю. Наступного - 50/50 ближче до осені. Буде зрозуміло в кінці січня
Jane75632• 12 декабря 2024
За три роки вже ні в що не вірю
Як на мене, навіть не пахне кінцем
Aksinia 111• 12 декабря 2024
Уже и Трамп не такой оптимистичный .
Из стенограммы интервью Дональда Трампа журналу Time.
Трамп признал, что ему не удастся завершить войны «за 24 часа», как он обещал во время предвыборной гонки.
«Проблемы на Ближнем Востоке решить куда проще, чем то, что происходит между Россией и Украиной. Сколько убитых молодых солдат лежат тут и там в полях — это ужас. Происходит безумие».
LyudaT• 12 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Я вірю. І сподіваюсь
За два з половиною тижні закінчиться війна? Серйозно? Оптимістично...
Sonnig• 12 декабря 2024
Ответ дляLyudaT
Думаю автор теми имела в виду 2025 год.
И я об этом.
Или вам обязательно надо самоутвердиться, сделав замечание
Anastasiya-f052• 12 декабря 2024
Не закінчиться. Або взагалі або ще багато багато років. Вивозьте дітей.
HelterSkelter29• 12 декабря 2024
А я надеюсь,что она закончится в начале 2025
LyudaT• 12 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Думаю автор теми имела в виду 2025 год.
И я об этом.
В смислі? Тема звучить ’Чи вірите ви в закінчення війни цього року?’ Цей рік - це 2024 рік. Все. До чого тут ’самоствердитися’? Я не з тих самих ’відящіх’, не знаю, хто що має на увазі