Стетоскопуло• 10 декабря 2024
Сертифікат Бодо
Чи є шанс продати сертифікат номіналом в 1600 грн за 1000 грн, строки до 31.12....
Чекаю завтра• 10 декабря 2024
Чесно- самий ідіотскій подарунок. Таке дарували рази 3, жодного разу не використала. Там стільки нюансів...бажаю вам удачі, але мені здається до 31,12,24 це дуже наврядчи....
тянитолкайка• 10 декабря 2024
Я бы так не купила, хоть сертификатами и активно пользовалась до полномасштабки
Мост_Устал• 10 декабря 2024
Навіщо, на цю суму можна обрати будь-що, я дарувала чоловіку поїздку на SHERP, не використав, то я в спа сходила)
Кицюююня• 14 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Розкажіть будь ласка які нюанси