begovelik• 10 декабря 2024

Война закончится и будут выборы. Проголосуете за Зеленского?

Результат:
вже голосів: 259
113 (43.63%) Любая Жучка, лишь бы не он
111 (42.86%) Свой вариант
35 (13.51%) Зеленский
Vikki-2009• 10 декабря 2024
Ответ дляPlushaa
Так смотря кто там будет, залужный и арестович?😂
написали же зеля или Жулька , причем тут эти?
Plushaa• 10 декабря 2024
Ответ дляVikki-2009
Потому шо достаточно таких жулек, на фоне которых и Зеленской - жених😏
автор begovelik • 10 декабря 2024
Ответ дляPlushaa
Нет, Жуля больший жених )
автор begovelik • 10 декабря 2024
Еще смешно будет, если Вакарчук вылезет )
Plushaa• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Да ну, шоубиза наелись, нужна свежая идея, только не военный, а то боюсь шо заставят всех служить и теток и детей
автор begovelik • 10 декабря 2024
Ответ дляPlushaa
Думаю, следующим Президентом будет Залужный.
Valentina shop2020• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Зеленский, Залужный, Арестович, Кличко, Тимошенко, Порошенко - эти, думаю, точно будут )
Ещё притула и с ним очкастый,и ща них будут голосовать наши люди
Valentina shop2020• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Будет ошибка номер два
автор begovelik • 10 декабря 2024
Ответ дляValentina shop2020
Очкастый - кулявлоб?
fishcka• 10 декабря 2024
Ответ дляtalvitarina
я думаю, он не пойдет на выборы
піде, ще аби не довелось його сцаними тряпками на ростов виганять потім
fishcka• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Кожен випадок окремий. Тоді люди також проголосували за любого барбоса, аби не за Пороха, оскільки Порох тоді на момент виборів також усіх дістав:
1) Корупція. Незважаючи на обіцянки боротьби з корупцією, багато людей відчували, що прогрес у цьому питанні був недостатнім. Гучні корупційні скандали за участю наближених до влади посилювали негативне ставлення.
2) Війна на сході та повільність реформ у сфері оборони
Тривала війна на Донбасі й труднощі в досягненні швидких результатів у її завершенні викликали розчарування. Були також претензії до забезпечення армії та до Мінських угод.
3) Економічна ситуація
Девальвація гривні, високі тарифи на комунальні послуги, низькі зарплати і пенсії створювали відчуття економічної нестабільності. Люди очікували швидших покращень.
4) Медична та освітня реформи. Реформи у цих сферах викликали суперечливі реакції. Багато хто вважав їх недопрацьованими або такими, що не враховують реалії.
5) Судова система. Недостатні зміни в судовій системі, які призвели до низької довіри до правосуддя.
6) Політичний стиль. Деякі сприймали стиль управління Порошенка як авторитарний або недостатньо чутливий до суспільних запитів.
7) Мовне питання та Томос. Попри важливість Томосу і закону про мову, ці питання викликали суперечки у суспільстві, де частина населення вважала ці кроки політично вмотивованими.
8) Відсутність відчутного прогресу в європейській інтеграції.
Люди очікували швидшого руху до ЄС та НАТО, але реформи й інтеграційні процеси йшли повільно.
якщо взяти найближчого до нас сусіда Польщу, то вони 15 років греблись поки вигребли, при тому що всі були згодні на шокові реформи.
я уявляю що у нас було б якби Порох зробив так само як у них, якщо так дістав усіх його м´який варіант
yokogama1• 10 декабря 2024
😁 наши украинцы неисправимы. Зеленский же и был той самой ’любой жучкой, только б не Петро’, шо, опять жучку будем выбирать?) Проголосую за Петра, я была им вполне довольна
fishcka• 10 декабря 2024
якщо буде Порошенко то голосуватиму за нього, якщо ні то дивитимусь кого підтримують ЄС
Блискавка• 10 декабря 2024
Наверно, учителя за него опять проголосуют.
yokogama1• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
я надеюсь он достаточно вменяемый, чтобы не полезть в это говно
Amalpi• 10 декабря 2024
Прочитала вчера, что планируют сделать накопительную пенсию с 2026 года, кто вообще за изумрудных дебилов будет голосовать
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
Что то не видать никаких предпосылок с окончанию войны. Вообще. И желания закончить тоже. Ни с одной из сторон со стороны правительств. Скорее наоборот.
BigSize_• 10 декабря 2024
Ответ дляМанула
За потужніка точно ні, але і за будь-яку жучку теж ні
Тогда как быть?) если только он и жучки будут в кандидатах)
BigSize_• 10 декабря 2024
Ответ дляAmalpi
Думаю, что другие тоже это будут делать. Она уже давно в планах, задолго до зелика.
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Тоді курс був такий самий - до дупи. Постом вище я просто пояснила логіку простих людей. За Зе не голосувала, хай Бог милує. І цей тупий кліповий сериал не дивилася, так само, як і Квартал і не розуміла їх однотипних шуток і однотипних пародій на протязі 20 років на Тимошенко-Кличко-Януковича
як дивно))), ніхто за бубочку не голосував, а він таки обрався, хто голосував невідомо))))
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
3) Економічна ситуація
можете писати багато чого... але світова спільнота , проукраїнськими президентами вважає тільки Ющенка і Порошенка.
автор begovelik • 10 декабря 2024
Ответ дляoksana_kseniya
Це не є показником. Наприклад, Франція підтримувала різні корупційні режими і називала їх проєвропейськими: у Габоні Омара Бонго, у Конго Дені Сассу-Нгессо, у Кот-д’Івуарі Фелікса Уфуе-Буан´ї. Хто їм більш вигідний - того вони і підтримують, не дивлячись ні на що. З бубочкою також носилися на початку війни, навіть Ізраїль його назвав людиною року 2022. )
автор begovelik • 10 декабря 2024
Ответ дляoksana_kseniya
я за це лайно не голосувала
автор begovelik • 10 декабря 2024
До речі, ваш Порох - таке ж саме лайно, як і бубочка.
автор begovelik • 10 декабря 2024
І ще в мінус Пороха, да і Юща - вони не змогли об´єднати суспільство, вони продовжували його роз´єднувати, чим потім і скористалася рашка, коли напала
oksana_kseniya• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
нема ідеальних президентів і прем*єрів...
Ні Ататюрк, ні де Голь, ні Черчіль, ні Рейган, ні Теттчер.... але їх реформування - це був крок вперед і символізував розвиток краіни.
Ми ж не захотіли рухатися вперед...
Кожного разу ми мріємо що хтось прийде і буде рай, вірніше він зробить рай...Ми не обираємо поступальний рух вперед, а обираємо особистість.
В 2019 обрали петрушку...
автор begovelik • 10 декабря 2024
Ответ дляoksana_kseniya
Ми ж не захотіли рухатися вперед...
В 2019 обрали петрушку...
Має бути система. забруднився політик у корупції - до тюрми і табу займати політичні посади. але а Україні корупція - це норма і частина політичного життя, суспільство толерантне до неї.
Манула• 10 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Немає ідеальних, але все-таки якщо порівнювати у Пороха є розум і дипломатичний досвіт, а не ’нужно просто перестать стрелять’ і ’я закончил войну в своей голове’ , що по факту призвело до страшної трагедії для нашої країни ...
автор begovelik • 10 декабря 2024
Ответ дляМанула
Ця страшна трагедія стала наслідком безвідповідальних дій усіх тих, хто керував країною, розкрадаючи її ресурси та армію, передавши ядерну зброю рашці і штучно розділяючи суспільство через надумані політичні проблеми. Їх усіх треба посадити у баржу, яку потім треба вивести на середину Дніпра і затопити.
nutty• 10 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
А он доживёт??!
Хотелось бы верить, що нет, но....(((