Результат:
вже голосів:
113 (43.63%)
Любая Жучка, лишь бы не он
111 (42.86%)
Свой вариант
35 (13.51%)
Зеленский
Vikki-2009• 10 декабря 2024
Ответ дляPlushaa
Так смотря кто там будет, залужный и арестович?😂
написали же зеля или Жулька
, причем тут эти?
Valentina shop2020• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Зеленский, Залужный, Арестович, Кличко, Тимошенко, Порошенко - эти, думаю, точно будут )
Ещё притула и с ним очкастый,и ща них будут голосовать наши люди
Valentina shop2020• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Думаю, следующим Президентом будет Залужный.
Будет ошибка номер два
Ответ дляbegovelik
Кожен випадок окремий. Тоді люди також проголосували за любого барбоса, аби не за Пороха, оскільки Порох тоді на момент виборів також усіх дістав:
1) Корупція. Незважаючи на обіцянки боротьби з корупцією, багато людей відчували, що прогрес у цьому питанні був недостатнім. Гучні корупційні скандали за участю наближених до влади посилювали негативне ставлення.
2) Війна на сході та повільність реформ у сфері оборони
Тривала війна на Донбасі й труднощі в досягненні швидких результатів у її завершенні викликали розчарування. Були також претензії до забезпечення армії та до Мінських угод.
3) Економічна ситуація
Девальвація гривні, високі тарифи на комунальні послуги, низькі зарплати і пенсії створювали відчуття економічної нестабільності. Люди очікували швидших покращень.
4) Медична та освітня реформи. Реформи у цих сферах викликали суперечливі реакції. Багато хто вважав їх недопрацьованими або такими, що не враховують реалії.
5) Судова система. Недостатні зміни в судовій системі, які призвели до низької довіри до правосуддя.
6) Політичний стиль. Деякі сприймали стиль управління Порошенка як авторитарний або недостатньо чутливий до суспільних запитів.
7) Мовне питання та Томос. Попри важливість Томосу і закону про мову, ці питання викликали суперечки у суспільстві, де частина населення вважала ці кроки політично вмотивованими.
8) Відсутність відчутного прогресу в європейській інтеграції.
Люди очікували швидшого руху до ЄС та НАТО, але реформи й інтеграційні процеси йшли повільно.
3) Економічна ситуація
якщо взяти найближчого до нас сусіда Польщу, то вони 15 років греблись поки вигребли, при тому що всі були згодні на шокові реформи.
я уявляю що у нас було б якби Порох зробив так само як у них, якщо так дістав усіх його м´який варіант
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
Что то не видать никаких предпосылок с окончанию войны. Вообще. И желания закончить тоже. Ни с одной из сторон со стороны правительств. Скорее наоборот.
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Тоді курс був такий самий - до дупи. Постом вище я просто пояснила логіку простих людей. За Зе не голосувала, хай Бог милує. І цей тупий кліповий сериал не дивилася, так само, як і Квартал і не розуміла їх однотипних шуток і однотипних пародій на протязі 20 років на Тимошенко-Кличко-Януковича
як дивно))), ніхто за бубочку не голосував, а він таки обрався, хто голосував невідомо))))
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
3) Економічна ситуація
можете писати багато чого... але світова спільнота , проукраїнськими президентами вважає тільки Ющенка і Порошенка.
Ответ дляoksana_kseniya
Це не є показником. Наприклад, Франція підтримувала різні корупційні режими і називала їх проєвропейськими: у Габоні Омара Бонго, у Конго Дені Сассу-Нгессо, у Кот-д’Івуарі Фелікса Уфуе-Буан´ї. Хто їм більш вигідний - того вони і підтримують, не дивлячись ні на що. З бубочкою також носилися на початку війни, навіть Ізраїль його назвав людиною року 2022. )
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
нема ідеальних президентів і прем*єрів...
Ні Ататюрк, ні де Голь, ні Черчіль, ні Рейган, ні Теттчер.... але їх реформування - це був крок вперед і символізував розвиток краіни.
Ми ж не захотіли рухатися вперед...
Кожного разу ми мріємо що хтось прийде і буде рай, вірніше він зробить рай...Ми не обираємо поступальний рух вперед, а обираємо особистість.
В 2019 обрали петрушку...
Ми ж не захотіли рухатися вперед...
В 2019 обрали петрушку...
Ответ дляoksana_kseniya
Ми ж не захотіли рухатися вперед...
В 2019 обрали петрушку...
Ми ж не захотіли рухатися вперед...
В 2019 обрали петрушку...
Має бути система. забруднився політик у корупції - до тюрми і табу займати політичні посади. але а Україні корупція - це норма і частина політичного життя, суспільство толерантне до неї.
Ответ дляbegovelik
До речі, ваш Порох - таке ж саме лайно, як і бубочка.
Немає ідеальних, але все-таки якщо порівнювати у Пороха є розум і дипломатичний досвіт, а не ’нужно просто перестать стрелять’ і ’я закончил войну в своей голове’ , що по факту призвело до страшної трагедії для нашої країни ...
Ответ дляМанула
Ця страшна трагедія стала наслідком безвідповідальних дій усіх тих, хто керував країною, розкрадаючи її ресурси та армію, передавши ядерну зброю рашці і штучно розділяючи суспільство через надумані політичні проблеми. Їх усіх треба посадити у баржу, яку потім треба вивести на середину Дніпра і затопити.