Збираємося за кордон з малечею, не знаю чи є сенс, якщо ось ось війна може закінчитися, яка ваша думка?
Светлый День• 12 декабря 2024
Нет конечно, более того, прекрасно осознаю, что после войны будет ой не сладко😥
ПлевалаНаВсе• 12 декабря 2024
а что так что кофе в крыму как там говорил буданов уже отменяется?
Шматочок хмарки• 12 декабря 2024
Вона закінчується ще з 2022-го. Хотілось би звісно, але не вірю в такі дива. Хоч би до 3000-го закінчилась.
kohanyachko• 12 декабря 2024
Ответ дляСветлый День
Абы ракеты не летали над головой
Мама Никитки-2• 12 декабря 2024
Війна не закінчиться щедовгою де ви взагалі почули про закінчення війни?
Всі навкруги говорять і працюють над замороження війни.
Но при тих умовах, кацапня років через 2-3 прийде знов. Особливо якщо помаранчевий Доні зніме санкціі з кацапів
Ответ дляlilu1990
Автор, все йде до переговорів. А покидати Україну чи ні - дивіться на те які гарантії безпеки нам будуть надані. Не гроші, нє, бо гроші всі украдуть
А гарантії безпеки, хоча б у вигляді наявності іноземного контингенту
С чего вдруг все идёт до переговоров?
Мамина черешня• 12 декабря 2024
Ответ дляМанула
’Трамп визнав, що укладення мирної угоди між рф і Україною за «24 години» є складнішим завданням, ніж він думав ’
Щось пішло не так ... Якесь дежавю як було у потужника
Потому что два идиота не хотят друг другу уступить
Natal_ka91• 12 декабря 2024
Тобто ще 2-3 тижні?)
Ні, цього не вірю. Наступного - 50/50 ближче до осені. Буде зрозуміло в кінці січня
Aksinia 111• 12 декабря 2024
Уже и Трамп не такой оптимистичный .
Из стенограммы интервью Дональда Трампа журналу Time.
Трамп признал, что ему не удастся завершить войны «за 24 часа», как он обещал во время предвыборной гонки.
«Проблемы на Ближнем Востоке решить куда проще, чем то, что происходит между Россией и Украиной. Сколько убитых молодых солдат лежат тут и там в полях — это ужас. Происходит безумие».
Anastasiya-f052• 12 декабря 2024
Не закінчиться. Або взагалі або ще багато багато років. Вивозьте дітей.
Ответ дляSonnig
Думаю автор теми имела в виду 2025 год.
И я об этом.
Или вам обязательно надо самоутвердиться, сделав замечание
И я об этом.
В смислі? Тема звучить ’Чи вірите ви в закінчення війни цього року?’ Цей рік - це 2024 рік. Все. До чого тут ’самоствердитися’? Я не з тих самих ’відящіх’, не знаю, хто що має на увазі